Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pojavio se puz :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ivicab
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2011
Poruke: 20
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 4:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam nesto sredjivao malo akvarijum i otkrijem da imam puza koji je najverovatnije dosao sa nekom biljcicom ili ...
Zanima me koja je vrsta i dali je stetna
Primetio sam samo jednog (barem za sada)

Image

Image

Izvinite za losije slike ali se krio ispod panja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 4:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam desetak takvih povecih i barem kod mene nista ne diraju a i ne razmnozavaju se jer imam 2 helene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 5:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

takvi puzevi su vise korisni nego stetni...ciste dobri su cistaci...jedu lisce koje propadne i ostatke hrane koja padne na dno...razmnozavaju se mnogo brzo ukoliko previse hranis ribice...znaci sto vise hrane padne na dno vise za njih i brze se razmnozavaju...znaci ne stete nista samo mogu da ti estetski izgledaju ruzno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ivicab
Akvarista



Registrovan: 19 Jun 2011
Poruke: 20
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Avg 13, 2011 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sat vremena u mraku i evo ih 3 kom jedan na mahovini a dva spojena kao da se pare ...
Prebacio sam ih u kotilicu cisto da pratim situaciju a bas me zanima koja je vrsta (isti su kao Physa snail samo mu je kucica kruzna nema siljak)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Avg 14, 2011 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bice ih jos dosta...prosto ce da budes zadivljen brzinom kojom se sire...ima dosta tema o tim puzevima...pogledaj u podforumu ostali stanovnici...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Ned Avg 14, 2011 2:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ubaci 2 helene a neka ti ostanu 10-ak tih puzeva (malo vecih)i nece moci da se razmnozavaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pojavio mi se puz... hOllYcA Ostali Stanovnici 15 Sub Sep 17, 2011 9:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pojavio se niotkuda Koliloto Ostali Stanovnici 20 Uto Jul 12, 2011 11:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License