Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pol koi sarana Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam koi sarana.kako da mu provalim pol?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 8:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najlakse se odredjuje kada dostignu polnu zrelost, znaci nekih 30-ak cm, 2 godine starosti. Zenke se ispune ikrom pa postanu mnogo deblje od muzijaka.
Koliko jezero imas?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod koi ribica pol moze se odrediti kako je Nigros naveo i moze se odrediti po perajima. Muzjaci imaju spicasta peraja i jace boje dok zenke uglavnom imaju oblija peraja i cesto se desava da su providljiva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
silwert
Akvarista



Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 87
Lokacija: petrovaradin

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2011 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ili sacekaj prolece da muzijak dobije svadbeno odelo tj. griz po skrznim poklopcima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 29, 2011 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala! nazalost,bili su u fontani 80x90x120,ali sada su u akvarijumu. jednoga sam izgubio.sada znam da sam uradio pogresnu stvar.ovo je taj koi. ako neko hoce da se menja za gupi ili moli ili japanke,izvolite.zao bi mi bilo da i njega izgubim.
velicine je od 10-13cm.prelep je.akvarijum mi je 40l,za njega premalooo.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmnozavanje Koi sarana MarkoPenezic Razmnožavanje 6 Pon Apr 13, 2015 3:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka poklanjam zlatnog sarana Nikolac Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Apr 10, 2014 3:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc pri nabavci koi sarana.. Bojan Početak u akvaristici 1 Pet Nov 11, 2011 4:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License