Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pol malih platika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Maj 13, 2013 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam male platike nekih 2 meseca, sada je stigla i nova tura. Mama crvena a tata galaxy, pola malaca je na mamu a pola na tatu. Stariji malci svi imaju lepezasto analno peraje, znači devojčice. Koliko vidim i sa ovim manjima je isti slučaj.
Da li će tako ostati ili će se u nekom periodu analno peraje pretvoriti u genopodijum? Ako su sve ženke, šta bih trebao da preduzmem da sledeća tura budu dečaci ili mešano meso Smile ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 13, 2013 8:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 13, 2013 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da tu ne mozes nista uraditi, pol ne mozes da nastelujes, kao boju Smile A ovo za peraje, i ja bih voleo da cujem nekog ko zna, imam 3 male molike, ista situacija, cinimi se da su sve 3 devojcice.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Uto Maj 14, 2013 10:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da sam negde citao da pol mladji zavisi od parametara vode. Sad, od kog tacno parametra ne mogu da se setim i nisam uspeo da nadjem (nema tu velikog izbora: T/pH/gH). Mozda bi neko od odgajivaca imao sta pametno da kaze na ovu temu???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Maj 14, 2013 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja mislim da su u pitanju parametri ili čak i temperatura ali nisam siguran. Zato sam i pitao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel stvarno niko nema iskustva sa ovom tematikom ?! Čudi me...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E sad ja znam da pol pilica zavisi od temperature na kojoj se ja legu. Ako bude toplije budu petlici, ako bude hladnije bude vise kokica, tako bar mislim da je. Mozda to ima fora kod ikrasica, platika je zivorotka, tako je kako je. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa nem'' pojma, možda je tako ali kako onda 2 ture ženskih?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neboj se nece biti sve devojcice ako budu slobodno mi se javi ja imam dosta decaka -platika pa da se prijateljimo kad porastu !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znači li to da će im se analno peraje koje je sada lepezasto suziti tj. pretvoriti u genopodijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hoce budi strpljiv posle 4 meseca sve dolazi na svoje znas i sam da je plati tek sa 6-7 meseci polno zrela !cuvaj platike koje imaju produzen rep !ojasnicu ti na pp sta snjima kasnije !pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Objasni i nama gotika, imam i ja platike! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ccmuva
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 15, 2013 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I mene interesuje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boje platika Skybuffalo Početak u akvaristici 2 Sre Avg 07, 2019 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Platika miki maus farmacy Razmnožavanje 0 Sre Mar 07, 2018 11:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License