Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Polno zrele guppy? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
doktor.doca
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2012 5:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trazio sam po net-u i nisam mogao da nadjem.....interesuje me kako znati da li su zenke guppy polno zrele ako ne znamo koliko su stare? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2012 5:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2012 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Teoretski one vrlo brzo budu polno zrele cak brze nego sto vecina misli ali da to ostavimo po strani.
Recimo da svaka guppy koja se nalazi prodavnici je polno zrela jer ce se tamo naci ribe od bar 3 cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2012 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam mlade gupike stare dva i po meseca. Sumnjam da mi je jedna od zenkica skotna, raste joj stomacic, ima crne tufnice pozadi. Duga je nekih 2,5cm. Mozda i gresim, nisam iskusan toliko ali mislim da ocekuje prinovu! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2012 7:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce je i da na toj velicinu budu polno zrele Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2012 7:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ce moci da se lepo okoti zato sto je malecka? To me brine ovih dana?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2012 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oce samo ce vise nego verovatno doneti na svet samo 2-3 male ribice i ona ce najverovatnije ostati mala jer je rano uparena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Sep 19, 2012 5:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, pa zato ja imam dve zenke, jedna je mala druga je bas krupna, pa se pitam zbog cega, i dobih odgovor! Hvala! Zive svi zajedno, nemam uslova da odvojim muzjake od zenki. Poradicu na tome! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy pomoc DexMax Početak u akvaristici 1 Sre Okt 06, 2021 7:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License