Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Polypterus senegalus albino Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako jako mi je zanimljiva pa bih hteo da je dodam u aq,pa ako neko zana nesto vise ili jos bolje ima iskustva sa ovom ribicom neka napise...unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 12:35 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako su ti dosadile ove ribe koje imaš sada uzmi njega Laughing Može uspešno da se gaji sa velikim ribama (veće od njegovih usta), rastu baš veliki (oko 30 cm) i vole da zbrišu iz akvarijuma kad god im se pruži prilika, dakle, akvarijum mora biti 100 % zatvoren. Treba paziti da bude nahranjen (da hrana stigne do njega) jer će u suprotnom da se pretvori u predatora i da smaže što mu naleti. Sve novo što uđe u akvarijum biće smatrano hranom i neće se dugo zadržati. Sve u svemu, pogodni su za gajenje u baš velikim akvarijumima sa velikim ribama (oskari i drugi veliki ciklidi) Imaju izuzetno jak ujed i mogu da povrede čak i velike ribe. Nisam ih gajio (nemam uslove), ovo su iskustva drugih akvarista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ah vala onda ovo nece kod mene u aq Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiB
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2009
Poruke: 269
Lokacija: Šabac

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 1:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U je, mene ovo na izgled prepalo, još kada sam pročitao o "tome"... kada bi ovo imao u akvarijumu, ne bi smeo da mu prišem a kamoli da čeprkam rukama Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Choda1987
Akvarista



Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 192
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xixi a kao neki mutant je jos moze da pobegne iz aq Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bublz
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2014
Poruke: 137
Lokacija: Majdanpek

PorukaPoslao: Čet Avg 28, 2014 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Choda1987 ::
e ovako jako mi je zanimljiva pa bih hteo da je dodam u aq,pa ako neko zana nesto vise ili jos bolje ima iskustva sa ovom ribicom neka napise...unapred hvala

lep izbor bas sam listao u vezi tvoje ribe koju si zeleo, na ovo od nemanjask mislio sam da vole da onako puzeci izadju preko stakla ali citao sam da iskacu iz akvarijuma eto ti izbora od mene ako volis miroljubive ribe ancise uzmi ako zelis Ancistrus temminckii albino mnogo miroljubiva riba i lepo izgleda jedini problem je sto ne ide uz agresivne ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Matija radulovic
Akvarista



Registrovan: 10 Maj 2018
Poruke: 23

PorukaPoslao: Pet Maj 18, 2018 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li moze sa oskarima da bude
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam zute/crne/mix mollike i crn... Dukisef Na poklon 1 Ned Feb 05, 2023 11:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus albino maticna zenka puna p... Ikan1 Bolest 0 Pon Apr 05, 2021 1:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Albino gupi Alexa777 Tražnja 0 Sre Sep 09, 2020 10:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrus mužjak albino chaosad Razmena 1 Uto Jul 28, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodajem Ancitruse - muzjake ALBINO -... FEK@ Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Apr 10, 2019 5:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License