----------------------------------- Raziel84bg Uto Feb 26, 2013 8:23 pm Re: co2 ----------------------------------- I stigao iglicati ventil. http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_64852494_Untitled.png Losija slika ne zamerite.Sutra stize i boca a sledeca invsticija hauba.Akvarijum stize za par dana.120x60x60:-).Nista ne pocinjem dok sve sto mi treba ne nabavim i napravim.Ono sto sada znam da ce jedan deo tacnije levi deo akvarijuma biti iwagumi a desni deo dzungla.Ali otom potom:-).Pokusacu cak i da nabavim amano supstrate iz madjarske ali to je plan.Zbog velikih troskova mislim da ce formiranje akvarijuma poceti tek krajem marta jer sada sve treba usmeriti ka haubi.Ako ne smeta adminima napisao bih svoje troskove do sada koji su nastali i velike ljubavi i ne zalim. Akvarijum 120x60x60 sa spoljnim filterom,prevozom do stana,poklopcem i folijom 18000 Polica od gvozdene kostrukcije sa drvenim plocama koje sam sam kantovao 13000 Boca co2 5l,manometar,iglicasti ventil 11000 Ostaje osvetljenje,hauba,podloga,hard scape,pumpa,grejac,filter masa i biljke.Jos puno toga ali ne zurim jer zelim da sve bude perfektno:-)