----------------------------------- AceXl Uto Avg 11, 2020 2:28 pm ----------------------------------- Nema tu tuberkuloze, ne plasi se, ako te je strah samo ne guraj ruke u akvaijum ako imas posekotine ili ako grickas nokte pa ih kidas, tako da ukoliko su ti ruke zdrave nemas razloga za paniku i ne jedi nista sa rukama koje su bile u akvarijumu 30 minuta minimum posle cackanja akvarijuma dok sumnjas na bilo koju bolest. Nego, probaj da u miks od povrca dodas i parce tune, lososa, belog mesa pileceg ili govedje srce, sta god mozes da nadjes sve ide u miks od povrca. Moj ti je predlog da pojacas ishranu, da im vise dajes ribe i mesa, nesto masnije tipa grindal crve ako mozes da nadjes ili zivog tubifeksa kao najbolju opciju, dok se ne oporve, zenka mi na toj fotki daluje iznemoglo, koji ti je odnos muzjaka naspram zenki? Ukoliko mozes izvadi sve ribe sa bilo kakvim simptomom u neki karantin, o traje oko tri nedelje, lavor neki moze isto da posluzi za gupike i ksifoe, prati stanje zdravih riba i na svakoj kojoj primetis nesto neobicno prebcuj u karantin, sta prezivi prezivelo je karntin sta nije.. jbg desava se, a za 28 dana imaces nove gupie ako ti je neka od zenkica nosilja, tako da bice tu novih boja i ko zna kojih sara, nikad se ne vezuj za gupi muzjake ako to krenes da radis imaces uskoro jos jedan akvarijum samo sa muzjacima pored tog. :) Da ne kazem gde to dalje vodi.. Hahahhahahahahahahhahahaha znamo li se, da gomilam mužijake po bojama 😂 Imam 50ak malih gupija, tako da to mi nije problem. Odnos mužijaka i ženki je 1:2, ksifo 1:3 Pokušaću sa mesnom ishranom, i usvojit to sve. Ma već mi se kupuje sledeći hahahahahahhaha . Ta promjena vode više puta nedjeljno, koliko otprilike? Da li ovargil da ubacujem?