Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc Izrada Krova Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Taaky
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2010
Poruke: 67
Lokacija: Bugojno BiH

PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2010 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drustvo...evo akvarij lagano napreduje...uzeo sam cijevi za vodu i jos spuzvu i sta mi treba za filter ...i da ubacim vodu...u akvarij...sada imam mali problem...ja sam najmanje mislio na krov...nemam ama bas nikakve ideje za krov akvarija....gledao sam po forumu ali nista nisam pametno nasao....mislio sam stavit sindru koja se stavlja i na krovove od kuca ali je ona preteska zar ne ??? ...ako moze neka ideja...bio bi jako zahvalan ...molim vas....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2010 6:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2010 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cudno ... ima minimum tri-cetiri teme koje su vezane za haubu ( krov ) ..... imas li nesto specijalno ili .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Taaky
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2010
Poruke: 67
Lokacija: Bugojno BiH

PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2010 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gledao sam to..ali nije mi nesto....ja kako sam cuo krov mora biti od stakla..zbog vode....jer ako bude kakvo drvo ili laminat upijace vodu ...pa ce se rasirit i nakupit puno vlage....ja bi volio da bude u obliku krov od kuce...a sa cime bi oblozio ne znam ni sam....ja o krovovima sam nasao samo 2 teme...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2010 9:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izmedju vode i haube ide staklo kao poklopac. taj poklopac sprecava isparenja ka struji ( pre svega ) tj svetleca tela i drvetu. taj poklopac netreba da zatvara 100 % akvarijum vec treba dozvoliti malu ventilaciju i ispod poklopca. sem ako nezelis otvoreni aq bez poklopca nad kojim ide ( obicno ) viseca hauba sa osvetljenjem i to na nekih 25-30cm od povrsine vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Taaky
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2010
Poruke: 67
Lokacija: Bugojno BiH

PorukaPoslao: Pon Maj 31, 2010 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je vec nesto...znaci stavit komad stakla na akvarij..i onda da pravim krov kako ocu...al ne treba bit pretezak zar ne ??da li mi je ona sindra sto se stavlja na krovoe od kuce preteska
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Jun 01, 2010 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zdravo druzhe to shto Nikouro kazhe na aq stavish tanko staklo a povrh svega krov.Ja sam ga napravio od lesonita 4mm na 4 vode kao krov kuce,stranice spoio letvicama 10mm izlepshivshi ih silikonom.Na stranice nalepio tegolu,predpostavljam da je ona ta sindra shto ti kazhesh.U izradi su mi kibic vestern prozori i odzak ,to su oni prozori shto izlaze iz krova.pogledaj sliku na temu akvarijumi pod naslovom moje slike vashi komentari,nadam se da ce ti se svideti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Sub Jul 03, 2010 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavis obicno staklo 3mm kao sto je rekao nikouro zbog isparenja ka lampi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License