----------------------------------- nesa69 Uto Mar 14, 2017 1:06 pm ----------------------------------- Ne znam sigurno, tj. nisam baš pametan za te stvari. Imaš dosta riba a samim tim i pristojno đubrenje, sa te strane je možda i toliko dodavanje đubriva preterano. Verovatno filtracija ne postiže sve da preradi. Pročitaj za te serine tablete uputstvo, možda i ne treba ništa osim njih dok su u upotrebi. Ne mislim na CO2, nego na mikro ili makro elemente. One su same po sebi ili makro ili mikro ili i jedno i drugo u nekoj meri po sastavu, pa verovatno predoziraš. Probaj da ne dodaješ ništa osim CO2 jedno vreme, izmene vode dva puta nedeljno i prati. Samo strpljivo. Kada sam imao problem, EasyCarbo, doza prema uputstvu u špric, i lagano prskaš po njima gde god ih primetiš. Isključi filter na tih 15-tak minuta. Trebalo bi brzo da vidiš kako menjaju boju u neku crvenkastu. Nije to trajno rešenje, ako je đubrenje u pitanju, kreni kasnije kad se povuku alge, sa manjim dozama i prati... tako nekako :)