----------------------------------- Big-proof Čet Dec 06, 2018 7:22 pm ----------------------------------- Peku, hvala na misljenju. "-prerano naseljen akvarijum sa previše riba(najverovatnije)'' To bih sa rezervom uzeo u obzir, jer sam uradio sve sto je trebalo, korak po korak, pedantno i strpljivo. U slucaju da sam negde pogresio, sto je svakako moguce, i to dolazi u obzir. Sto se tice prenatrpanosti, mislim da nisam pretarao sa ribama. Vise bih uzeo u obzir to sto sam pomesao biotope, sto je jos ranije konstatovano. "Losa voda i lose ribe" Kvalitet vode nisam kontrolisao. Do ovog sada, nikada nisam imao kontakt sa ciklidima, tako da ne mogu da kazem jesu li ribe loseg kvaliteta ili nisu. Sto se tice panja/grane, nemoj se ljutiti ali sve je stvar izbora. Neko voli i plasticne biljke, dvorce, brodove i ostalo. meni se ovako dopada i planiram da ubacim jos koje. Nisam primetio da im smeta, cak je i omiljeno mesto za spavanje. Ako gresim, u slucaju da nepovoljno utice po ciklide, izaziva stres ili slicno, bilo bi dobro da me neko upozori. Ishrana je danas dopunjena sa Sera Flora i Dajana Cichlid listicima.