Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko dekoracije akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Strahinja1904
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 3
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Okt 13, 2011 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ovako ubacicu vam snimak da ne bi previse pisao a i slika kaze vise od 1000 reci Smile

[youtube:ced286b5cc]http://www.youtube.com/v/B2MxKEJJDl8[/youtube:ced286b5cc]

Primam sve savete i predloge Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 13, 2011 3:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Okt 13, 2011 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lep akvarijum. Smile Ja ne bih mnogo menjao, izvadio bi samo onaj sareni sljunak koji se vidi na 0:36.
Daj neke podatke o akvarijumu pa da ti neko kaze da li je sve kako treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 13, 2011 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izbacio bih tu kriptokorinu kao prvo, nju kad vidim kosa mi se nastresi, no sve je stvar ukusa. Opredelio bi se anubije i razne kombinacije kripti. Fino to izgleda unutra ali sam ubedjen kad bi se usterijana izbacila i obacile nove vrste kriptokorina i anubije da bi sve jos bolje izgledalo. Steta je ne iskoristiti taj prostor odnosno da ga trosi postojeca kripta Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Okt 13, 2011 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Steta sto nije dublji akvarijum (ne mislim na visinu) jer mi ovako preveliko izgleda pozadina mada je bas lepa. Definitivno bi se opredelio za malo vise bilja i poslusao bi Bojanov savet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja1904
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 3
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2011 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

samo vi meni dajte savete pa cu ja poslusati...Ajde ako nije problem da mi kazete sta od biljaka najbolje da ubacim pa cu ja proguglati da vidim kakva je to biljka i sta joj treba (koja rasteva) itd Smile . Ove dve vrste sto imam sam uzeo onako bzv posto nisam znao sta bi mi bilo najbolje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2011 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni bi lepo izgledalo kad bi prednji plan akvarijuma popunio sa zbunovima Cryptocoryne undulata i Cryptocoryne willisii.
Nekako bi mi se bas uklopile u tu kombinaciju. I mozda neka nana da se priveze za pozadinu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja1904
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 3
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2011 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mene dosta privlaci ona mahovina (npr kao tepih da bude po dnu) koja je procedura za to i sta je potrebno..?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja1904
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 3
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2011 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gledao sam sad na netu za ove 2 biljke sto si predlozio al one bi mi bas mnogo prostora zauzele i onako nema bas previse prostora
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2011 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Riccia fluitans- ako mislis na nju. Za ricciu je potrebno malo jace osvetljenje. Proguglaj malo po netu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja1904
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 3
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Okt 16, 2011 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da da nesto na ovaj fazon je meni odlicno...Sta mislite dal da trazim ovu biljku? ili predlazete nesto drugo ? Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se kornjacha! Jel je neophodno toliko svetla za nju, izgleda mi prejako O.o
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Strahinja1904
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 3
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije jako svetlo...cak sta vise fali mi uvb rasveta..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pon Okt 17, 2011 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakva je za odrzavanje? Razz Napishi mi neshto vishe o njoj na PP ako mozesh, hvala. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Strahinja1904
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Sep 2011
Poruke: 3
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oket Wink

P.S izvadio sam jedan deo biljki i cekam savete za stavljanje novih Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License