----------------------------------- Scream089 Pon Okt 08, 2018 7:27 pm Pomoc oko nabavke ribica... ----------------------------------- Pre svega veliki pozdrav svim clanovima foruma! 😊 Ne znam da li je tema na pravom mestu ali zanimaju me vasa iskustva i potrebna mi je pomoc oko nabavke riba za danas-sutra ako da Bog malo ozbiljniji pet shop sa vecim akcentom na akvaristiku.Zanima me da li bi smeo da uzimam ribe od svih odgajivaca ili samo od registrovanih odgajivacnica?I ako mogu da li ovde ima ljudi koji mreste vise vrsta riba (oko 10-15)vrsta.Cilj mi je da napravim prodavnicu koja ce imati veliki broj vrsta riba (50+ akvarijuma)a pored toga i neke osnovne stvari kao sto je hrana za sve zivotinje(pse,macke,ptice,glodare...) Sve je jos ideja koju sam zacrtao pa bi mi svaki predlog ili savet dobro dosao.Nadam se da nece biti ovih sto poklapaju i razbijaju iluziju vec samo dobronamernih predloga i ideja...Hvala unapred i izvinjavam se ako sam omasio mesto i temu posto nisam previse aktivan na forumu 😁