----------------------------------- Scream089 Čet Okt 11, 2018 11:12 pm ----------------------------------- Ljudi sto se mene tice nemate za sta da se izvinjavate,zanima me sve vezano za drzanje i prodaju ribica,svako iskustvo i informacija mi znace,svako zna ponesto pa cemo nauciti dosta toga jedni od drugih.Najbitnije mi je da znam sta ljudi zele i sta cene i sta ce najbolje ici i kako ce se najbolje raditi a opet da to bude u skladu sa uslovima u kojim se ribice drze.Verujem da je skuplje drzati sve zasebno u akvarijumima i da je potrebno dosta i vremena i malo vise sredstava da se obezbedi potpuni karantin za sve ribice,ali u dosta prodavnica mi se desilo da dodjem da zamenim ribice i donesem svoje i oni ih ubace u akvarijum sa ribicama koje su vec bile u istom.Otkud on zna da su moje ribice zdrave.Bar takve ribice mozes za pocetak da odvojis i da im das neko vreme da vidis kako se ponasaju i da li su 100%zdrave.Mislim da nije toliki promet ribica da ne moze da se odvoji vreme da se sve ubace u karantin.A sto se tice troskova koliki su ako ti poumiru ribice?Ili ako se procuje da imas lose uslove i da nemas kvalitetne i zdrave ribe?Kada se sve uzme u obzir mislim da moze da se posveti vise paznje i vremena na sam karantin i zdravlje riba.Ima kupaca koji ce zeleti zdravu i lepu ribu a pogotovo ako za nju treba da plate nesto vise