----------------------------------- Alexa777 Pet Okt 12, 2018 1:02 am ----------------------------------- @Peku U pravu si, to sve stoji. Ali zar je problem kada neko vec hoce da prodaje ribice, da odvoji par akvarijuma i kada dobije ribe, rasporedi ih i obrati paznju na par dana da li neka riba ima tacke, uvucen stomak ili slicno, da ne pricam na koje razne nacine moze da se razboli samo od stresa prilikom transporta, pa sta sve radi ich kod ljudi, tvrdim da ne postoji akvarista koji se nije bar jednom mlatio sa belim tackama... Evo ja bih za gupiku dao pre 200din nego 50 ako znam sigurno da je kvalitetna i zdrava. Naravno ne bih dao malo bogatstvo za takve ribice ali ako kupis recimo 10kom i one uginu jedna po jedna posle mesec dana, pa opet tako pa kad sracunas, preplatio si i ribe i plus se iznerviras, mnogi na taj nacin i odustaju od akvaristike... @Rizbo O borcima da ne pricam, tacno je sto kazes, uglavnom su sa iskrzanim perajima i sto je meni dosta cudno, 99% njih miruje u nekom cosku i slabo pliva...