----------------------------------- Pecinac Pet Okt 12, 2018 1:57 pm ----------------------------------- Peku priča veoma realno. Ali u tvom prvom postu vidim da planiraš da pored ribica imaš stvari i za druge životinje, tako da tvoja ljubav prema akvaristici ako u poslovnom svetlu bude na nuli, ti ćeš verovatno biti zadovoljan. A ako ti bude dobar i fensi asortiman za kuce i mace, tu ćeš da zaradiš. Ipak je ovo Beograd, još Zemun brate šveco stvarno si ćale keve mi e... :lol: :lol: :lol: Što se tiče akvaristike, i hobisti kad uđu u radnju sa dobrim i zdravim ribicama, i još kad vide veliki izbor, i oni će da uzmu nešto i ako nisu planirali. Evo na mom primeru. Išao sam sa ženom do Piramide i u jednom pet šopu video sam koridirase black venezuela. Već sam pripremio teren da ih ubacim u "obdanište" i sledeće nedelje idem da kupim bar dva koridorasa. Jednostavno, njih nikada nisam imao, a veoma su mi lepi. Desi se i da sam nešto poklonio, a posle se pokajao (ne što sam poklonio, nego što sada nemam tu ribicu, kozicu, puža..) pa obiđem nekoliko pet šopova i gde mi se učine kvalitetnim, kupim. Skoro sam bio u Kragujevcu, i kod jednog odgajivača otišao da vidim šta ima, znam da su mu dosta kvalitetne ribice, kaže prodao je jedan dan preko 300 malih skalara nekome iz BG-a. Tako da pored Beograda, dosta odgajivača ima i po unutrašnjosti, kao i u Vojvodini, svako ko zna nekoga, može i da ti preporuči, pošalje kontakt u PP, pa lagano obiđeš, vidiš... Srećno. P.S. Do proleća, da dođem kod tebe da kupim nekog Otocinclusa! :D