Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko podloge Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavio sam u podlogu zemlju za cvece, pa mrezicu pa sljunak, ali pojavio se problem, stalno se zemlja izvlaci i muti vodu, filter moram po 2 puta dnevno da cistim, da li je pamtno da stavim prvo zemlju za cvece, pa mrezicu, pa krupniji sljunak pa kvarcni pesak sitne granulacije? Mozda sam trebao temu da postavim u podforum podloge, ali dogodio se lapsus.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 12:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 1:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavis zemlju kao prvu podlogu pa preko nje mrezica ja sam npr stavljao onu za stiropr,pa preko nje sljunak ili kvarc sta hoces ali moras staviti da bude makar 5cm od zemlje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i nisi imao problema sa zemljom kasnije ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam imao problema kasnije.ako mislis na dizanje zemlje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Apr 09, 2010 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opet sam formirao akvarijum i mogu reci da sam prezadovoljan za pocetak, slike veceras Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Apr 12, 2010 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izgleda da od slika nema nista .... Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Pet Apr 23, 2010 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Nikouro imas ovde slike kako sad izleda akvarijum http://www.akvarijum.org/forum.....php?t=1266 kad mi nenadKG posalje jos neke biljcice izgledace super, samo dok se malo biljke rasire po akvarijumu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License