----------------------------------- Andrijevic Sub Feb 08, 2020 2:57 pm Pomoc oko ribice ----------------------------------- Formirao sam akvarijum od 50l sa vestackim biljem, dobio sam na poklon 6 ribica ( 3 barbusa, 1 malu crnu moli i jos jedna mnogo mala koja ima crvenu liniju na telu ) imam jednu najvecu koja ne znam sta je pa ako moze pomoc :D Slika: http://noobot.info/uploader/image.php?di=OSMX ----------------------------------- chaosad Sub Feb 08, 2020 3:45 pm ----------------------------------- ta veŠa sa slike je Trichogaster (plava guramija) ----------------------------------- Andrijevic Sub Feb 08, 2020 5:25 pm ----------------------------------- ta veŠa sa slike je Trichogaster (plava guramija) A kako mogu da saznam kog je pola? ----------------------------------- Andrijevic Sub Feb 08, 2020 6:04 pm ----------------------------------- I kako da saznam pol barbusa posto ih imam 3 ----------------------------------- Lenji Lisac Ned Feb 09, 2020 4:13 am ----------------------------------- Kod trihogastera po zasiljenosti/zaobljenosti peraja, gornjeg ledjnog ako ide u spic muzjak, oblo zenka. Kod barbusa gledaj obojenost peraja zenke imaju zuckasta dok muzjaci crcenkasta, al tek kad porstu na velicinu za parenje.