Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko spoljnog filtera. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milutin jovanovicc




Registrovan: 26 Avg 2017
Poruke: 2
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 26, 2017 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odlucio sam da napravim akvarijum a posto imam neki skromni budjet odlucio sam da napravim filter koji ce da pokrce ceska pumpica da bi ustdeo. e sad sto se tice filtera mislio sam da ne pravim od stakla(jer je malo zajebano a i skupo)vec sam teo da predlozim da napravim od onih plasticnih posuda (one sto stalno smrde)ima ovde slika http://www.njuskalo.hr/sudje-p.....as-4526240 Pa da napravim pregradu i rupe pa da bude ko hang in filter pa me zanima dal ce plastika stetiti vodi ribicama Itd...... Smile Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 26, 2017 7:35 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Sub Avg 26, 2017 7:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Princip je isti ,sve ostalo su nijanse.Napraviš u toj posudi najmanje dve komore i .....
Naravno dobićeš možda i savete od nekih koji tobože spavaju na novcu,
i kažu da je to prevaziđeno, ali znaj da tvoj plan može funkcionisati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milutin jovanovicc




Registrovan: 26 Avg 2017
Poruke: 2
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Avg 27, 2017 10:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na podsci Smile poceo sam sa ga pravim i nadam se da ce biti uspesno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Ned Avg 27, 2017 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi napisao dimenzije akvarijuma i druge karakteristike.
Sve jedno moj ti je savet da to čudo što praviš ubaciš u akvarijum
i zamaskiraš nekako (panjevima,biljkama,plastičnim posterom koji ide kao pozadina),
da nebi imao poplavu u kući,jer ako nešto začepi motorna glava će prebaciti
svu vodu i eto belaja,čak i vazdušna pumpa ako gura vodu može da dovede
(preko noći) do prelivanja akvarijuma. Samo pažljivo. Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License