Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc oko uredjenja akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Apr 21, 2010 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da preuredim aq pa ako imate nekih ideja, dobro bi mi dosle Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Apr 21, 2010 10:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Apr 21, 2010 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planiram da preuredim stan ako imate nekih ideja dobro bi mi dosle Very Happy

Tvoje pitanje je malo bez veze.Koliki je akvarijum? Sta planiras da drzis od riba? Kakav odgovor ocekujes ja pojma nemam Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Apr 21, 2010 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da dopunim nenada, ako mozes da das sadasnju sliku akvarijuma, i da li zelis da ti akvarijum bude biljni ili ne? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi sta volis i sta od dekorativnog materijala imas, biljaka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nenade da sam hteo da uredim stan isao bi na frorum Forma ideale-a, a ne ovde Smile))))))))) cimanje, ovako imam aq od 25 litara, zelim da stavim jednu vecu, ili vise malih ribica, od materijala imam sljunak i kamen jedan lep prirodni, a za biljke sam hteo vas da pitam da me posavetujete
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Betta.splendens popuni lokaciju odakle si! Drugo forma ideale prodaje namestaj i nema veze sa uredjenjem stana.Trece za tako mali akvarijum preporucujem,posto vec imas kamen lep "priprodni" ja bih napravio neki Iwagumi stil..znaci samo neki Eleocharis ili tenelus samo ili hc odluce se i od ribica jedno jato neonki ili rasbora i mozes kozice i to je to..Potrazi malo po netu nesto vise o tom stilu,videces kako to moze lepo da izgleda u tako malom akvarijumu...To je moj savet naravno javice se jos neko valjda Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 4:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci iwagumi objasnjava, mnogo mi se svidja, samo kako to da napravim?????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje bi bilo ako imas aparat krenes redom sa slikama,a mi ti pricamo tj pokusamo da pomognemo,za pocetak stavi hranjivu podlogu neku pa preko nje mrezicu,pa kvarcni sljunak,neznam koji ti imas ali ti treba granulacija od 2mm do 3mm najbolje..Slikaj i taj kamen pa da krenemo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=514
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Betta.splendens
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 139
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci ovo pravim sigurno, nemam cime da vam slikam, pa cu vam govoriti recima ovako, sutra idem u nabavku, znaci kvarcni sljunak, a sta da bude ta hranljiva povrsina???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi zemlju za cvece ne vise od 1 cm u tvom slucaju kao prvu preko nje mozes mrezicu a i ne moras,neko stavlja neko ne,ja stavljam,pa preko zemlje kvarcni pesak..za pocetak a sto se tice faune moraces da pricekas malo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Čet Apr 22, 2010 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih smanjio kolicinu zemlje na minimum da sam na tvom mestu, ako nisi imao iskustva sa zemljom, stavi sloj taman toliko debeo da prekrijes povrsinu akvarijuma, pa onda mrezicu za komarce, ako si u prilici preko stavi krupniji sljunak, pa tek onda kvarcni pesak Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License