Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc pri izboru kanister filtera? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nelesavic
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2016
Poruke: 12

PorukaPoslao: Ned Feb 19, 2017 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
Dvoumim se oko izbora kanaster filtera koji da kupim u igri su:
Atman af-4
Tetratec ex 1200 plus
Jbl cristalprof e1501
Mala je razlika u ceni izmedju njih. Atma i tetra ima skoro u svakoj radnji, dok jbl i nema i jedino on je dosta jeftijiji u inostrastvu nego kod nas bar ja sto vidim online jer nisam iz Beograda. Da li ima neka radnja u Bgd ko ja to prodaje malo jeftinije i ako ima pustite mi pouku u PP isto tako ako ima neko da mi ponudi kupovinu istih po povoljnim cenama neka pusti poruku u pp. interesuju me samo nekorisceni kanister filteri.
Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 19, 2017 11:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2017 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izguglaj malo tech specifikacije ovih filtera.
Videces da JBL i Tetratec imaju prostor za filter materijal zapremine 12lit, a Atman 9.5lit.
Ako su cene slicne, onda izaberi neki sa većom zapreminom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2017 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam Atman i stvarno sam zadovoljan, sad ako su cene slicne kao sto kazes (sto mi je prosto ne verovatno) ne bih se premisljao jbl ili tetratec.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nelesavic
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2016
Poruke: 12

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2017 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Atman je najeftiniji iskreno dok tetra za 30-ak evra skuplja tok je jbl inostranstvu za 20-ak skuplji od tetre
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 20, 2017 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je Atman oko 65e, po tvom opisu shvatam da je Tetra oko 95e, a JBL oko 125e. Tu mi se nesto ne uklapa...
Problem je sto nigde nisam video 1501 za 125e, ali bih se svakako za njega odlucio. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nelesavic
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2016
Poruke: 12

PorukaPoslao: Uto Feb 21, 2017 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U nemackoj su upravo te cene tetra je tacnije 94e, a jbl 128e Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 21, 2017 8:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj i meni uzmi jedan JBL... Smile

Kada sam rekao da se ne uklapa, mislio sam na lokalno trziste, poslednji put kada sam proveravao ponudu kanistera, bila je znatno veca razlika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nelesavic
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2016
Poruke: 12

PorukaPoslao: Sre Feb 22, 2017 8:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
SasaB.
Akvarista



Registrovan: 03 Okt 2016
Poruke: 27
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Sre Feb 22, 2017 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Covece, 129 eur , a u Srbiji 30.000 dinara
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Sre Feb 22, 2017 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

20.700, mi ga narucujemo 1 - 2 x mesečno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 22, 2017 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E tako se i ja secam da je bio reda 170e, hvala Aquashop za info.
Moje misljenje je da je cak i sa cenom 2 Atmana vise nego duplo bolji od njega. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 22, 2017 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad videh da ne isporucuju u Srbiju, onda to nije za poredjenje.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cleo
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2016
Poruke: 16
Lokacija: CRNA GORA

PorukaPoslao: Sre Feb 22, 2017 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam uzeo JBL pre 3 meseca cristal profi e 1501 odlican , najbolji filtr kanistar je fuval onda eheim pa Jbl , tetra i sera su druga liga a atman nijedan ozbiljan akvarista ne komentarise , u svakom slucaju JBL imas ga u aquashop ceka se 15 dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2017 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najbolji filtr kanistar je fuval onda eheim pa Jbl , tetra i sera su druga liga

Sve si dobro rekao osim ko je na prvom mestu. Kad sve sabereš i oduzmeš Eheim je i dalje br.1 Smile

Fluval jeste ima malo veću udobnost pri rukovanju od Eheima ali i to je rešeno sa novom Eheim Serijom 4
Ne znam ni jedan kanister da traje koliko Eheim. Mi za šest godina rada imamo vracen jedan komad koji nije od početka valjao.... (serija Pro 3)
Jedina mana na Ecco Pro modelim je spojka tela sa glavom koju po neko ume da slomi (a koja košta 2e) zato sto ne održavaju kanister kako treba (Sve što se mrda i pomera treba stalno podmazivati silikon sprejom i /ili vazelinem bez boja, mirisa, vitamina itd.)
Serija Classic je bez i jednog kvara (ja imam kod kuće komad koji je sad star 40 god, covek koji me je ucio akvaristici mi ga je dao u amanet)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 23, 2017 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da nije tacno da atman ne treba da se komentarise, sta vise za svoju cenu daje stvarno mnogo. I da eheim je naravno br1 u svakom pogledu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License