Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomoc pri izradi akvarijuma 140x50x50 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajde ne foliraj decu , kupio akvarijum kao kadu i pricas o odustajanju...
Mani se cene i plate , nasao si jeftino poklopac svetleci i narucuj to vise...ovde bi te samo 4 prigusnice za sijalice izasle 60-80 eura.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 10:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Uto Okt 06, 2015 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasao sam kod Igora Reefroma istu odysseu za 140 evra + 10 evra za kit za kacenje, problem je sto bi morao deck oda mi porucuje i da cekam 15-20dana, onako da sam porucujem izace me 100 evra sa carinom ,ali bih cekao mesec ipo dana...

E sad problem je sto bi m idecko i dao na 3 rate ali me ne znam, ja bih mogo odmah sutra da mu uplatim 8.000, ali da neko ko ga zna garantuje za mene, tako da molim Bojana, No.1 i ostale koji znaju Igora da ga kontaktiraju..

Unapred sam zahvalan svima na pomoci...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sre Okt 07, 2015 12:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

al si ti nestrpljiv za akvaristu, nisi ni napunio akv a vec odustajes Smile stani bre kud si navro, jel vidis da si ipak nasao nesto Smile pa valjda ako mu uplatis 8k ce da vidi da si ozbiljan... e, onaj mali akv je taman kao zatvoren wc za macku, njega iskoristi za to Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2015 6:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da se zahvalim i ovde Bojanu i Igoru iz reefroom-a na usluzi i na porucenoj rasveti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedna brzinska fotka, radim na skejpu, cekam i dalje rasvetu da mi igor nabavi pa cu lagano da nabavljam podlogu i da krecem sa formiranjem... tada ce te mi trebati drage kolege, zbog bilja za pocetak Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pravi si Avatar odabrao....polako bre..Smile
lepa grana,koren.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je vise grana, korenje sunkeroot-a, tj reed moor wood kako neki zovu, pa sam ja to spojio na gomilu... ima 5-6 panjeva tu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta god..lepo je...ja se ipak drzim nase Vrbe...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Twister
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2014
Poruke: 119
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Okt 23, 2015 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto kao ovo (crtano cevapima na telefonu)....mada ti vec znas kako Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Nov 18, 2015 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napredujem, stigla rasveta Smile Very Happy

Ovom prilikom da se zahvalim Igoru iz reefroma i head adminu Bojanu.

Polako nabavljam i ostalu opremu Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Podloga stavljena, da li imate neki savet ili predlog sta da menjam u postavci pre punjenja akvarijuma... palaniram ove nedelje bilje da nabavim i da za vikend najzad punim aq i pustam u cikliranje...

Staklo malo muzgavo kako sam ubacivao podlogu, pa sam isprskao staklo... al vidi se postavka... da li je ok? bojim se da mi bilje ne proguta postavku Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Nov 30, 2015 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jesam smota, zaboravio sam sliku ubaciti Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Doksas
Akvarista



Registrovan: 11 Jun 2015
Poruke: 585
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Dec 01, 2015 2:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se ovo bas svidja, grane su prelepe i sam ovih dana nesto slicno planiram mada nemam tako lepe grane...a ni tako veliki aq Smile
Isto razmisljam i oko biljaka i "gutanja" postavke tako da cu ja ici na varijantu : zadnji plan ok, cepaj puni iza grana do mile volje dok sredinu ostaviti praznu eventualno ( sredinu zadnjeg plana mislim) , srednji plan samo mahovine i/ili mikrosorumi na grane ali u donjoj polovini grana (nadam se da nisam zamrsio Smile ) i naravno prednji plan sta god od biljaka te pozicije po volji i mogucnostima...

Na taj nacin mislim da nece biti "gutanja"...

Srecno u ovim slatkim mukama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 01, 2015 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super ovo za sad izgleda, odlicno korenje Very Happy
Ne bih ja ovde preterivao sa biljem, malo nekih nana, mahovina i nesto pozadi, ali bih zato odmah ubacio diskuse ili eventualno skalare (peru altume jos bolje), sa propratnom ekipom tetri i cistaca i bice vrh. Naravno, ovo su cesti postavi (ni malo slucajno) pa mozes i nesto originalnije od riba, razne Duge npr...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Uto Dec 01, 2015 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super izgleda.
Jedino mislim da ti treba još kamenja oko panjeva. I to dosta dosta.

Pogledaj ovaj video, možda ti bude inspiracija....

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License