Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pomoc u vezi mresta gupike HITNO Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2012 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi,od skoro sam kupio akvarijum i nekoliko gupika,i citajuci na ovom forumu nasao sam kako izgleda skotna gupika i malo sam cackao kako izgleda skotna gupika jer sam sumljao da imam jednu skotnu,i bio sam upravu,kako sam primetijo promjene donjeo sam od prijatelja kuglu akvarijum gdje sam je veceras odvojio,i sada sam pogledao okotila su se trenutno 3 mala mangupa hehe,e ljudi sta da radim,jel ima trebam ubaciti rasprsivac kiseonika,napravio sam i kotilicu od kanistera za vodu od 5 litara(kao jedan na forumu) dali da je prebacim u kanister ili da je ostavim u kugli???? molim vas pomozite Jer bi volio da maleni ostanu zivi, I ako imate bilo kakvu pomoc u vezi ovog sto sam pisao ili u vezi slicnog bio bih vam mnogo zahvalan Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 14, 2012 11:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imas mahovine ili drezge ubaci u tu kuglu da malci imaju gde da se sakriju....Ostavi gupiku jos neko vreme mozda okoti jos malaca pa je onda prebaci kad ti ustanovis da je mrest zavrsen....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mres je poceo veceras,koliko vremena da cekam i hoce li gupika koje je omrestila male da ih pojede?cuo sam da je i to moguce a i nemora da znaci,i cim da male posle hranim i od kada da ih hranim? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a dali da im ubacujem pasprsivac sa kiseonikom u kuglu ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cuja
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 266
Lokacija: Ravno Selo/okolina Novog Sada

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 1:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacuj kiseonik u kuglu...hrani ih istom hranom kao sto hranis i ostale ribe...Onim Listicima samo ih ustni...Gupika hoce da jede malce...A ne znam da ti tacno kazem za koliko ce mrest biti gotov....i ne pisi post za postom imas opciju izmeni...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
velja
Akvarista



Registrovan: 04 Nov 2011
Poruke: 89
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 7:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupika moze da se mresti nekoliko sati, sa pauzama a moze i odjednom. Meni se juce jedna okotila "u cugu", doduse samo 10 komada jer je mlada. Sto se hrane tice, mozes smrvljene listice a mozes i vipan baby granule koje su bas za mladj. Moze i ziva hrana kao npr. artemija ali ne znam da li ti se isplati da uzgajas artemiju za tako malo riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppy4life
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 27 Dec 2011
Poruke: 66
Lokacija: Ladjevci

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 8:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uzmi onaj mlin za kafu i dobro ga ocisti
Ubaci u njega malo hrane i samelji i to im daj po malo vise puta na dan
Srecno se malcima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Ned Jan 15, 2012 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala svima na pomoci,evo proslo je 14 sati od pocetka mresta i dalje samo tri,nije problem sto je tri komada nego ona i dalje ima veliki stomak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License