Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pomor Gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Ned Mar 21, 2010 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedan manji akvarijum od 40L u kome sam drzao mladj kupika (bas dosta) a bilo je inih od po 2 cm! Ima jedno desatak malih ancitrusa, 3muljarcica mala i 4 black moli takodje jako male! Imam spoljni viseci filter! E sad odjednom mi se zamuti voda i GUPIKAMA poce da otpada rep da im hvata nesto belo kao gnoj! Ja sam takve ribice bacao da im skratim muke! I tako skore sve gupike odose....Menjao sam vodu svaki dan jedno 7 dana nabavio drugi filter i sad je relativno OK! E sad sto mene kopka sta im je bilo? Samo GUPIKE, black moli, ancitrusi, muljarcici, njima nista.... Dal da sipam neki lek? Dosta sam citao???
Plasim se da se to nedesi u velikom akvarijum od 120L ! Tu imam Gupike, platy i ksifo, ancitruse i muljarcice!?!?

dal da sipam neki lek prevetive radi!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 21, 2010 10:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Mar 22, 2010 2:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zivorotke su bas osjetljive, pogotovo ...gupi i platike..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rayli
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2009
Poruke: 257
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Mar 22, 2010 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj drugar preko leta drzi gupike u bari ! Ima neku rupu iznad kuce i tu ubaci gupike.... Budu 3-4 meseca.... Namnoze se i opet u akvarijum i tako godinama..... Nikad nemenja vodu u bari samo dotice svezu..... I kad pada kisa doliva se voda.....
Nema filter... I njemu nema pomora... a ja sto vise vodim racuna....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pon Mar 22, 2010 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa to sam i ranije cujao dje u barama malim ubacaju gupike, moly i td...i bolje su nego one u aq Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Mar 22, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam u dvoristu svojevremena pravio bazen za njih i pored njih ubacivao mladj koridorasa. Bolje su napredovali nego starija braca i sestre u akvarijumu koja je bila hranjena tubifexom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
vlada0001
Akvarista



Registrovan: 14 Mar 2010
Poruke: 145
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 22, 2010 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci - sto se manje petljamo to bolje??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika pliva nepravilno Tajson Bolest 3 Čet Maj 30, 2019 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License