Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ponašanje diskusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mihalj
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Jan 2014
Poruke: 5
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, od Nove godine vratio sam se akvaristici. Ponovo početnik posle 15 godina mirovanja . Nabavio lido 200 i vratio se diskusima . Nadam se da sam sve pripremne radove odradio korektno - 1. januara napunio , oko 10 . januara posdio bilje , oko 15. ubacio nešto čistača i omo 20. ubacio 20 neonki kraljevskih. I krenuo u potragu za diskusima , ostavljao telefone i na kraju probno morao da uzmem dva komada iz pet centra - morao da ubacim diskuse ali...( komentar izlišan ). Početkom februara jave mi se iz zemuna da imajudiskuse ali oko 10 cm ( to mi nije bila želja prvenstveno ). Naravno odem i riba mi se svidi i uzmem dva komada redmelon - zasad vrlo korektna riba. Pošto mi je bila osnovna želja pet - šest riba tražio sam dalje i nađem jednog bludaymond- a oko 8 cm . I tu počinju problemi kao da sam srećne ruke pa su mužjaci - jurnjava po ceo dan ( ne bih rekao tuča ) ćuškanje. Od prve nabavke ostane jedan mali oko 5-6 cm kojeg niko ne dira. Šta činiti ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 9:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Čudno ponašanje borca mužjaka i ženke? Maridza Ribe 0 Uto Jun 13, 2023 6:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neće da se mreste, čudno ponašanje sk... angelfishinheaven Filteri i pumpe 3 Čet Feb 11, 2021 10:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest diskusa vaske Razmnožavanje 2 Čet Maj 31, 2018 12:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka - čudno ponašanje Anela Bolest 7 Sub Sep 17, 2016 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License