Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ponovni pocetak, 150L (Saveti, kritike i pohvale) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lenji Lisac
Akvarista

Registrovan: 08 Avg 2015

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ko sto reventon kaze imas plekostomusa tako da nemoj da se cudis gde su, riba je preveliki lesinar da ostane nesto mrtvo u akvarijumu. Wink

Nego moram da te pitam na kojoj je velicini plekostomus? U prvom postu je 25, a kasnije 18cm? Da li si ga vec menjao ili je to novi sa novom postavkom? Mada sve jedno velik je sto i sam znas i nije za biljni akvarijum, tj. akvarijum sa neznijim biljkama.. ukoliko ga nisi do sada izvadio.. vadi i menjaj za puzeve neritine sto dunavske sto zebraste sve jedno je, vidi u lokalnom pet shopu da li hoce da ti zamene za nesto manje tacnije za puzeve.

Lukovicu dok se nije ukorenila prebaci u zadnji plan, jer ce poceti haoticno da ti raste po sred akvarijuma i da se siri na sve strane, predlog je da je prebacis u zadnji plan na 1/3 ili 2/3 pozadine (gledano s leva na desno ili obrnuto trecina je trecina) da raste ka svetlu i da ima neku formu.. ali opet ako tebi odgovara na sred.. Wink makar ubaci malo kamenja oko nje ili neku granu..

Zao mi je desavanja sa gupikama, ali bice to drugacije kada preostale zenke izbace mlade.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Apr 03, 2018 12:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lazar018
Akvarista

Registrovan: 22 Feb 2014

PorukaPoslao: Pet Apr 06, 2018 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sutra ide pleko, ovo je novi menjao sam za manji bilo bolje 18, nego 25 (za pleka Very Happy )

Kupicu puzeve, samo praznici da prodju.
Sto si tice lukovice, ostavio bih je tu (drzim je malu), a za srednji plan imam u planu da ubacim oni ludwigia mini super red. Koliko puzeva je dovoljno? ili da uzmem i nekog ancija?
Danas stigli difuzor, drop i buble counter i onaj diy set sa manometrima za flase. Uskoro i slika
evo mali update: Procvetala nana

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lazar018
Akvarista

PorukaPoslao: Sub Jun 09, 2018 7:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali update:
Co2 diy - radi kao blesav
Desno Ludwigia repens je malo skracena privremeno Smile

Image
Image
Image
Image
Lenji Lisac
Akvarista

Registrovan: 08 Avg 2015

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2018 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si razmisljao da pozadinsko bilje secnes i razmnozis ili ti se ovako svidja kad je redje zasanjeno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lazar018
Akvarista

PorukaPoslao: Pon Jun 18, 2018 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vise volim ovako, da li neko ima ideju zasto mi list opada dole na dnu gde je stablo? Ponekad i listovi imaju rupe...
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi pocetak Wistler94 Akvarijumi 1 Uto Avg 28, 2018 4:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Fontana sa ribicama i biljkama - save... ivanhoe Vrtna Jezerca 19 Čet Jul 05, 2018 4:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi jaci start 150l Milan001i Akvarijumi 26 Čet Jun 14, 2018 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kratki saveti za početnike Peku Morska Akvaristika 5 Sre Apr 18, 2018 1:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka novi pocetak skendro1 Akvarijumi 4 Pon Apr 16, 2018 4:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker