Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ponovo početak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
marinko
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 27 Jan 2012
Poruke: 5
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2021 4:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao što naslov kaze, počinjem ponovo. Aq je 100x50x30, filter spoljni stakleni 15x50x30 dve komore. U njemu bio kugle na dnu, krupni sundjer, keramički prstenovi i ponovo sundjer pa vata preko svega. U akvarijumu podloga od kvarcnog peska i kamenčića iz starog aq i beli kvarcni pešak preko svega toga. Par biljaka i 5 glupika (ribice su ubacene danas). Deset dana od pokretanja sa filterom i biljkama. Pumpa je klasična potopna 600l/h. Sve ovo pišem da bih izbegao bar neke probleme na koje ću naići. Znaci svaki savet koji imate kako bih unapredio akvarijum u jedan zdrav sistem će mi mnogo značiti. Trenutno me muci filter (korišćen ranije) jer mi se cini da se pregrada pomerila i da mi voda ne prolazi kroz sav materijal al to će morati da čeka vikend za rešavanje. Zato se vidi crevo od povratka, pa ga zanemarite. Unapred hvala, veliki pozdrav
E sad još samo da skontam kako da ubacim sliku....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2021 4:22 am Snimi Poruku Nazad na vrh

marinko
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 27 Jan 2012
Poruke: 5
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2021 4:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak- Juwel Primo 60 roachdani Početak u akvaristici 2 Ned Okt 10, 2021 9:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novajlija ponovo strahella Upoznavanje 0 Sub Sep 25, 2021 10:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License