Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ponovo u akciji... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Nenad 98
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 52
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stolica(postolje),daska i stiropor na mestu........
Image

Akvarijum od 11.5l
Image

Mis za najlepsu granu vinove loze akvarijuma......
Image

Materijal za dekoraciju i podloga......
Image

Zavrsen posao dekoracije(akvarijum bez biljaka,ribica,vode,opreme).....
Image

Kada bilje bude stiglo,i dodjem do para bice i slika gotovog akvarijuma,ali do tad mozete samo da mastate....... Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 9:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To bato rasturaj............
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo napred...sugestija: promeni pozadinu.
Koja je litraza (dimenzije)? Oko 33 litre, zar ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nenad 98 ::
Akvarijum od 11.5l

Napisao......dimenzije 32*18*21......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ucinilo mi se da je veci, ali sad sam video koliki je ugaoni filter naspram akvarijuma... Predlazem 4 gupike...1:3, i sl. Tesko da nesto zesce moze u tu litrazu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Sep 12, 2010 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bice to lep akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozadinu skini, stavi ako mozes crnu i par biljaka, gupike najbolje da drzis ovde, oko 5-6 komada. Mali je akvarijum ali dobro. Samo koliko ja vidim ova daska koja drzi akvarijum je samo stavljena na ovaj "ram", bolje pricvrsti nekim ekserima, srafovima, da ne bi i to malo palo na zemlju i sve propalo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta pozadina, po meni, totalno odvlači pažnju sa akvarijuma i na ono što je u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nenad 98
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 52
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok,hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozadina i unutrasnji filter se nece videti(bar mislim)jerplaniramp da pravimp biljni akvarijum sa pokojom ribicom(govorim u mnozini jer zajedno pravimo ali je mog brata akvarijum)Od bilja koje ce se sigurno naci su valisnerija(ona mala),HC,marsilea hirsuta i jos po koja........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lep ti je akv
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Sep 13, 2010 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grane mi se na prvim slikama nisu uopste dopale jer su mi suvise ravne ali si to sasvim lepo slozio u akvarijumu i iskreno bas sam se iznenadio Bravo
Samo napred, ovo ti lepo izgleda za pocetak Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.............ma bice to lepo samo da se sve uklopi i nabavim dosta biljaka srednjeg plana,a i da dodjem do vremena,jer svaki dan u zrenjaninu provedem preko 12h,a preko vikenda ucim Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I pored toga (ili bas zbog toga) sto planiras biljni akvarijum, stavi crnu pozadinu jer tada se i biljke i ribice mnogo lepse vide i dolaze do izrazaja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GRBA
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2010
Poruke: 145
Lokacija: (Loznica)Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 18, 2010 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lep akvarijum...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novajlija ponovo strahella Upoznavanje 0 Sub Sep 25, 2021 10:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo početak marinko Akvarijumi 1 Čet Feb 25, 2021 4:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo" ali stvarno" malac Početak u akvaristici 26 Ned Apr 22, 2018 7:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sve ponovo ali u 250l Stefanbgd Akvarijumi 23 Uto Feb 13, 2018 6:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo kozicnjak 25l aldyn Akvarijumi 1 Pon Maj 30, 2016 1:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License