----------------------------------- TeoDos Uto Okt 23, 2012 12:29 pm Poruka koja vas je dobro nasmejala.... :-) ----------------------------------- Ne znam da li ce administracija foruma dozvoliti ovu temu ali evo da pokusam da pokrenem i nesto neobavezno gde cemo se nasaliti tj. citirati neki post koji nas je slatko nasmejao. Ovo mi je sad palo napamet jer sam se slatko ismejao na sledecu poruku koja je orginalna, hahaha... izvini ako sam nepristojan ali nije mi jasno sta trazis ....... jel to pezo 305 benzinac sa hidro podizacima ? p.s. Napominjem da sam poruku shvatio kao salu, nikako da je napisana iz ozbiljnih namera. :) ----------------------------------- TeoDos Čet Okt 25, 2012 2:59 pm ----------------------------------- :smejanje: A kakve veze ima Kajsija sa Podlogom ? Pored toliko vrsta drva koje mogu ti si se uhvatio za kajsiju.... Znas kako, kajsijevaca je jedna od boljih domacih rakija. :D ----------------------------------- TeoDos Sre Nov 07, 2012 9:45 pm ----------------------------------- Ocigledno da nikome nije ova tema zanimljiva ali ja cu da skupljam dobre poruke. :) Ako zivis u Beogradu jedna je cena. A ako zivis u Parizu ili Kuala Lumpuru sigurno je druga. :wink: ----------------------------------- Blue Sre Nov 07, 2012 10:12 pm ----------------------------------- Zanimljiva je tema, samo brinemo da se neki od autora ne naljute. :) Dakle, ako smatrate da je ova tema neprimerena, recite, brisemo odmah. U medjuvremenu: Balkan: Mozda je to samo granitna mrlja.Ali opet ne znam,sacekaj druge odgovore! oki moki (chat): vi idete na bazen samo da pisate? evo na adi i pisaju i seru svaki dan Raka: osralo jos 20komada panda: od ribica zivotarke i neonkice drzim ----------------------------------- TeoDos Sre Nov 07, 2012 10:15 pm ----------------------------------- Vodim racuna da postavim samo one postove koji su sa sigurnoscu napisani u saljivom tonu. Ako si mislio da nekoga zelim da podsmevam, grdno si se prevario. ;) A sto se tice cika Rake, on je LEGENDA forumskih bisera. :) ----------------------------------- VURDOK Sre Nov 07, 2012 10:18 pm Re: pozdrav ----------------------------------- TeoDos za Raku si upravu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bas sam ujutru citao njegove komentare :lol: :lol: :lol: ----------------------------------- jovica Sre Nov 07, 2012 10:18 pm ----------------------------------- Ili naj lapsus! :) ----------------------------------- nemanjask Sre Nov 07, 2012 10:20 pm ----------------------------------- Raka je legenda u svakom pogledu, jedan od pionira akvaristike na ovom području, malo se frlja sa padeži i pravopis ali zna znanje! ----------------------------------- TeoDos Sre Nov 07, 2012 10:27 pm ----------------------------------- uh.... Da nisam bio kod cika Rake pa da i kazem nesto. Ali posto sam bio domacinski docekan, sve pohvale za njegovu gostoprimljivost. Ostalo necu da komentarisem. ----------------------------------- VURDOK Sre Nov 07, 2012 10:43 pm Re: pozdrav ----------------------------------- Nisam ja rekao da je Raka los covek,nego sam rekao da su mi smesni njegovi komentari :lol: ----------------------------------- TeoDos Sre Nov 07, 2012 11:12 pm ----------------------------------- Ja lepo kazem, LEGENDA forumasenja. :) ----------------------------------- Novak Sre Nov 07, 2012 11:17 pm ----------------------------------- Ovo je extra tema ko se ljuti ne poznaje salu. ----------------------------------- TeoDos Sre Nov 07, 2012 11:19 pm ----------------------------------- Pa to mi je i bila poenta otvaranja, zar je ruzno citirati ono sto vas je dovelo do smeha. :) A ima i ono rimovanje, ko se ljuti....... :) ----------------------------------- nazzia Čet Nov 08, 2012 4:51 am ----------------------------------- Ja sam ovde citao jednu temu sa podmornicama i ubijanjem puzeva istom. Tema je bio neki hajtek akvarijum. Umirao sam od smeha. Molim upravu ako zna ime teme da citira neke izjqve. ----------------------------------- jovica Čet Nov 08, 2012 8:51 am ----------------------------------- To je ovo: http://www.akvarijum.org/forum/aqua-hightech-t9497.html Nikad nista cudnije u vezi akvaristike nisam procitao Znaci neverujem! Podmornice, cuda, jos fali elektro godzila sa pogonom na sva cetiri peraja! loool :) ----------------------------------- Blue Čet Nov 08, 2012 11:02 am ----------------------------------- Vodite racuna da ovo ne ispadne tema za podsmeh, ne bi bilo u redu. ----------------------------------- TeoDos Čet Nov 08, 2012 11:14 am ----------------------------------- Sto se tice ove teme sa munjama, cudima, m...ma, vozovi, podmornice, laseri, poreklo para... Citao sam je i nisam mogao da verujem! Ne, ne.. to nije za smeh i podsmeh to je za specijalisticke ustanove. :shock: ----------------------------------- BranislavK Čet Nov 08, 2012 11:19 am ----------------------------------- za lazu :mrgreen: ----------------------------------- Svarog Čet Nov 08, 2012 12:43 pm ----------------------------------- Tema by l1a1z1a1r1 "Interesuje me jedno pitanje" :smeh: ----------------------------------- chikavili Čet Nov 08, 2012 5:53 pm ----------------------------------- Jedna zebrica mi je vec mesec dana debela. Problem je sto sam je pre tri dana odvoijo u mrestilicu kako bi je drzao na dijeti ali joj je stomak i dalje toliko veliki da deluje kao da ce da eksplodira. Rekli su mi da joj dam malo spiruline kako bi je proteralo ali mrka kapa. Jel ima neko ideju sta da radim s njom? Jako bih voleo da je spasem od eksplodiranja :) Kapiram da povod nije smesan, ali covek se sam nasalio na svoj/ribicin racun :D ----------------------------------- jovica Čet Nov 08, 2012 6:19 pm ----------------------------------- Vodite racuna da ovo ne ispadne tema za podsmeh, ne bi bilo u redu. U prvu si! Malo sam preterao, ali je ovo druga dimenzija vestackih ukrasa u akvarijumu. Do sad su bili dvorci, ali ovo je previse. :shock: ----------------------------------- TeoDos Pet Nov 09, 2012 9:52 am ----------------------------------- :) dacu ti ja bure, samo da pojedemo kupus! :) ----------------------------------- jovica Pet Nov 09, 2012 7:00 pm ----------------------------------- :) dacu ti ja bure, samo da pojedemo kupus! :) :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: ----------------------------------- nazzia Pet Nov 09, 2012 7:09 pm ----------------------------------- dioda majstor citat evo neke male fantazije http://www.youtube.com/watch?v=lk52onCh9XA RC submarine u akvarijumu,dalje ugradi se bezicna cmos kamera sa malim napajanjem i istrazuje se po akvarijumu,kolko citam forum neki puzevi ?,el mogu ti puzevi da se porokaju laserom nekim ili sta ti ja znam,jer ideja sa podmornicom je ekstra,joystick u ruke i u jurnjavu puzeva,deluje ko fantastika ali to sam pre vidjao kod kineza,odradi se brushless motorce sa propelerom,i kormilo levo-desno,jer rc obican ima 4kanala. Na strani gde je fontana zelim da dletom i sds burgijom probijem zid,trazim mini lokomotivu sa vagonima i sinama,da ne bude ni malo ni veliko ali da sine budu dosta dugacke ili mi dajte neki link gde se to moze kupiti,3-5m duzine sina. http://www.youtube.com/watch?v.....re=related evo jednog prelepog prizora http://www.youtube.com/watch?v.....re=related morao sam iz ove teme da izdvoim ovo... bas me zanima da li je ovo zavrsio i kako izgleda to sa vozovima, podmornicama... ----------------------------------- VURDOK Pet Nov 09, 2012 8:29 pm Re: pozdrav ----------------------------------- Hahhahahahahahahahahahaaahhahahhahahahah :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: :smeh: ----------------------------------- jovica Ned Nov 11, 2012 6:17 am ----------------------------------- i sve ostavio bratu na cuvanje...od toga nije ispalo nista, zapravo ispalo je gomila algi i milijardu gupika ali svetla strana svega toga je da dve godine provedene u Sibiru nisu ugusile moju strast prema akvaristici, naprotiv iz rusije sam doneo neke lepe opreme :))) ----------------------------------- carpforever Ned Nov 11, 2012 8:30 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_122968965_odg.JPG ----------------------------------- carpforever Ned Nov 11, 2012 8:35 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_52025342_odg.JPG ----------------------------------- TeoDos Pon Nov 12, 2012 12:22 am ----------------------------------- Ovo je ziva istina koja je na veoma orginalan i duhovit nacin napisana. :) I da se vratimo na početak, Ancistrus je pretežno biljojed koji uglavnom kidiše na diskus futer ili na listiće koji su pali na pologu... Nemojte se opterećivati ishranm ancistrusa, vremennom počinje da jede sve što mu padne pred nos, alge vešto izbegava jer čeka kupovnu hranu koja mu je mnoooogo "jeftinija" i korisnija :lol: ----------------------------------- BranislavK Sub Nov 17, 2012 11:48 pm ----------------------------------- Akvaristika forum » Ponuda Tema: vinova loza http://www.akvarijum.org/forum/vinova-loza-t11771.html Da li su na prodaju papuce sa druge slike i koji su broj? :smeh: :smeh: :smeh: ----------------------------------- TeoDos Sre Nov 21, 2012 11:56 pm ----------------------------------- Verujem da ćeš dobiti tačniji odgovor ako postaviš ovo pitanje na bar još 15 mesta!!! hahahaha..... ----------------------------------- BojanRale Čet Nov 22, 2012 12:25 am ----------------------------------- Tema by l1a1z1a1r1 "Interesuje me jedno pitanje" :smeh: ahhaahhaa...pobeda :D :D :D :D :D :D :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: ----------------------------------- jovica Uto Nov 27, 2012 7:19 am ----------------------------------- Cao. Nov sam u akvaristici pa me interesuje kako da provalim kad ce moli da se oribi? :) Predpostavljam da kad je trudna,da se naduje ko gupi. Samo me interesuje kad sa je premestim u porodiliste :) ----------------------------------- Zhorz Uto Nov 27, 2012 11:31 am ----------------------------------- Da li su na prodaju papuce sa druge slike i koji su broj? Bojan car :smejanje: ----------------------------------- Blue Uto Nov 27, 2012 10:25 pm ----------------------------------- ...pa bih te zamolio da lepo pozoves nekog elektricara da ti to lepo poveze i pusti u rad a kako ti komsiluk ne bi ... plakao... ----------------------------------- nikouro Uto Nov 27, 2012 10:27 pm ----------------------------------- :smeh: :smeh: :smeh: ... :rukovanje: Ovo je vise sarkasticno :kafa: ----------------------------------- Zhorz Pon Dec 03, 2012 3:31 pm ----------------------------------- sad nesto u pretrazi difuzora citam i naletim na sledeci citat: No2, mene me se cini da tebi od toga nema vajde... ako su tako veliki mehurovi, ne verujem da se oni nesto znatno rastvore u vodi... pretpostavljate kome se Fricky obracao :-) neznam da li se No1 pronasao :haha: ----------------------------------- nikouro Uto Dec 04, 2012 12:16 am ----------------------------------- imas sms ! ----------------------------------- Zhorz Uto Dec 04, 2012 12:23 am ----------------------------------- pretece me !!! :-(( ali se jos smejem ----------------------------------- Zhorz Pet Dec 07, 2012 2:44 pm ----------------------------------- sinoc mi je nestalo struje pa su mi se pojavili puzevi po celom akvarijumu sta da radim ? :-) ----------------------------------- Fiber Sub Dec 08, 2012 11:41 am ----------------------------------- Mozda su to puzevi elektricari, posli da otklone kvar. ----------------------------------- japamija Sub Dec 08, 2012 12:24 pm ----------------------------------- Ajde administratori nadjite onu temu sa španskom mušicom... Ono kada je pitao neko kako da stimuliše ribe na mrest i lik mu odgovori probaj da im daš špansku mušicu... ----------------------------------- chikavili Uto Dec 25, 2012 9:50 pm ----------------------------------- U akvarijum 200l sam ubacio 20 Red Cherry kozica, non stop se negde kriju i panicno beze kada se pojavim ispred akvarijuma... postavi tvoju sliku pa ce da vidimo sto beze... :) ----------------------------------- surcinac Uto Dec 25, 2012 10:05 pm ----------------------------------- Ajde administratori nadjite onu temu sa španskom mušicom... Ono kada je pitao neko kako da stimuliše ribe na mrest i lik mu odgovori probaj da im daš špansku mušicu... Mozda si mislio na ovo http://www.akvarijum.org/forum/razmnozavanje-kozica-t1860.html?highlight=spanska%20musica :D ----------------------------------- Bojan Uto Dec 25, 2012 10:15 pm ----------------------------------- Mnogo dobra fora sa spanskom musicom :D ----------------------------------- scalar 3 Uto Dec 25, 2012 10:23 pm ----------------------------------- Mnogo dobra fora sa spanskom musicom :D Nisam imao šta da izaberem. ----------------------------------- TeoDos Pet Jan 04, 2013 9:19 am ----------------------------------- :lol: Obavezno pasulj, od toga ribe stvaraju kiseonik (baloncice) u vodi :> Pre bih rekao da ce se biljke vise obradovati jer dobijaju dekorativni CO2, hahahah... ----------------------------------- Bojan Pet Jan 04, 2013 9:04 pm ----------------------------------- :> Volim se saliti, nekad mozda nije zgodno u nekoj temi nesto dobaciti a nekad ne mogu da se suzdrzim mada se obicno trudim da budem ozbiljan :) ----------------------------------- Luka_^ Pet Jan 04, 2013 11:21 pm ----------------------------------- U akvarijum 200l sam ubacio 20 Red Cherry kozica, non stop se negde kriju i panicno beze kada se pojavim ispred akvarijuma... postavi tvoju sliku pa ce da vidimo sto beze... :) ali ovo je pobeda ahahhahahaha :D ----------------------------------- Milos987 Sre Jan 09, 2013 10:26 pm ----------------------------------- Citat mish: Mislim da desni lijevi treba da bude lijevo na sredinu lijevo desno onda gore dolje pa malo napred i pozadi al da je bijeli a crni desno lijevo u krug pa spirala :) ----------------------------------- Bojan98nbgd Sre Jan 09, 2013 11:53 pm ----------------------------------- A jel mogu da pomognu oni koji imaju smederevca? :D http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_48481762_smederevac.jpg Bojanova poruka iz subforuma smederevci :D ----------------------------------- Zhorz Čet Jan 10, 2013 1:01 am ----------------------------------- Citat mish: Mislim da desni lijevi treba da bude lijevo na sredinu lijevo desno onda gore dolje pa malo napred i pozadi al da je bijeli a crni desno lijevo u krug pa spirala :) odakle je ovo da procitam celu temu?! lol ----------------------------------- reventon Čet Jan 10, 2013 1:22 am ----------------------------------- U akvarijum 200l sam ubacio 20 Red Cherry kozica, non stop se negde kriju i panicno beze kada se pojavim ispred akvarijuma... postavi tvoju sliku pa ce da vidimo sto beze... :) ali ovo je pobeda ahahhahahaha :D I ja se slazem :smeh: ----------------------------------- Zhorz Čet Jan 10, 2013 1:35 am ----------------------------------- :-) pa jbga sta da mu kazem ----------------------------------- Milos987 Čet Jan 10, 2013 11:48 am ----------------------------------- Citat mish: Mislim da desni lijevi treba da bude lijevo na sredinu lijevo desno onda gore dolje pa malo napred i pozadi al da je bijeli a crni desno lijevo u krug pa spirala :) odakle je ovo da procitam celu temu?! lol http://www.akvarijum.org/forum/biju-mi-se-skalari-t12740.html ----------------------------------- Blue Sub Jan 12, 2013 10:26 am ----------------------------------- ...U akvarijumu od 21l ce njegovo oko da bude ekstra lepo i moce da izraste,jer je to jedino sto moze da raste tu... (da ne citiram ceo post, plavsic88 slikovito objasnjava coveku da mu je mali akvarijum za diskuse) :) ----------------------------------- Zhorz Sub Jan 12, 2013 12:42 pm ----------------------------------- hehehe sad videh i ja ... ----------------------------------- plavsic88 Sub Jan 12, 2013 1:51 pm ----------------------------------- hahaha,msm sta reci :D ----------------------------------- carpforever Ned Jan 13, 2013 12:52 am ----------------------------------- Svidja mi se vulkansko kamenje pa sam mislio da ubacim u akvarijum. Idem u petak u Srbiju pa cu da vidim u Pancevu da kupim posto su ovde oko 15e kilogram ( Lokacija: Trst,Italija ) a verujem da je kod nas jeftinije. Obavesticu vas o daljim planovima narednih dana. Hvala na odgovorima Skokni do vezuva, tamo je verovatno dzabe :D ----------------------------------- chikavili Ned Jan 13, 2013 1:08 am ----------------------------------- Pa sta cu kad coveku u lokaciji pise Trst :) ----------------------------------- Zhorz Uto Jan 15, 2013 1:46 pm ----------------------------------- xexexexe nije poruka vec slika coveka za razmenu tetri jos se smejem.... kako je napravio merni uredja za ribice ;-) http://www.akvarijum.org/forum/post126371.html#126371 domisljato nema sta ali me je dobro zasmejala ----------------------------------- Blue Uto Jan 15, 2013 5:17 pm ----------------------------------- Evo npr kakvo dejstvo ima bosiljak (popovi cim svete vodu) na vodu. Evo na primer ja, samo osvecenu vodu stavljam u akvarijum... ----------------------------------- FikusBg Uto Jan 15, 2013 5:18 pm ----------------------------------- HAHAHAHAHAHAHA bog ti podario bogat mrest :D ----------------------------------- HORUS Uto Jan 15, 2013 7:33 pm ----------------------------------- E, kada smo kod bosiljka, nije slučajno što ga stavljaju u vodu. Ima antiseptičko dejstvo. Zato i ne dolazi do pogoršavanja kvaliteta ''svete'' vodice. Ih, popovi... ----------------------------------- Blue Uto Jan 15, 2013 8:10 pm ----------------------------------- ...I onda pogledam na Wikipedia-i deo o svetoj vodi i higijeni i imam sta da vidim: http://en.wikipedia.org/wiki/Holy_water#Hygiene. Da ne kvarimo ovu veselu temu. ----------------------------------- don hose Uto Jan 15, 2013 8:47 pm ----------------------------------- Naglasak je bio za bosiljak, a ne za svetu vodu,ali aj dobro. Takodje se i jede, ja ga stavljam u hranu kao zacinsko bilje. Nigde nije spomenuta sveta voda, ni higijena iste. http://bs.wikipedia.org/wiki/Bosiljak Rec je o ovome a ne o tome sto si ti blue stavio ----------------------------------- chikavili Uto Jan 15, 2013 9:48 pm ----------------------------------- Hej, don hose, ovo je neozbiljna tema :) ----------------------------------- chikavili Uto Jan 15, 2013 9:49 pm ----------------------------------- Kulencetova poruka je ta koja je izazvala smeh, a ne tvoja. Opusti se ;) ----------------------------------- Milos987 Uto Jan 22, 2013 1:18 am ----------------------------------- Predivan aqua,posekla bih vene ,ali mi zdravstvena knjizica nije overena :D http://www.akvarijum.org/forum/aq-450l-malawi-ciklidi-t8495-150.html :smeh: :winner: ----------------------------------- bluecrow Uto Jan 22, 2013 1:57 am ----------------------------------- Apsolutni genije: :):):) Mico_Nk: cak sam jednom uspio da ukrstim gupi s ksifo ali mi nije puno zivjela (sve ribice koje su ukrstene ne mogu da zive puno)! zivorotkama je najlakse da se ukrste... dok ove ostale to jedino vjestackim putem... Zov i ja ga isto kupujem i u jedan broj sam vidio sliku ukrstene zebrice i neonke i pisalo je ispod (ali nisam uspio da nadjem taj broj i to je isto bilo davno inace bih izbacio sliku i toga samo da bih potvrdio cinjenicu da ako ima mogucnosti kod ribica koje polazu jaja meni bi onda pojedini vjerovali jer ja pricam o zivorotkama)? ----------------------------------- jovica Ned Feb 03, 2013 9:22 pm ----------------------------------- Ja sam stavio flashu od Shtoka isekao dno flashe i sad je u flashi vetrenjaca kojea se vrti extra izgleda a ribice zive i zdrave Mozda da ubacis i neku figuricu Dzedaja, ili Luk Skywalkera i Cubaku? Neka sila bude s'tobom! :) Ja sam stavio flashu od Shtoka isekao dno flashe i sad je u flashi vetrenjaca kojea se vrti extra izgleda a ribice zive i zdrave Snimi da vidimo, ljubim te :lol: :smeh: :smejanje: :aaa: :urlanje: :greska: ----------------------------------- Bojan Ned Feb 03, 2013 9:35 pm ----------------------------------- Totalni kralj sto bi rekao Vlada Georgiev :mrgreen: ----------------------------------- carpforever Ned Feb 03, 2013 9:38 pm ----------------------------------- ne pijem zestinu jeli to sto je od Shtoka ima neku vaznost ?! ----------------------------------- Paki Ned Feb 03, 2013 10:11 pm ----------------------------------- ne pijem zestinu jeli to sto je od Shtoka ima neku vaznost ?! :DDDDDDD ----------------------------------- Milos987 Čet Feb 07, 2013 9:22 pm ----------------------------------- [url=http://www.akvarijum.org/forum/od-sada-je-dozvoljeno-pisanje-velikim-slovima-t1744.html]Od sada je dozvoljeno pisanje velikim slovima ----------------------------------- Milos987 Sre Feb 13, 2013 4:33 pm ----------------------------------- imam jednu strasnu ideju http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_90717682_30days051507.jpg ahaaahaaahaaaa .... http://www.akvarijum.org/forum/predlog-t1456.html ----------------------------------- Daka Čet Feb 14, 2013 10:11 am ----------------------------------- Ova me je poruka dobro nasmejala kao sto naslov kaze...Grohotom se smejem ha-ha-ha...evo curi niz nogavicu... Sta je bre ovo ljudi? ----------------------------------- sale75bgd Uto Feb 19, 2013 1:09 am ----------------------------------- Od: Vlada.S. Za: sale75bgd Poslao: Pon Feb 18, 2013 8:28am Naslov: Pozzz E sale aje izbacite me sa foruma,mnogo se ste dosadni smarate i pravite se da nesto znate,ti si sad razmnozio pirane i mislis da si neki baja a u stvari si kerin kurac i znas sta ma jeb te se.!!!!!!!! ----------------------------------- jovica Uto Feb 19, 2013 1:13 am ----------------------------------- "Baja s'piranu" :smeh: Znaci, ne verujem, ko bre koga tera da bude ovde? Log out i cao! :zop: ----------------------------------- TeoDos Uto Feb 19, 2013 11:37 am ----------------------------------- Hahahahah...... A jel' on ovo tebi persira ili misli na sve nas da se j...? (suze su mi posle od smeha) ----------------------------------- Daka Uto Feb 19, 2013 11:41 am ----------------------------------- E Sale, aje nemoj da psujes po forumu :) ----------------------------------- chikavili Uto Feb 19, 2013 12:01 pm ----------------------------------- Samo sam cekao kada ce to da se desi. Ali sam mislio da ce javno, na forumu. ----------------------------------- nesha barajevac Uto Feb 19, 2013 12:39 pm ----------------------------------- Što bi rekao Neca- baš bzvz ----------------------------------- kaplarm Čet Feb 21, 2013 1:09 am ----------------------------------- Od: Vlada.S. Za: sale75bgd Poslao: Pon Feb 18, 2013 8:28am Naslov: Pozzz E sale aje izbacite me sa foruma,mnogo se ste dosadni smarate i pravite se da nesto znate,ti si sad razmnozio pirane i mislis da si neki baja a u stvari si kerin kurac i znas sta ma jeb te se.!!!!!!!! Nadjoh ovog Vladu.S. na nekom drugom forumu, uclanio se pre neki dan, pa bre on ima 15 god, strasno gde ide ovo ludilo vise, voleo bih da ga upoznam njega i roditelje pa sve kolektivno na jednu vaspitno popravnu meru u vidu batina usranom camovom daskom. Izvinte malo sam se iznervirao, malo sam off ali ko zna mozda ovo nasmeje nekoga. ----------------------------------- plavsic88 Čet Feb 21, 2013 1:11 am ----------------------------------- Ja tek sad povezao konce :) Podrzavam kaplarm! ----------------------------------- Milos987 Čet Feb 21, 2013 1:26 am ----------------------------------- Sto rece jednom nas urednik nikouro "sto ljudi - trista cudi". ...pa sve kolektivno na jednu vaspitno popravnu meru u vidu batina usranom camovom daskom. Bolje da bude bukova, camova ce brzo da se slomi. Nije za te stvari. :) ----------------------------------- kaplarm Čet Feb 21, 2013 1:39 am ----------------------------------- Ma sta znam, u mom kraju preferiraju camovu, a moze i bukva. ----------------------------------- TeoDos Čet Feb 21, 2013 10:30 am ----------------------------------- Ma kad zatreba i kad je umocis u septicku moze da bude i vrba al' ima da pljasti. :) ----------------------------------- valijant82 Čet Feb 21, 2013 5:31 pm ----------------------------------- "bajo sa piranu" koliko kosta komad? ovde kod nas ih nema ni za videti a o kupovini da ne pricam ----------------------------------- sale75bgd Čet Feb 21, 2013 5:41 pm ----------------------------------- :D Nema ni kod nas, zabranjene su u drzavi NY :D :D ----------------------------------- HORUS Čet Feb 21, 2013 9:40 pm ----------------------------------- Ja sam primetio, i više puta upozorio VladaS., da na forumu daje potpuno pogrešne savete. Nisam znao da čovek ima 15 godina, ali se videlo da čovek vrlo malo zna o akvaristici. No, ovo što je uradio ne želim da komentarišem. Ostadoh bez teksta. :( ----------------------------------- chikavili Čet Feb 21, 2013 10:10 pm ----------------------------------- HORUS-e, ako me secanje ne vara, ti si vise puta upozorio za pogresne savete clana vladas.major koji se registrovao par dana pre Vlada.S., koji je takodje iz Panceva :) ----------------------------------- jovica Čet Feb 21, 2013 10:18 pm ----------------------------------- Razumem ja i pubertet i godine, ali ovo je preterano. Da je neko pun pakosti i daje namerno pogresne savete! Ili je ubedjen da je bogom dan i zna sve! Kao i ranije sto je bio onaj silibajzer, pa je namerno provocirao sa onom temom o aktivnom uglju itd. Isprozivao chicavillija, napravio haos. I zato samo DELETE takve clanove. :zop: ----------------------------------- fender Pet Feb 22, 2013 2:03 am ----------------------------------- ima da se kupi kao KNO odnos elemenata 15-0-4 N-P-K Kaliuma nikad dosta Hvalaaaaa. :) A ima li nesto sto prozivodi isti? Fabrike. :D Tema : http://www.akvarijum.org/forum/alga-ili-sta-t2792.html ----------------------------------- gotika Pet Feb 22, 2013 9:42 am ----------------------------------- jeste da ovo nije tema za ovako nesto ali meni je zapalo za oci da ovde mnogi clanovi u jednom postu sole pamet ostalim clanovima o raznoraznim temama a onda u sledecem pitaju kako da znam kada mi je ribica skotna !to vam po meni dode isto kao kad bi neko rekao ja sam procitao celu narodnu biblioteku ali mi samo recte koja su ovo slova A B V G D ?pa zar to nije smesno ? ----------------------------------- TeoDos Pet Feb 22, 2013 10:57 am ----------------------------------- Ej bre, pokvariste temu skroz. :) ----------------------------------- Stevica1 Uto Feb 26, 2013 4:44 am ----------------------------------- Svidja mi se vulkansko kamenje pa sam mislio da ubacim u akvarijum. Idem u petak u Srbiju pa cu da vidim u Pancevu da kupim posto su ovde oko 15e kilogram ( Lokacija: Trst,Italija ) a verujem da je kod nas jeftinije. Obavesticu vas o daljim planovima narednih dana. Hvala na odgovorima Skokni do vezuva, tamo je verovatno dzabe :D chikavili se salio a ja cu stvarno za mesec dana do vezuva :D Donecu mu kamenje :D ----------------------------------- chikavili Uto Feb 26, 2013 9:23 am ----------------------------------- To bre :bravo: ----------------------------------- gotika Uto Feb 26, 2013 9:42 am ----------------------------------- ako vec ides donesi vise pa da valjamo u srbiji a! ----------------------------------- chikavili Uto Feb 26, 2013 10:08 am ----------------------------------- Sleper lave sa vezuva :D ----------------------------------- Bojan98nbgd Uto Feb 26, 2013 2:47 pm ----------------------------------- Of topic:donesi i meni komad. :D ----------------------------------- nemanjask Sre Mar 06, 2013 11:57 pm ----------------------------------- Nije poruka ali je cirkus!!! Nađoh u prodaju "akvarijum" mislim da je ovaj pobednik za naj nakazu svih vremena! http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_113550585_nakaza.jpg ----------------------------------- jovica Čet Mar 07, 2013 8:04 am ----------------------------------- Meni se ne smeje, meni se place! :urlanje: ----------------------------------- plavsic88 Čet Mar 07, 2013 12:11 pm ----------------------------------- Ovaj ima "naprednu" pozadinu! ----------------------------------- Zhorz Čet Mar 07, 2013 1:29 pm ----------------------------------- u sunce ti......a i zvezde ti....koliko para da kupim da ga razmontiram ----------------------------------- fender Čet Mar 07, 2013 10:03 pm ----------------------------------- Evo i džepne varijante :) http://i.imgur.com/Sw9KXfd.jpg ----------------------------------- Milos987 Čet Mar 14, 2013 12:12 am ----------------------------------- Kad ce da mi se porodi ksifoforus? Da li imam dva pedera muzjaka gupija? Kako mogu zivorotke da plivaju u 28c meni je ta voda hladna? Da li mogu zivorotke da abortiraju? Ovo je vise nego urgentna stvar... http://www.akvarijum.org/forum/post58801.html#58801 Ovo je vise neka kombinacija komedije i tragedije... :) :( ----------------------------------- Bojan Čet Mar 14, 2013 8:19 am ----------------------------------- Ovo je mnogo dobro :D Volim kad se smejem uz jutarnju kafu :) ----------------------------------- papaluza1 Čet Mar 14, 2013 8:39 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=13907 ahahahahahah ----------------------------------- Milos987 Čet Mar 14, 2013 10:09 pm ----------------------------------- Desava se to. :) Mozda je covek ogladneo pa... :roll: :klopa: :D ----------------------------------- fender Čet Mar 14, 2013 10:32 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=13907 ahahahahahah Mislis na PRD ? :D ----------------------------------- Kristina Čet Mar 14, 2013 10:39 pm ----------------------------------- Ahahah sve vreme se smejem samo me interesuje kakoniko nije nasao neki moj lapsus kojih ima jakooo puno!!!!!1 ----------------------------------- papaluza1 Čet Mar 14, 2013 11:15 pm ----------------------------------- Da da fender, na "prdajem" nema ljutnje? ----------------------------------- Kristina Čet Mar 14, 2013 11:24 pm ----------------------------------- Ahahhahahhhh heee ne mogu da verujem koliko se smejem!!!!!!!!!!!!!!!!!! ----------------------------------- Milos987 Čet Mar 14, 2013 11:26 pm ----------------------------------- @Kristina Nemoj dva puta da kazes... :) Ja u jednoj prodavnici kupujem trudne gupike... http://www.akvarijum.org/forum/post103106.html#103106 ----------------------------------- jovica Čet Mar 14, 2013 11:35 pm ----------------------------------- Gupike nemoj da mi diras! :smeh: P.S sve su gupike "trudne" dok se ne pojave malci! :ojha: ----------------------------------- Milos987 Čet Mar 14, 2013 11:47 pm ----------------------------------- Da, dok se ne pojave malci ili dok ne abortiraju, daleko bilo! :haha: :yeah: RESPECT ----------------------------------- papaluza1 Pet Mar 15, 2013 12:24 am ----------------------------------- U jednom pet shopu ih prodavacica zove gupiCe.. Slatko se nasmijem! :D ----------------------------------- jovica Pet Mar 15, 2013 8:53 am ----------------------------------- Ja ih zovem gupici! :) ----------------------------------- Zhorz Pet Mar 15, 2013 10:32 am ----------------------------------- Nije poruka ali je cirkus!!! Nađoh u prodaju "akvarijum" mislim da je ovaj pobednik za naj nakazu svih vremena! http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_113550585_nakaza.jpg evo ga na zabranjeno reklamiranje :-) tekst je takodje smehotresan: "akvarijum dimenzija 70x35x45 debljina stakla 6mm kompletan akvarijum sa 2 grejaca,2 pumpe za vazduh,sa mnostvo skoljka, figura kamenja,olupina broda, ukrasa i ko zna cega sve nema u njemu,stara majka nema vise zivaca za ribice,slikano je sa vodom i jednim velikm cistacem odnosno ribicom,sve ide u kompletu, naravno ako ide postom onda bez ribice i vode.nema ostecenja,postarinu snosi kupac.ako sam nesto izostavio pitajte" 7500 trazi :-) i linkovi su reklamiranje ----------------------------------- Luka_^ Sub Mar 16, 2013 5:07 pm ----------------------------------- Petarss : "citao sam ja sve kazem nije da neznam ali koja je onda svrha ako sve procitam i nista ne napisem nije mi jasno mora nesto da se ljudi pise zato novine i stampa postoji da bi razmenjivali iskustva,moja iskustva su null a sto se tice tehnike tu sam maher meni je bitno automatizovan akvarijum vise stancovanje riba i biljaka kako mi to zovemo prcanje riba." http://www.akvarijum.org/forum/akvaristika-pocetnicka-t13800.html evo i dokaz :D Ja placem od smijeha :D :smeh: :smeh: :smeh: :lol: :lol: :lol: ----------------------------------- manastiriste Sub Mar 16, 2013 5:33 pm ----------------------------------- Ovo je zalosno...ako neko ovako vidi i dozivljava akvaristiku, onda neka ode do kineza i neka kupi onu lampu akvarijum, sa pokretnim slikama, pa neka uziva, i nece morati mnogo da se muci :). Rizik je samo ako nestane struje ili pregori lampa. ----------------------------------- jovica Sub Mar 16, 2013 5:53 pm ----------------------------------- Petarss na kojim si ti drogama ? ----------------------------------- Bojan Sub Mar 16, 2013 7:27 pm ----------------------------------- Obrisana je ta poruka jer tolerancija za takve stvari ne postoji. Mali off ali cisto da pomenem da ne bi neko slucajno to ponovio :) :wink: ----------------------------------- pakonja Sub Mar 16, 2013 9:20 pm ----------------------------------- Iz iste teme: "sto ljudi da taj sam pacenik sada me terate da ga napunim i da pustim video spot kroz vodu providno nego me sada mrzi nesto ali cu da odradim to evo kako izgleda to na yotube tema je ljudi ok pravi jet set akvarijum znaci ja idem ispred vremena tehnologija u prirodi kao hologram " :) Lik je car :) Ide ispred vremena :) ----------------------------------- kaplarm Ned Mar 17, 2013 2:06 am ----------------------------------- Ako moze neko da prevede, ja ovo nista ne razumem. ----------------------------------- Vlada991 Ned Mar 17, 2013 2:38 am ----------------------------------- Error... ;) Ovde ima, brat bratu, 10tak recenica, kad bi napisali normalno... ----------------------------------- Milos987 Ned Mar 17, 2013 3:11 am ----------------------------------- Diodastormaj ponovo napada! ----------------------------------- bolan970 Sub Mar 23, 2013 8:54 pm ----------------------------------- Zene su najkomplikovanije za drzanje u kuci! :smeh: ----------------------------------- jovica Sub Mar 23, 2013 9:47 pm ----------------------------------- I to napisao covek koji nije ozenjen! :smeh: Nego postavi link ka temi, da se ne izvlaci iz konteksta, da ne misle zene da imam nesto protiv njih! :) ----------------------------------- Milos987 Sub Mar 30, 2013 10:23 pm ----------------------------------- Evo jedne robne marke sa dalekog istoka. :) Fotke nisu sa ovog sajta pa nemojte zameriti. :wink: http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_56861445_serator.jpg http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_62030665_serator130.jpg ----------------------------------- jovica Sub Mar 30, 2013 10:53 pm ----------------------------------- Zemlja porekla P.R.C! :) ----------------------------------- Looniz Ned Apr 07, 2013 9:46 pm ----------------------------------- Tema o amazoncima, i o tome kako prepoznati pol.. :lol: Nadam se da se Vili i Reventon nece ljutiti, ali bilo mi je smesno kad sam citao.. :lol: Ma pokusavao ja sto puta, ali pored onoliko pipaka, antena, surli i ostalih falusnih izraslina, nisam mogao da skapiram sta je tu penis... ili nije :lol: Penis je ono sto se digne. Bukvalno :D ----------------------------------- reventon Pon Apr 08, 2013 12:50 am ----------------------------------- Znas kako kazu, ko se ljuti... :D ----------------------------------- chikavili Pon Apr 08, 2013 3:04 pm ----------------------------------- ...uleti mu antena :) ----------------------------------- srki.acs Pon Maj 20, 2013 8:06 pm ----------------------------------- Nije poruka ali je cirkus!!! Nađoh u prodaju "akvarijum" mislim da je ovaj pobednik za naj nakazu svih vremena! http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_113550585_nakaza.jpg Evo imam ja dva zanimljiva, a cena prava sitnica! 14.300 din. :greska: :haha: aq- 180L http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_72056422_Nov-Akvarijum-za-ribice_slika_O_.jpg http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_72056424_Nov-Akvarijum-za-ribice_slika_O.jpg 7.000din. :greska: :haha: Aq- 25L http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_342268237_JEDINSTVEN-TV-AKVARIJUM_slika_O_2806564.jpg I jos jedan text koji sam procitao i ostao bez texta :D Da nema slike pomislio bi da se prodaje svemirski brod. :lol: :lol: :lol: Prelepa oaza mira u vasem dnevnom boravku,ako se postavi dijagonalno od vrata gde je najsrecniji deo kuce po Feng shuiju simbolise izobilje. Pored akvarijuma, dobijate i 9 ribica takodje uredjeno po feng shuiju, 8 zlatnih i 1 tamna.Zatim neonka za osvetljenje akvarijuma koja se nalazi u predvidjenom gornjem delu koja osvetljava akvarijum i ribice,te tako uvece mozete da imate lampu,a ima i prekidac za gasenje pa moze i da se ugasi. Zatim u sklopu svega dobijate i grejac s termostatom,pumpu, alge,skoljke,sljunak i kamenje, dve vrste algi postoje, mrezica za hvatanje ribica,termometar za merenje temperature vode. ----------------------------------- jovica Pon Maj 20, 2013 8:17 pm ----------------------------------- Nije dobro, trebao je da stavi: "Alge gratis!" :smeh: ----------------------------------- Bojan Uto Maj 21, 2013 1:37 am ----------------------------------- Verovatno je mislio na biljke samo sto je laik. Ovaj je dostigao master nivo :D i to sve po feng sui :> ----------------------------------- gotika Uto Maj 21, 2013 9:21 am ----------------------------------- jeste da mozda ovo nespada u poruku alimoram da podelim sa vama !zali mi se pre neki dan jedan nas da mu se u akvarijum radaju degenericni primerci ribica posto sam bio u zurbi ja mu kratko napisem PA UBACI SVEZU KRV U AKVARIJUM !zove on mene posle pola sata i pita sta sad da radi ?poslusao me je ubacio je krv u akvarijum ali mu se voda zamutila i sta sad? ----------------------------------- Oljisa Uto Maj 21, 2013 10:38 am ----------------------------------- ahahahah spada, spada u poruku :) samo usmenu - hit coveceeeeeeeee :D ciju li je krv koristio,samo se pitam ? ----------------------------------- chavke Uto Maj 21, 2013 1:36 pm ----------------------------------- i šta je baba rekla kad si ubacio svežu krv u akvarijum. AAAAaaaaaaaaggghhhhh i sklopila oči. ----------------------------------- Cvrc Uto Maj 21, 2013 1:46 pm ----------------------------------- Hm, pa koliko godina ima taj jbt :/ ----------------------------------- chikavili Uto Maj 21, 2013 2:42 pm ----------------------------------- Nikada ne potcenjujte ljudsku glupost. ----------------------------------- Bojan Uto Maj 21, 2013 5:43 pm ----------------------------------- Pitaj ga majkte ti ciju je krv ubacio i kako je to sve izveo :) ----------------------------------- gotika Uto Maj 21, 2013 5:59 pm ----------------------------------- ja se jos :smejanje: :smejanje: :smejanje: a proslo je 10 dana ali isto kao i ti morao sam da se raspitam sta i kako je uradio ?kaze da je stavio krv od pileta posto su taj dan klali pilice :smejanje: :smejanje: :smejanje: ali pazite on je ljut na mene jer ja sam mu napiso u poruci da ubaci SVEZU KRV pa je isao po onom rezonu ako moze junece srce ZASTO nebi mogla pileca KRV ??? :bravo: :bravo: :haha: :haha: :ojha: :ojha: :skakutanje: :skakutanje: :winner: :winner: :bravo: :cestitka: :cestitka: :cestitka: :pobednik: :pobednik: :pobednik: :pobednik: ----------------------------------- jovica Uto Maj 21, 2013 6:58 pm ----------------------------------- A lepo sve pise, ja sam u temi jednom od clanova savetovao da "ubaci svezu krv" jer mu gupike pocele kotiti malce sa telesnim nedostatkom zbog dugog ukrstanja u srodstvu. Daj da pisem tamo ispravku, da ne padne neko klanje po komsiluku! :smeh: ----------------------------------- jovica Uto Maj 21, 2013 7:08 pm ----------------------------------- Ne mogu da nadjem temu! :shock: Ako neko naleti na tu temu, nek mi pusti link u pp. Da ne dodje do zabune, a i ja ne stavih navodnike, vec sam samo napisao SVEZA KRV! :greska: ----------------------------------- Oljisa Uto Maj 21, 2013 8:31 pm ----------------------------------- Ne mogu da nadjem temu! :shock: E ovo je presmesno ali ova tvoja prijata Joviceeeee :D Ma hit hita ! :) :mrgreen: :skakutanje: ----------------------------------- Cvrc Uto Maj 21, 2013 9:57 pm ----------------------------------- Da pomognem coveku :) http://www.akvarijum.org/forum/nema-oci-t14609.html?highlight=gupika%20nema%20oci ----------------------------------- jovica Uto Maj 21, 2013 10:34 pm ----------------------------------- Hvala! :) ----------------------------------- kristinah Čet Maj 23, 2013 8:06 pm ----------------------------------- Ha, ha... Izgleda da pored feng shuija ima i vudu magije u akvaristici... ----------------------------------- fender Sub Jun 01, 2013 1:37 am ----------------------------------- U taj akvarijum sipaj vodu iz zajednickog akvarijuma. Dno usisavaj od izmeta redovno posto nemas filter. Nedeljno im promeni samo deo vode, recimo pola. Kad ih hranis isitni te listice i nemoj preterano da ih hranis da ti se vidi kako listici plutaju po povrsini ili su po dnu... tnx...da li da dno usisavam usisivacem il ina sta si mislio ??? Bilo koje crevo, jedan kraj stavis u akvarijum drugi u usta i povuces i onda izvadis iz usta i voda sa muljom curi. Imas po prodavnicama da kupis nesto tog tipa. uh oznojio sam se dok sam citao poruku :D .nisam sasvim skapirao Bojane.Da li mi taj mulj ulazi u usta ili upada u posudu kao sto kaze No 1 ? Ne znam da li je ovo neko "kacio" ali ja sam umro kad sam procitao :lol: :lol: :D :D ----------------------------------- Cvrc Sub Jun 01, 2013 1:39 am ----------------------------------- haha nisam to ni video :D ----------------------------------- jovica Sub Jun 01, 2013 8:43 am ----------------------------------- Starija je tema, i ja sam se smejao kada sam vide. To se desava kada se ne ispostuje ono da se u pocetku vise cita, a manje pise! :) ----------------------------------- Cvrc Uto Jun 04, 2013 1:23 am ----------------------------------- Pa sad, mozda vama nece biti smesno, ali meni jeste. Uglavnom, jedan lik sa foruma kao hoce da uzme moje kribove, sve dogovor pao. On dolazi i sve ok. Taj dan kad dolazi salje mi poruku da mu drug imao saobracajku i da nece dolaziti. E sad fazon je u ovom, bilo je okupljanje drugog foruma i ja vidim da je bio tamo. Sad se ja kao pravim lud i reko kako je drug, a on u fazonu kao bolje mu je ... I namerno posaljem poruku reko, a kako bilo na okupljanju ? Nista mi nije odgovorio :) :lol: ----------------------------------- Bojan Uto Jun 04, 2013 10:23 am ----------------------------------- Da ga banujemo zbog laganja :> ----------------------------------- cyrocore Sre Jun 05, 2013 2:32 am ----------------------------------- Razmnozavanje, tema: Papagaji cvrc "Da li bi iko bio voljan da promeni ime ove teme, stalno mislim da se radi o pravim papagajima ? " Mene je ovo jako nasmejalo, cvrc nemoj da se ljutis! :D ----------------------------------- Cvrc Sre Jun 05, 2013 2:48 am ----------------------------------- To je ozbiljan zahtevo ;) ----------------------------------- jovica Čet Jun 06, 2013 5:26 pm ----------------------------------- http://z0r.de/L/z0r-de_439.swf :smeh: ----------------------------------- nesa69 Čet Jun 06, 2013 10:21 pm ----------------------------------- Doc, ja sam tvoju papagaj temu otvorio bar pedeset put obradovam mišlju najzad papagaji i onda se setim da nije :-) (matori ih je gajio dugo, bilo je i po preko 500 komada, pa malo nostalgije). ----------------------------------- Daka Uto Jun 18, 2013 12:27 pm ----------------------------------- Pogledajte novoregistrovanog clana. http://www.akvarijum.org/forum/member4385.html?sid=f5eb116952554c102969b5bca6470164 Nick-name! ----------------------------------- nemanjask Uto Jun 18, 2013 12:48 pm ----------------------------------- Misliš, bivšeg člana. Deaktiviran je odavno. ----------------------------------- jovica Uto Jun 18, 2013 12:56 pm ----------------------------------- Uh dobro je, sta mislite da je stigao da postavi avatar? :smeh: ----------------------------------- Blue Uto Jun 18, 2013 5:58 pm ----------------------------------- Ma idi, dosta nam je sto tvoj gledamo... :) :) :) :) PS Nema ljutnje. :) ----------------------------------- jovica Uto Jun 18, 2013 10:54 pm ----------------------------------- Ma idi, dosta nam je sto tvoj gledamo... :) :) :) :) PS Nema ljutnje. :) ma kakva ljutnja, nisam ja kriv sto imam najoriginalniji avatar! :smeh: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZIY0M1o4jJI[/youtube] ----------------------------------- TeoDos Sre Jun 26, 2013 11:07 am ----------------------------------- Pa ovde na zakintosu je temp preko 40 C svakog dana (izgoreo sam ko pasulj na trojku :)) :smejanje: ----------------------------------- sumi Sre Jun 26, 2013 11:31 am ----------------------------------- hahahahaha kad sam video ulepsao mi je dan :):):) ----------------------------------- TeoDos Sre Jun 26, 2013 11:36 am ----------------------------------- krlle83 na Zakintosu, hahahah [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=H-DzGEInoGg[/youtube] ----------------------------------- jovica Sre Jun 26, 2013 2:40 pm ----------------------------------- Ma samo suva rebarca, kobaje su vise za prebranac! :smeh: ----------------------------------- Bojan Uto Jul 23, 2013 11:08 pm ----------------------------------- Ovu temu ne treba zaboravljati, ja je s vremena na vreme procitam da se najsmejem :) ----------------------------------- TeoDos Sre Jul 24, 2013 9:47 am ----------------------------------- Nisam do sada cuo da neko ima problem sa puzevima. Cuo sam da neki imaju problem sa glistama i mogu da jedu koliko god hoce ali ne mogu da se ugoje. Za puzeve zaista prvi put cujem. Jel te oni lizu, jel te golica? Smejes se? :D Ja se malo salim :wink: :) ----------------------------------- chikavili Sre Jul 24, 2013 10:27 am ----------------------------------- Aha, vidim da nam je Bojan nesto veseo bio sinoc :D I opet ima hrasta. Gomila. Ko zeli neka se javi na pp ja sam na Zarkovu i neka dodje da uzme inace ga moram baciti. Brdo ljudi se javilo i prosli put ali samo se jedan pojavio i uzeo. Meni bi trebalo jedno 5-6 kubika, treba da pravim neki letnjikovac. Sem hrasta jer imas jos sta? ----------------------------------- Zhorz Sre Jul 24, 2013 11:16 am ----------------------------------- pretece me vili za Bojana :-) ----------------------------------- Bojan Sre Jul 24, 2013 11:15 pm ----------------------------------- Duga prica ali recimo da se osmeh vratio na moje lice :D ----------------------------------- jovica Čet Jul 25, 2013 6:14 am ----------------------------------- Nemoj vise da mu dozvolis da ide! :) ----------------------------------- Kibo-Chan Čet Jul 25, 2013 8:58 am ----------------------------------- Aha, vidim da nam je Bojan nesto veseo bio sinoc :D I opet ima hrasta. Gomila. Ko zeli neka se javi na pp ja sam na Zarkovu i neka dodje da uzme inace ga moram baciti. Brdo ljudi se javilo i prosli put ali samo se jedan pojavio i uzeo. Meni bi trebalo jedno 5-6 kubika, treba da pravim neki letnjikovac. Sem hrasta jer imas jos sta? i treba malo da bude veseo,unosi dinamiku u forum:) ali ono sa puzevima je definitivno pobeda. :D :cestitka: :winner: :smejanje: ----------------------------------- chikavili Čet Jul 25, 2013 1:27 pm ----------------------------------- Duga prica ali recimo da se osmeh vratio na moje lice :D :bravo: ----------------------------------- jovica Sub Avg 31, 2013 6:24 am ----------------------------------- Lol gocha...e ljudi ja sam mislio da je ovo sa ribama lako a jos izgleda i fino...ali akvaristika je jebeno teska uvek nesto lose radim.Ako ima nekoga pored Knjazevca neka dodje poklonicu mu sve i a u pm.Uginule su mi nekoliko ribice i to me mnogo depresira a ne znam nikog da mi pomogne i nemam vremena da citam po internetu posto sam jako zauzet. Poruka je "prepotopska" ali je vrh! :smeh: Eto sta se desi kad se u akvaristiku udje po sistemu: "Lako cemo!" :) ----------------------------------- Nensi Sub Sep 07, 2013 4:32 pm ----------------------------------- deluju kao da su prezivele put kroz albaniju no dobro Ovo me je danas jako nasmejalo hahaahaha! :) ----------------------------------- jovica Sub Sep 07, 2013 6:01 pm ----------------------------------- Pa si u mojoj temi nasla da se smejes,a? :) Bas su i bile takve dok su stigle jadne, lepo je primwtila koleginida Kibo-Chan. Ceo dan sam ih cimao po kolima, najzesci sam bio dok sam sa zetom sistemom za infuziju ubacivao mehurice u flasu sa kozicama! Na parkingu u sred BG! No pretekosmo! :) ----------------------------------- Kibo-Chan Sub Sep 07, 2013 6:53 pm ----------------------------------- primwtila koleginida jovice prijatelju,da se ti nisi malo pricestio pa ti prsti malo drhte? (sala) :D ----------------------------------- jovica Sub Sep 07, 2013 7:14 pm ----------------------------------- Mnogo sam gadan po tom pitanju, ali ovaj put nisam ni kusn'o ni lizno! :smeh: ----------------------------------- Nensi Sub Sep 07, 2013 11:08 pm ----------------------------------- Jaoooo ljudi ulepšaste mi dan hahahahahhaha.Svaka čast humoristi! :D ----------------------------------- Kibo-Chan Sub Sep 07, 2013 11:16 pm ----------------------------------- i drugi put koleginice :) ----------------------------------- Dugi Ned Sep 08, 2013 3:30 am ----------------------------------- Jedna zebrica mi je vec mesec dana debela. Problem je sto sam je pre tri dana odvoijo u mrestilicu kako bi je drzao na dijeti ali joj je stomak i dalje toliko veliki da deluje kao da ce da eksplodira. Rekli su mi da joj dam malo spiruline kako bi je proteralo ali mrka kapa. Jel ima neko ideju sta da radim s njom? Jako bih voleo da je spasem od eksplodiranja :) E znaci ovo mi je prolepsalo ne dan,nedelju ili mesec vec GODINU a mozda i zivot.. Hahahahhaha slogiro sam se od smeha.. :D ----------------------------------- jovica Ned Sep 08, 2013 7:34 am ----------------------------------- Jaoooo ljudi ulepšaste mi dan hahahahahhaha.Svaka čast humoristi! :D Nensi, pa zar si ti sumnjala u Kibo-Chan i mene? :lol: ----------------------------------- Kibo-Chan Uto Sep 10, 2013 3:15 pm ----------------------------------- I? Sipao sam malo soli kada sam menjao vodu plus sam limunove stavio pod kupolu u akvarijum :D zaboravio si da dospes i malo tekile (so i tekila = limuna po kila) meni je ovo justros izmamilo osmeh :) ----------------------------------- jovica Uto Sep 10, 2013 3:54 pm ----------------------------------- I? Sipao sam malo soli kada sam menjao vodu plus sam limunove stavio pod kupolu u akvarijum :D zaboravio si da dospes i malo tekile (so i tekila = limuna po kila) meni je ovo justros izmamilo osmeh :) :talasi: :talasi: :talasi: :talasi: :talasi: :rukovanje: ----------------------------------- Nensi Pet Sep 20, 2013 7:18 pm ----------------------------------- Pogostemon erectus, da izvinete... http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_62384198_Pogostemon%20erectus.jpg Hahaahahahahaha gledam nešto Mikijeve biljke i naletim na ovo hahaha :D ----------------------------------- jovica Sub Sep 28, 2013 2:24 pm ----------------------------------- Trazio nesto u pretrazi, i naletim na temu, covek pise, ne mozes mu pohvatati smisao, i evo kako saleta isterao iz takta! :) tema je stara, iz 2010! Wlajko, vidim da volis da bacas novac...ok, gde ga ima tu se i baca! Tako sam i ja radio svojevremeno pa su akvaristi mogli da mi uvale i izmet slona a da mi kazu da je dobar za mrest diskusa i ja bih ga kupio. Avaj, napisao si da ti je rasveta grejac, pa bih te molio da to ispravis ili nam napises koje svetlo imas u tom aq. Hvala, pozz ----------------------------------- chikavili Pon Sep 30, 2013 2:11 pm ----------------------------------- Novi "projekat" :) http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_138045703_BeFunky_Picture%2026087419.jpg.jpg Što nečeš da naseljavaš? Ja bih tu pustio manje jato hidri a za dno 4-5 planarija. Slobodnije su kada su u grupi :) na manjku su mi zalihe hidri i planarija,ako neko ima manje jato,otvoren sam za kombinacije menjaze :) Tema: [url=http://www.akvarijum.org/forum/moje-barice-t15518.html]Moje barice... :mrgreen: ----------------------------------- nemanjask Pon Sep 30, 2013 10:01 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=15941 :pobednik: :pobednik: :pobednik: :pobednik: :pobednik: :pobednik: :smejanje: :smejanje: :smejanje: :smejanje: :smejanje: :smejanje: ----------------------------------- Flojd Pon Sep 30, 2013 10:20 pm ----------------------------------- Nemanja ovo je vec prica za Balasevica.Mozda nece da resi problem,ali ce da padne novi hit. Pozdrav ----------------------------------- Zhorz Pet Okt 11, 2013 9:07 am ----------------------------------- Iz valisnerie je izrastao neki pipak. Dug je oko 1,5m i ne znam koja mu je funkcija. Samo se nadam da me nece zadaviti na spavanju. :smeh: Vec vidim naslove u novinama: "Akvarijum zadavio gazdu", "Zena zadavila muza pa okrivila akvarijum"...... Makazice ispod jastuka reventone :bravo: ----------------------------------- sumi Pet Okt 11, 2013 9:51 am ----------------------------------- Kod živorotki je slično kao kod ljudi. 2-3 ženke na jednog mužjaka :) Kad jednu boli glava, druga jedva čeka. Ako je jedna sveže okoćena a druga će uskoro da se koti, treća je tu da smiri situaciju. Itd. Savetujem ti da ubaciš još jednu ili dve ženke. Ovako je moguće da će mužjak do te mere da juri ženku da će ovoj da se smuči a može i da ugine. hahahahaha nesto lutao malo po temama i..... ulepsao mi dan hvala neso ----------------------------------- jovica Pet Okt 11, 2013 12:22 pm ----------------------------------- Iz valisnerie je izrastao neki pipak. Dug je oko 1,5m i ne znam koja mu je funkcija. Samo se nadam da me nece zadaviti na spavanju. :smeh: Vec vidim naslove u novinama: "Akvarijum zadavio gazdu", "Zena zadavila muza pa okrivila akvarijum"...... Makazice ispod jastuka reventone :bravo: Drzao zmije, valisnerija mu dodje glave! :smeh: :smeh: :smeh: ----------------------------------- Zhorz Pet Nov 15, 2013 4:51 pm ----------------------------------- joj sad sam se valjao ne toliko celoj poruci jel lepo pise na kraju vec tome sto 3minute gledam i pitam se koja je b...napravio ovoliko visok akvarijum na prvoj slici :-) http://www.akvarijum.org/forum/akvarijum-i-postolje-t16433.html ----------------------------------- Vlada991 Pet Nov 15, 2013 5:20 pm ----------------------------------- Zhorz ti si dakle pobednik! Trebalo mi je 30 sec da ukapiram. Hahahahahahahaha!!! :D ----------------------------------- El Tigre Pet Nov 15, 2013 7:40 pm ----------------------------------- Ja sam se posteno nasmijao na ovu temu, tj na sliku ribe. http://www.akvarijum.org/forum/viewtopic.php?t=7883 :D :D ----------------------------------- Zhorz Pet Nov 15, 2013 11:06 pm ----------------------------------- ma gledao na laptopu 13ici i ne vidim celu sliku nego samo staklo koje je "visoko" :-)))) ----------------------------------- TeoDos Pon Nov 18, 2013 12:33 pm ----------------------------------- a ovaj hobi je zaraza Prodao sam ram za bajs zbog ovog hobija!!! :D :D :D Ćuti, ja sam prodao dedinu livadu. :D :D Pa sta si napravio, bazen??? :lol: ----------------------------------- HORUS Pon Nov 18, 2013 2:02 pm ----------------------------------- ''Prodaću onu staru kućerdu na lakat, pa nek stoput dedina...'' :) ----------------------------------- corvus Pon Nov 18, 2013 7:47 pm ----------------------------------- C submarine u akvarijumu,dalje ugradi se bezicna cmos kamera sa malim napajanjem i istrazuje se po akvarijumu,kolko citam forum neki puzevi ?,el mogu ti puzevi da se porokaju laserom nekim ili sta ti ja znam,jer ideja sa podmornicom je ekstra,joystick u ruke i u jurnjavu puzeva,deluje ko fantastika ali to sam pre vidjao kod kineza,odradi se brushless motorce sa propelerom,i kormilo levo-desno,jer rc obican ima 4kanala. Na strani gde je fontana zelim da dletom i sds burgijom probijem zid,trazim mini lokomotivu sa vagonima i sinama,da ne bude ni malo ni veliko ali da sine budu dosta dugacke ili mi dajte neki link gde se to moze kupiti,3-5m duzine sina. http://www.youtube.com/watch?v.....re=related evo jednog prelepog prizora http://www.youtube.com/watch?v.....re=related ----------------------------------- sumi Pon Nov 25, 2013 9:10 pm ----------------------------------- WoodyAllen Udavio mi se borac moma95 jadnicak...valjda se nije puno naguto vode ----------------------------------- Nensi Pet Nov 29, 2013 6:27 pm ----------------------------------- Ovo me je danas nasmejalo.Nije lepo smejati se tuđem problemu,ali nekad moramo da napravimo izuzetak :lol: sada je situacija takva da se on sav crveni i jarkih je boja a ženka kao da je iz monohromatskog štampača izašla ----------------------------------- jovica Ned Dec 01, 2013 8:08 am ----------------------------------- moji barbusi tetrazone su smazali kozice,ko dzeki slaninu..maltretiraju mi i coridorase,a od ricie ostala samo mrezica pricvrscena na kamenu..bas su nasilnici,ali ne mogu da zamislim aq bez barbusa,ne bi ih dao ni za brdo karamela ----------------------------------- Nensi Sub Dec 07, 2013 12:35 am ----------------------------------- A da li recimo bure u kojem je voda mora da bude otvoreno ili moze da stoji i zatvoreno? Pitam jer mi bure stoji u kupatilu a maloj decici svasta pada na pamet, tripuju se da je bunar zelja... Koma hahahahahahha :smeh: :smeh: :smeh: ----------------------------------- garda011 Sub Dec 07, 2013 1:32 am ----------------------------------- hahahaha ovo sa bunarom zelja je vrh ----------------------------------- jovica Uto Dec 10, 2013 8:06 pm ----------------------------------- Nasao sam onog cistaca lezao je jaja i sad sam oba cistaca premestio u akvarijum sa manjim ribicama ----------------------------------- Bojan Sre Dec 11, 2013 8:26 am ----------------------------------- Ma citao sam i krstio se. ----------------------------------- reventon Uto Dec 24, 2013 1:47 pm ----------------------------------- Jel ti imaju kozice jaja ispod repa? Jovice legendo :D ----------------------------------- jovica Uto Dec 24, 2013 6:10 pm ----------------------------------- Sto imas pokvarenu mastu, to je cudo jedno! :smeh: ----------------------------------- Bojan Uto Dec 24, 2013 10:27 pm ----------------------------------- Jel ti imaju kozice jaja ispod repa? Jovice legendo :D :> :> :> ----------------------------------- jovica Uto Dec 24, 2013 10:58 pm ----------------------------------- Izvukao iz konteksta, ko sme da kaze da kozica nema jaja ispod repa? :D Reventon jes strucnjak za praseco, za kozeco, nem' pojma! :lol: http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_86744917_p1020577.jpg Evo, pa nek kaze neko da kozice nemaju jaja pod repom! :smeh: ----------------------------------- TeoDos Sre Dec 25, 2013 2:49 pm ----------------------------------- Nemo' zezas, vidis da su i kod njih jajca taman ispod stomaka. :) ----------------------------------- Nensi Sre Dec 25, 2013 4:52 pm ----------------------------------- "Koja" je ovo biljka, listovi su kao za sarme. :lol: :lol: :lol: ----------------------------------- Nensi Pon Dec 30, 2013 6:36 pm ----------------------------------- Ne mogu da citiram,zaključana je tema.Jovica objašnjava klincu da je nestrpljiv,pritom koristi njegov rečnik :D Dok nema "frke", stani malo na "loptu" i "iskuliraj". ----------------------------------- sumi Pon Jan 20, 2014 1:53 pm ----------------------------------- I sta sad, ja kao odlucim da se zenim i ne smem da otvorim temu, da podelim sa kolegama i cujem njihova iskustva na tu temu,a? Nije akvaristika! :lol: Nego da se zaletim! :smeh: :smeh: :pobednik: :lol: :lol: :lol: ----------------------------------- Nensi Pon Jan 20, 2014 3:26 pm ----------------------------------- A i trazim debeo miraz, ciklidni od 400l pa da se zenim! :smeh: Da spojimo lepo i korisno! :D Jovica blista sa forama danas :lol: ----------------------------------- jovica Pon Jan 20, 2014 8:30 pm ----------------------------------- Xexe, hvala koleginice!!! :bravo: Volim dobru salu! :D ----------------------------------- Looniz Sub Jan 25, 2014 10:59 am ----------------------------------- Imao sam dve zebrice u 40l. Muzjak i zenka, i zenka je non stop jurila muzjaka, dok nije uginuo. nisam imao kome da ih dam. Na kraju je i sama uginula udarivsi o pregradno staklo. :greska: :mrgreen: Nadam se, drug Jovica se nece ljuititi :lol: ----------------------------------- jovica Sub Jan 25, 2014 12:33 pm ----------------------------------- Ma kakvi da se ljutim, tako je bilo, gupike mi moje! :smeh: ----------------------------------- Ana zeka Sub Jan 25, 2014 2:55 pm ----------------------------------- Jovice mislis platike ti tvoje :D ----------------------------------- sumi Sre Mar 19, 2014 1:30 pm ----------------------------------- Lepo!Samo napred!Dolij vodu brzo,nemoj da vidi Reve :lol: ----------------------------------- chikavili Čet Apr 10, 2014 6:02 pm ----------------------------------- Zdravo Posto sam veleki obozavatitelj lego kocke, pogotovo u bliku dvorac, hteo sam da pitam dali mogu da stavim kao ukrasi lego kocke u akvarijum? Naravno oprao bi lepo . Dali mislite dali to pametno i nije stetno za ribice? Taman da i ribicama nije dosadno, ostavi im neku neslozenu :D ----------------------------------- chikavili Čet Apr 17, 2014 12:54 pm ----------------------------------- ... a plavsicu ti se stvarno nerazumes u akvaristiku izvini so ti tako kazem ali ribi treba mnogo prostora da bi mnogo porasla :D a meni nebi porasla ni 15 cm ;D tako da se ti uopste nerazumes :D preporucujem tu drugi hobi Jos uvek se smejem :) ----------------------------------- sumi Uto Apr 29, 2014 9:52 am ----------------------------------- hihihihihihihi *Shoutbox* monte: search: kako da oplodim ribicu ----------------------------------- chikavili Uto Apr 29, 2014 5:57 pm ----------------------------------- Ahahahahaha :D ----------------------------------- srki.acs Uto Maj 13, 2014 10:42 am ----------------------------------- Kompletan tropski akvarijum 40l Akvarijum 3000 din Rasveta 2000 din Pumpa 1000 din Grejac 500 din Biljke 1500 din Mahagonija 500 din Sljunak 500 din Podloga 1000 din Ribice 2000 din Isključivo sve zajedno. Kada se odlije voda, a ribice ostanu, bude težak oko 20 kg i lako se prenese. Recite da nije ponuda! Ovo sam nasao u nekim oglasima (da ne reklamiramo) ali morao sam da podelim sa vama :lol: :lol: Kad vidim ovakve oglase dodje mi da zaplacem mada se pre toga dobro ismejem :smeh: :smeh: Mislim da je malo preterao sa cenama :lol: Varijanta "APP" (ako prodje prodje)!!! Recite da nije ponuda :lol: ----------------------------------- Cvrc Uto Maj 13, 2014 11:00 am ----------------------------------- Poslao sam mu poruku "Nije ponuda" :D ----------------------------------- simici789 Uto Maj 13, 2014 11:12 am ----------------------------------- Srki, i nije toliko preterao kao sto se cini na prvi pogled - ja uzeh pre neki dan za moj mali da izvedem racunicu - pitali me prijatelji koliko me je kostao, pa se i ja zainteresovah - sve su cifre "otprilike" i manje.... akvarijum 1.500 (ja htela fabricki...), rasveta - lampica 1.500+arcadia neonka oko 1.000 - ukupno preko 2.500 hang-on (zovimo ga i mi pumpa) - sada je oko 1.000 grejac (odrali me, ali me mrzelo da idem dalje) 700 Mahagonija - ne znam sta mu je to ????? - verovatno ovo za ovo, Biljke - da sam sve kupovala kostale bi i vise od 1.500, a i ovako su blizu Sljunak - recimo 500 Podlogu nemam ali bih sad stavila tropica ili nesto slicno i bilo bi 1.000 sigurno Ribice... zavisi koje su... rezime 16l - 100 EUr-a ... tuzno..... Veliki akvarijum necu odati ni pod kakvaom prisilom (mislim da bi se razveli ako bi moj suprug procitao, opa za svaki slucaj) Moj savet - nemojmo da racunamo nase troskove, ja bar vise necu, narocito pred suprugom..... ----------------------------------- Cvrc Uto Maj 13, 2014 12:33 pm ----------------------------------- Kostalo te pa kad ti hoces sve "fensi" :P A sve i da je kostalo ne vredi polovno ni blizu toliko, a da ne kazem kakve su ono biljke i ribice ... :) ----------------------------------- simici789 Uto Maj 13, 2014 1:11 pm ----------------------------------- To i pricam Cvrc - ovo je cerkicin, pa sam bas htela da bas bude lep , znas ono - pa jos otvoren, pa jos i lak za rad kad se podigne lampica, pa....- (moj nije bas iz te price - ali je veliki), ko zna kakav je ovaj koji tip prodaje (mozda je i on podlegao "fensi" napadima) ----------------------------------- srki.acs Uto Maj 13, 2014 2:51 pm ----------------------------------- Cvrc znaci video si o cemu se radi :lol: I ja sam hteo da posaljem da i nije neka ponuda ali nisam registrovan tamo :lol: Simici789 To su cene nove opreme ali ovde se prodaje polovna roba koja je skupla od nove. Mahagoni je hauba, biljke nista posebno, vidjao sam na forumu mnogo bolje biljke za 300-500din. pa da uzmes duplo izadje jeft. za 500din. Ribice koliko sam video su: neonke, trihogasteri, barbusi tetie, nista od skupljih riba.... Ali da ne idemo u dubinu nije tema tome namenjena :lol: :lol: ----------------------------------- simici789 Uto Maj 13, 2014 4:57 pm ----------------------------------- Videla oglas i stidim se komentara (kao covek i kao komunista) :oops: :oops: :oops: ----------------------------------- srki.acs Uto Maj 13, 2014 5:42 pm ----------------------------------- Videla oglas i stidim se komentara (kao covek i kao komunista) :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: ----------------------------------- Djopa Uto Maj 13, 2014 7:29 pm ----------------------------------- Mislim da treba organizovati izbor za najgluplju/najsmesniju poruku godine! ----------------------------------- jovica Sre Avg 06, 2014 6:54 pm ----------------------------------- E moj Simo,pa tebi ni devojka nije na dohvat ruke :haha: Pozdrav Znaci valjao sam se od smeha!!! :smeh: :haha: ----------------------------------- nikouro Sre Avg 06, 2014 7:12 pm ----------------------------------- http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_56293806_480px-Like.png ----------------------------------- Bojan Ned Sep 21, 2014 7:11 pm ----------------------------------- Tema je sledeca: http://www.akvarijum.org/forum/da-li-bi-mogao-euvati-ribicu-u-tegli-t19280.html Mislim da kao pocetnik treba da krenes sa drzanjem ribice u rakijskoj casici ili ti casi za rakiju. Zatim treba preci na one case za sok od 2dl, jos bolje ako je casa markirana ili ima neku saru. Ako si pivopija zamisli ribicu u cadi od jelena. Zatim ide sledeci stadijum a to je drzanje ribice u tegli od ajvara, zimnice ili pekmeza pat zatim one vece tegle o kojima ti pricas od 3kg i 5kg. E tako bi trebalo krenuti! Dok ne vidis da ti je crkla ribica u svemu tome sto si pokusao da je drzis, pa se onda udostojis pa procitas jedan deo osnova o drzanju ribica i krenes sa tim kako treba. U pet sopovima ne prodaju tege za drzanje ribica! :D Pobednik :D ----------------------------------- sumi Ned Okt 26, 2014 1:13 am ----------------------------------- Uh jedva nadjoh temu da se malo nasmejem ne dozvolite da ova tema zastari malo slabije sam na forumu ali ne moguce da nema bisera. ----------------------------------- Blue Uto Nov 11, 2014 1:18 pm ----------------------------------- Najbolja za svih 17 strana: :) Moglo bi da bude zanimljivo, fazon neki reality show? Onda bih mogao da ubacim i guppy a grejac danas uključim a sutra ne... Hmm. Zanimljivo! Lepu si mi ideju dao... Samo čime bih nagradio ribicu koja preživi? Sa boljim gazdom ... ----------------------------------- Zhorz Sre Nov 12, 2014 3:06 pm ----------------------------------- kasnim :-) ali je extra razgovor :-P ----------------------------------- Zhorz Pon Nov 17, 2014 1:16 pm ----------------------------------- svaka cast Blue na zasmejavanju cele kancelarije U jednom pet sopu sam kupila neku ribicu,ali nisam sigurna koja je vrsta.RIBica je debeljuskasta,narandzaste boje.Ima veliko zadnje peraje koje se racva i izgleda kao cvetic.IMA velike zute oci sa crnim zenicama.Peraja su joj narandzasta i krajevi peraja su providni.VElicina ribice je oko 3,4cm.Ne mogu da je slikam posto je VEOMA aktivna. PS.prodavac je rekao da moze da bude sa neonkama i gupijima cak i u najmanjem akvarijumu(oko 10l). Ja sam to ovako zamislio: http://us.123rf.com/450wm/iimages/iimages1307/iimages130700889/21095038-illustration-of-an-ugly-round-fish-on-a-white-background.jpg :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ----------------------------------- sumi Pon Nov 17, 2014 3:09 pm ----------------------------------- hahahahahahhahahahahahahahahahaha :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ----------------------------------- Zhorz Čet Dec 11, 2014 8:49 pm ----------------------------------- nasmeja me sto Jovica na sledeci citat nije rekao da vadi dvorac :-P Zaboravio sam da napomenem da je akvarijum kompletno opremljen (pumpa,filter,grejač) i dekorisan (dvorac, šljunak, prirodna biljka, veštačka biljka)...Akvarijum je zapremine oko 40l. morace neko drugi....ako se covek opet javi posle iscitavanja linka :lol: ----------------------------------- Anboy Pon Dec 22, 2014 6:11 pm ----------------------------------- U delu razmena :) potrebno plutajuće bilje, zamena za 2-4 molike. (Bilje potrebno za okot molike, kad se okoti vraćam biljku uz 2-4 molike) ----------------------------------- jovica Pon Dec 22, 2014 6:52 pm ----------------------------------- nasmeja me sto Jovica na sledeci citat nije rekao da vadi dvorac :-P Zaboravio sam da napomenem da je akvarijum kompletno opremljen (pumpa,filter,grejač) i dekorisan (dvorac, šljunak, prirodna biljka, veštačka biljka)...Akvarijum je zapremine oko 40l. morace neko drugi....ako se covek opet javi posle iscitavanja linka :lol: Nisam ja placen da vadim iz akvarijuma dvorac! :smeh: Cim ne steti ribama, znaci da koristi i neka ga, ako voli ne branim! :lol: ----------------------------------- corvus Pon Dec 22, 2014 7:10 pm ----------------------------------- Iznajmljivanje plutajuceg bilja hmh ideja za biznis ----------------------------------- Ciskela Pet Jan 16, 2015 7:40 pm ----------------------------------- "Akvarijum 100 l, komplet sa opremom. Dim 60x30x30 cm Cena nije fiksna." oglas sa kp, verovatno dobijes oko 50 l vode gratis :) ----------------------------------- gotika Pet Jan 16, 2015 9:21 pm ----------------------------------- platis 50 l dobijes 100 :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ----------------------------------- Maxy xD Pet Jan 16, 2015 11:32 pm ----------------------------------- ahahahhahahahhaah ne zezaj bre da to radis :D Napadni mi macku, udavicu te u akvarijum! :lol: :smeh: Haahahahaahaha ----------------------------------- Nikolac Čet Jan 29, 2015 8:22 am ----------------------------------- Nije poruka sa foruma ali je ispirativna, dakle ako imate 50 e, mozete pazariti ovaj velelepni akvarijum. Potrebno je samo da montirate krst na glavnu kupolu i udri :-D inace u akvarijumu ima ,,morski kamen, i voda se preciscava slobodnim padom''. Mozda dobijete i neki koral, nikad se ne zna :-D http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_177814040_IMG_2015012951849.jpg ----------------------------------- TeoDos Pon Feb 09, 2015 3:45 pm ----------------------------------- @Sergej: Pošto si komotno obeležio 3-godišnjicu posta radi pitanja na koje je odgovoreno u postovima iznad tvog, da li sam pomenuo pre dobre 3 godine, sledi: - Da smatram da ti ovde namerno ili slučajno čačkaš mečku. - Da će ovo tvoje da ostane još dok se ne vratim uveče sa posla iz razloga da ako neko ko počinje sa forumom naleti pa da pročita šta ne treba raditi pored pravilnika. Mislim da se @cvrc i @tealkjaffa neće ljutiti zbog brisanja. - Da ti je ovo poslednje upozorenje sa moje strane i da posle možeš da tražiš drugi forum gde češ da diluješ leminge, bele tigrove, labudove i ostale nebuloze kojima si sklon da fantaziraš. Pozdrav i malo razmisli, samo opušteno :) Vrhunski "ukor pred iskljucenje". Ovako je do sad samo sale75bgd znao da upozorava. :) ----------------------------------- Tuna Pon Feb 09, 2015 11:33 pm ----------------------------------- Nije poruka sa foruma ali je ispirativna, dakle ako imate 50 e, mozete pazariti ovaj velelepni akvarijum. Potrebno je samo da montirate krst na glavnu kupolu i udri :-D inace u akvarijumu ima ,,morski kamen, i voda se preciscava slobodnim padom''. Mozda dobijete i neki koral, nikad se ne zna :-D http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_177814040_IMG_2015012951849.jpg Pretpostavljam da se sme sipati samo Sveta vodica.. ----------------------------------- sumi Čet Mar 12, 2015 1:00 pm ----------------------------------- nesha barajevac: Šta prvo pogledaš kad prođe zgodna devojka ? Pogledam da li me gleda žena ----------------------------------- drinabb Čet Mar 12, 2015 7:25 pm ----------------------------------- hahahahaha :D ----------------------------------- Bojan Sub Mar 14, 2015 4:32 pm ----------------------------------- Citiracu sam sebe sa nase fb grupe :) http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_109718735_jocika.jpg ----------------------------------- jovica Sub Mar 14, 2015 7:03 pm ----------------------------------- Hahaha, ce izadjem na televizor? :lol: Srecom, pretek'o sam! Umal se ne udavih! :smeh: Srecom po Bojana.... http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_475450856_10408704_10200158437759104_1919046976911686087_n.jpg ...i ja sam se uplasio, pa sam zavestao sve svoje ribe i macke nasem administratoru, pa nek se on svadja s'njima! :smeh: :ojha: ----------------------------------- vlada_va Pet Apr 03, 2015 8:47 am ----------------------------------- Da li ce nesto skoditi mojim ribicama ako sam im kao ukras stavila skolke koje sam nasao na moru ??? Bez uvrede, ali ova/j je pobednik/ca :D ----------------------------------- srki.acs Pet Apr 03, 2015 2:35 pm ----------------------------------- Ovu kombinaciju ribica u jednom aq ja sam video ovako: Lav, tigar, pas, macka, kanarinac i ribice!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: slika skinuta sa neta! http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_51002302_123.jpg ----------------------------------- Fricky`88 Sub Apr 18, 2015 12:53 am ----------------------------------- Znaci klip koji je covek snimio posle 4 meseca akvaristike, jos uvek kule i mostici i sarene pozadine: http://www.akvarijum.org/forum/post208877.html#208877 https://www.youtube.com/watch?v=yxvwTDUFf9w 1 koridoras na 100litra?! Perlen vata :) Zivotarke :) Ultravioletna neonka za osvetljavanje akvarijuma??? neznam bas... i ja imam akvarijum 5 meseci i ja imam puno iskustva u tome :) Inace drvo koje kupis u radnji sigurno, gazga ga sigurno nije stavljao u lonac i kuvao :) tako da nije pripremljeno moras sam da ga iskuvavas. I inace drvo nije PH Test, kazes ima dosta Ph testova da se rade ali ja nemam postrebe jer ja imam DRVO :) Aktivni ugalj vam inace sluzi da ubije SVE :) hahaha, sve korisne i nekorisne bakterije. A za biljke vam je bitna ultravioletna svetlo, one od toga fantasticno napreduju :) a mikro i makro je covek ubacivao ali je prestao jer mu previse napreduju biljke , pogotovu u saksijama sa kamenom vunom :) pa onda mora da ih sisa, a one jadne se posusile u saksijama... A inace najbolja je hauba, od kartona :) preko neonki, posto karton jako reflektuje svetlo :) ----------------------------------- drinabb Uto Apr 28, 2015 6:41 pm ----------------------------------- Dobri moj "corvus" za japanke koje su mrecnule u kugli : "Umrle su zato sto ni ti nebi dugo zive u ku kugli od 1 metar kubni ,to sto ste videli u crtacima da zlatbna moze da bude u kugli , e pa otkricu vam surovu tajnu crtaci su fikcija namenjeni su za decu , deda mraz je izmisljen petar pan isto da da pepeljuga nepostoji kao ni patuljci dobro oko patuljaka cu se ograditi je postoje oboljenja koja izizazivaju jedan vid bolesti koji se cesto laicki naziva patuljasti rast itd tako je zakljucujes da zlatna ribicia nemoze da zivi u kugli , e sad moj savet je da je poklonis ili joj kupis normalan akvarijum a tu kuglu daj za zimnicu ili tako nesto " ----------------------------------- amsterdamxxx Uto Dec 29, 2015 5:48 pm ----------------------------------- zahebana situacija...:) http://i66.tinypic.com/24g3vao.png ----------------------------------- Zhorz Sub Feb 06, 2016 11:34 am ----------------------------------- Kolega prodaje dve ribice....kao i uvek problem je pol :lol: Za jednog mislim da je muzjak za drugog nisam siguran. :lol: ----------------------------------- gotika Sub Feb 06, 2016 3:35 pm ----------------------------------- oglas :menjam ancistrusa za kanister filter atman ef4 ----------------------------------- gotika Sub Feb 06, 2016 3:36 pm ----------------------------------- :oops: i tata bi sine :haha: :haha: :haha: :haha: ----------------------------------- gotika Sub Feb 06, 2016 3:37 pm ----------------------------------- prodajem akvarijum100l 60 e samo sto su mu napukle dve strane inace je ok ----------------------------------- Serene Sky Uto Feb 09, 2016 3:15 am ----------------------------------- Ja ne znam dal da se smejem il plačem na ovo: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EiqW4NYEAsA[/youtube] a vrhunac svega je: "you all right, my damsel fish died. i didn't know i need to separate them with salt water. " :greska: ----------------------------------- Doksas Sre Feb 10, 2016 6:32 pm ----------------------------------- Atman AT301,pumpa za akvarijum (Korišćeno) Cena: 15,00 € Pazi polovnu prodaje za cenu 3 nove at301 :) Ili lik sa foruma kome sam prodao Horusov panj za 700 din i plus ja castio vozaca autobusa sa 200 din da mu ispostavi sada to prodaje isto na KP veliki panj (Kao novo - nekorišćeno) Cena: 30,00 € panj razgranat veliki za ljude koji imaju vece akvarijume jako lep. moguca i poneka zamena na primer nesto vezano za akvaristiku. neka motorna glava jaceg protoka ili nesto drugo ponudite sta imate pa da se dogovaramo Ne znam da li mi je smesno ili zalosno koliko su ljudi bezobzirni i pecaju naivne... ----------------------------------- Nikolac Sre Feb 10, 2016 6:37 pm ----------------------------------- Jel to onaj horusov panj za 30e? svako ima pravo na cenu :D ----------------------------------- Doksas Sre Feb 10, 2016 6:41 pm ----------------------------------- Jeste :) Ali mislim stvarno, mene kostao cini mi se 1200 sa postarinom, ja mu dam za 700 ali kao moze li autobusom da ne placa postarinu tako da ja na kraju dobih 500din od tog panja i nije mi zao jer je clan foruma pa rekoh ajde mozda covek nije u mogucnosti, kad on na kraju to preprodaje za 30e a pri tom gaji diskuse i ima aq od cca 400L :) ----------------------------------- TeoDos Sre Feb 10, 2016 7:22 pm ----------------------------------- Druze, da ne bude nekih insinuacija ovde, postavi link oglasa ili barem napisi odakle je taj sto te uradio. Kazes da drzi Diskuse i da ima akvarijum od 400 litara. Ne bih neko da pomisli da se radi o meni, posto i kod mene ima takvih riba i akvarijuma. :) ----------------------------------- Doksas Sre Feb 10, 2016 7:27 pm ----------------------------------- A znas kad sam odmah pomislio da ces se ti javiti kad sam napisao ovo gore, eto diskus=TeoDos :) Taman posla, nije o tebi rec mada vam nick pocinje na isto slovo :) Necu postavljati link sa KP da ne bi sad neko maltretirao njega porukama itd, nema veze, idemo dalje ;) PS sad proverih njegov je 500 litara ----------------------------------- Nikolac Sre Feb 10, 2016 7:57 pm ----------------------------------- vidim ja poznat mi panj, a i ovi horusovi su svi od istog drveta pa se vidi. Samo sa jednog mesta moze da dodje :D Koliko li su mu onda diskusi :D Ma svako ima pravo da ceni svoju robu koliko god hoce, a to da li ce neko za panj da plati cenu kubika drveta, to je vec njegova stvar. Ne verujem da je iko lud da baci 30e na panj a da se pre toga ne raspita koliko to zapravo kosta :D ----------------------------------- tealkjaffa Sre Feb 10, 2016 9:02 pm ----------------------------------- hahaahha, nasao sam lika na kp. pa to nije normalno. stari monitor za 1400 din, neispitano napajanje 30e (novo je inace u maloprodaji 10-15e),..... joj citam oglase i ne verujem. ----------------------------------- Mark Sre Feb 10, 2016 10:31 pm ----------------------------------- Skuter kao nov 900 e a preso skoro 7000, a komentar mesto gde bi trebale biti noge nije ni izgrebano, hitno, a nov skuter takav ne kosta puno vise :D ----------------------------------- papaluza1 Sub Feb 27, 2016 11:23 am ----------------------------------- A filtracija se vidi sa desne strane je spoljni unutrasnji filter :) koji tera potapajuca pumpa od 300l na sat . ----------------------------------- nemanjask Čet Jul 07, 2016 1:23 pm ----------------------------------- Gde je kraj boleštinama? http://www.limundo.com/kupovina/Za-kucu-i-dvoriste/Oprema-za-kucne-ljubimce/Povodac-za-akvarijumske-ribice/48295673 ----------------------------------- gotika Čet Jul 07, 2016 1:43 pm ----------------------------------- :smejanje: :smejanje: :smejanje: :smejanje: :smejanje: e pa ovo nije lose sada mozemo nase ribice da vodimo u setnju ! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ----------------------------------- Slepi_Putnik Čet Jul 07, 2016 3:14 pm ----------------------------------- Gde je kraj boleštinama? http://www.limundo.com/kupovina/Za-kucu-i-dvoriste/Oprema-za-kucne-ljubimce/Povodac-za-akvarijumske-ribice/48295673 hahahahahahah umreću :'') ----------------------------------- nikouro Pet Jul 08, 2016 11:27 pm ----------------------------------- Zar ce neko da nasedne ? Zar ima takvih ? ----------------------------------- HORUS Sub Jul 09, 2016 6:28 am ----------------------------------- Bar čovek nije skup. Samo 99 dinara. ;) ----------------------------------- amsterdamxxx Sub Jul 09, 2016 8:53 am ----------------------------------- ccc,Svasta Covek moze da vidi...mada sam jednom imao jednog Nigrosa,zreo je bio za Omcu,kolko je nemiran bio..:) ----------------------------------- TeoDos Sre Sep 21, 2016 11:31 am ----------------------------------- to sa veličinom akvarijuma je američka propaganda, veči akvarijum košta više Evo teorije zavere 😁 sta li rusi kazu 😁 Ulepsali ste mi dan, hahahahha....... ----------------------------------- sumi Uto Okt 11, 2016 7:44 am ----------------------------------- stevlada :: hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u akvarijum. :) ----------------------------------- Sone_bg Uto Okt 11, 2016 1:00 pm ----------------------------------- Mene je ova poruka oduševila o genijalnosti, nije me nasmejala :) ----------------------------------- nasudks Uto Okt 11, 2016 1:32 pm ----------------------------------- Ideja je tu. Koliko je pouzdano, pitanje je. Eto čovek odradio poso. A na jutubetu ima dosta dokonih koje ne mrzi da prave svašta. https://www.youtube.com/watch?v=CgfZN8JOuxo ----------------------------------- gotika Uto Okt 11, 2016 1:49 pm ----------------------------------- [quote="sumi"]stevlada :: hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u akvarijum. sta je tu smesno JA MOJE HRANIM PREKO VIBERA STAVIM TABLET PORED AKVARIJUMA I POSALJEM IM SLIKU KAKO SIPAM HRANU U AKVARIJUM :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :pobednik: :pobednik: :pobednik: ----------------------------------- sumi Uto Okt 11, 2016 3:49 pm ----------------------------------- stevlada :: hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u akvarijum. sta je tu smesno JA MOJE HRANIM PREKO VIBERA STAVIM TABLET PORED AKVARIJUMA I POSALJEM IM SLIKU KAKO SIPAM HRANU U AKVARIJUM :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :pobednik: :pobednik: :pobednik: hahahhahahahhahhahahhahaha dobra fora ahhahaaha ko u ratu ahhahahaha ----------------------------------- Igor1980 Uto Okt 11, 2016 9:10 pm ----------------------------------- quote="sumi"]stevlada :: hranjenje sam izveo preko mobilnog telefona tj. kada bi pozvao broj vibracija bi istresla deo hrane u . sta je tu smesno JA MOJE HRANIM PREKO VIBERA STAVIM TABLET PORED AKVARIJUMA I POSALJEM IM SLIKU KAKO SIPAM HRANU U haha haha haha haha haha haha haha haha pobednik pobednik pobednik koliko faune imas u ovom predstavljenom akvarijumu i mogao bi komotno tako da hranis :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ----------------------------------- gotika Uto Okt 11, 2016 10:08 pm ----------------------------------- ti to meni pa dodji da izbrojis male platike maleziske puzeve kozice ali pazi ako se zabrojis komso plcas pivo ----------------------------------- Igor1980 Uto Okt 11, 2016 11:46 pm ----------------------------------- komso nemoj da se jedis :) meni je ta poruka bila smesna jer sam video ovu sliku ... a za ostalu faunu svaka cast :bravo: http://www..org/forum/upload/uploads/_113548543_20161007-0003.jpeg http://www.akvarijum.org/forum/uteha-t23940.html ----------------------------------- Mark Ned Nov 27, 2016 2:12 am ----------------------------------- Oglas na kp, izvinjavam se ako sam nekog uvredio ali me je nesmajao pomenuti oglas za prodaju. Svaka cast!! "ALTUM RIO ATABAPO WILD. Ribe su srarosti 1 godinu i 4 meseci. Velicina Altuma je 35 cm pa navise. Od hrane im dajem belui crvenu larvu komaraca i artemiju. Voda u kojoj zive je cesmovaca, ph 7 kh 6 mikrosimensi 250. temperatura 29 sepena. Sto se tice kvaliteta altuma u Srbiji ovaj kvalitet dosada nije bio u ponudi. Radi se o izuzetno kvalitetnim ribama sto su potvrdili i veliki odgaivaci poput Atile i Olivera Knotta. .. Sve cestitke za kvalitet mojih Altuma su upucivali ljudi sirom evrope/Veliki odgaivaci/. Sta vise reci pogledajte slike one govore vise od reci." ----------------------------------- Bojan Ned Nov 27, 2016 11:12 pm ----------------------------------- Daj i sliku :) ----------------------------------- Mark Pon Nov 28, 2016 1:46 am ----------------------------------- Jos 1 oglas istog clana na sajtu: "Nana je velicine 1m duzina 55 cm visina i 45 cm sirina. Ono sto je znimljivo nalazi se u jednom komadu. Garantujem da u evropi nepostoji veci primerak sitnolisnate nane u jednom komadu. Izrasla je na panju i prodaje se zajedno s njim." https://www.kupujemprodajem.com/Sitnolisnata-Nana-39402279-oglas.htm?filter_id=91605647 https://www.kupujemprodajem.com/Altum-Rio-Atabapo-Wild-38877955-oglas.htm ----------------------------------- Bojan Pon Nov 28, 2016 8:58 pm ----------------------------------- Text je malo onako urnebesan :) ali Altumi su dobri. ----------------------------------- Laki Pon Nov 28, 2016 9:41 pm ----------------------------------- Pogledajte koliko mu je samo feedback pozitivan. Svi ga hvale da je izuzetno korektan i tacan-ispostovao ih i vise no sto su ocekivali. Covek ceni svoju robu,i ocigledno to sto radi radi sa uzivanjem. I, kao sto neko nekad rece:"Postuj sebe da bi te drugi cenili.". ----------------------------------- Mark Pon Nov 28, 2016 10:01 pm ----------------------------------- Slazem se, ali izbegavam da kupujem od osoba koje lako preteruju. A ribice su stvarno lepe, jedino mi je cudno kako 1 akvarijum izgleda dobro a drugi zapusten(previse algi kod nana) ----------------------------------- garda011 Pon Nov 28, 2016 10:16 pm ----------------------------------- http://www.kupujemprodajem.com/5127-1-aleksandar-svi-oglasi.htm ovaj je los ludji predstavlja se kao odgaivac sve bi vam pomogao a smejacete se odem kod njega bacim pogled muzjak i zenka ancija u golom akvarijumu bez ijedne trave i kucica. pitam jesu za prodaju kaze stavio ih na mrest pre neki dan pa ne bi da ih dira . klasican preprodavac posaljem poruku jel su bacili ikru kaze nesto nece ako hoces da kupis nije problem hahahaha ----------------------------------- nesa69 Pon Nov 28, 2016 11:27 pm ----------------------------------- @Mark, možda i ne preteruje, nije baš naivno ni jeftino sa tom ribom. Ima taj oglas ciljnu grupu kojoj je namenjen, oni valjda znaju sa obzirom na cenu šta kupuju. Sve je moguće... i to što tvrdi: http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_148036841_ok.jpg ----------------------------------- Serene Sky Sub Dec 03, 2016 2:29 am ----------------------------------- Oglas na KP Kamen za akvarijum U dobrom stanju, koriscen je [url=http://www.kupujemprodajem.com/61-Kamen-za-akvarijum-40085703-oglas.htm]Kamen za akvarijum ----------------------------------- Mark Sub Dec 03, 2016 3:31 am ----------------------------------- Stanje kao novo 10 od 10 :D ----------------------------------- Bojan Sub Dec 03, 2016 11:03 pm ----------------------------------- Oglas na KP Kamen za akvarijum U dobrom stanju, koriscen je Citao sam. Jel moguce ovako nesto :) ----------------------------------- WoodyAllen Uto Jan 10, 2017 6:33 pm ----------------------------------- Tekst jednog oglasa :D Clea helena, Helena puž ili još poznat i kao puž ubica je miroljubiva vrsta poreklom iz Indonezije ----------------------------------- sumi Sre Jan 11, 2017 9:03 am ----------------------------------- Tekst jednog oglasa :D Clea helena, Helena puž ili još poznat i kao puž ubica je miroljubiva vrsta poreklom iz Indonezije hahahahha ubica pa još miroljubiv to mi dođe ko ubica mekog srca hahahahahhaha ----------------------------------- Serene Sky Sub Mar 04, 2017 11:47 pm ----------------------------------- Oglas na KP Puzevi 100 din Malaysian trumpet snails 10 kom 100 din. Ramshorn snails 10 kom 100 din Da sam znao da se 1 ramshorn prodaje za 10din mogao sam postati milioner. :shock: ----------------------------------- gotika Ned Mar 05, 2017 7:15 pm ----------------------------------- uf hvala ti ja jos mogu da postanem ! ----------------------------------- Serene Sky Uto Mar 21, 2017 2:21 am ----------------------------------- Sa KP Oglas za prodaju kamena velicina je kao pesnica moze i veci po zelji kupca dogovor kamen je supljikav najvise se koristi za akvarijum-izgradnju fontane -etno predmet-kao i ukras u kuci Akvarijumski kamen veoma cudan i interesantan kao i sami sto mozete videti na slici ulepsava vas akvarijum, a najvise ga obozavaju ciklidi koji vole da se zavlace pod kamenjem i u supljinama Kamen je iz jedinog srpskog predstavnika za `7 svetskih cuda prirode gde su i Amerikanci zacudjeni ovakom Srpskom lepotom DJavolje varosi ispod planine Radan. I interesantnim stenama kamena http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_64785027_43526223_58bc2444565f60-27356206689641.jpg http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_114619663_43526223_58bc24440fceb6-0364183012-hr-ba0f559b5e966f4fcab2d4.jpg ----------------------------------- Serene Sky Uto Jul 18, 2017 2:13 pm ----------------------------------- Vredi svoju težinu u zlatu http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_107170001_Untitled-1.jpg ----------------------------------- Peku Uto Jan 16, 2018 2:11 pm ----------------------------------- Listice retko koja betta jede. Ko nije drzao borca u nekoj teglici kantici kuglici do 10tak litara i hranio ga rinfuzom kao klinac neka digne ruku i kaze Jaaaaa! ----------------------------------- Pecinac Pon Apr 16, 2018 6:16 pm ----------------------------------- Pozdrav, Posto vidim da je tema od skoro, mislim da je ovde pravo mesto da pitam gde ste nabavili axolotle? Javite mi se na PM ako neko ima na prodaju ili zeli da podeli informaciju od koga je kupio, jer koliko znam, nije legalno prodavati ih pa u tom slucaju pisite na PM :D I ja sam ih pre vidjao na KP ali sad nema sanse da ih nadjem... Takodje sam vidjao i na njuskalo.hr i na pik.ba ali nigde ih nema vise... @imperator40, da li i dalje imas u ponudi? Pa dobro bre rođače, kome ti to "da ti se javimo na PM"????? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ----------------------------------- Peku Sre Feb 06, 2019 2:03 am ----------------------------------- Prede kao mačka! [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UKd_Md7pEDc[/youtube] ----------------------------------- Doksas Pet Maj 03, 2019 2:26 am ----------------------------------- [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uPspVSO-QCk[/youtube] ----------------------------------- Zivadin Pet Maj 03, 2019 8:00 am ----------------------------------- Tek sad primecujem ovu temu, ima jedan lik na KP koji me odusevljava svojim opisom oglasa, kad procitas prosto ne znas sta covek prodaje. Jedan od oglasa: "5, Bleck Moly. 7, Ksifo zute, jednan je zuto crni muzjak veci. ove 6 su mlade imaju 4 nedelje ali su dovoljno velike da ne mogu druge ribice da ih pojedu. Jedna zenka gupi koja se koti na 30 dana jedna zuta zenka gupi jos 7 mladjih gupija imam i 4 moskve gupi one su bas sitne 2 nedelje zivota.1 Muzjak guppy neon plavi odrasla ribica. 26 raznih ribica za 900 dinara uz to ide i jedna biljka. koja se brzo siri po akvarijumu kao trava" :) :) :) ----------------------------------- Slepi_Putnik Pet Maj 03, 2019 2:22 pm ----------------------------------- "5, Bleck Moly. 7, Ksifo zute, jednan je zuto crni muzjak veci. ove 6 su mlade imaju 4 nedelje ali su dovoljno velike da ne mogu druge ribice da ih pojedu. Jedna zenka gupi koja se koti na 30 dana jedna zuta zenka gupi jos 7 mladjih gupija imam i 4 moskve gupi one su bas sitne 2 nedelje zivota.1 Muzjak guppy neon plavi odrasla ribica. 26 raznih ribica za 900 dinara uz to ide i jedna biljka. koja se brzo siri po akvarijumu kao trava" :) :) :) hahahahahahahah ----------------------------------- Peku Čet Maj 30, 2019 9:03 pm ----------------------------------- Nije komentar, nije ni vezano za akvarijum al Srpski tigar zasluzuje da se nadje i ovde! [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M2oAqBkOMQs[/youtube] ----------------------------------- Peku Sre Jun 05, 2019 11:40 am ----------------------------------- Cena akvarijuma od 100l. Biljke 350, CO2 10000! http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_119979033_IMG_20190605_552.jpg ----------------------------------- Peku Pon Sep 16, 2019 8:22 pm ----------------------------------- Eto, čovek trazi preko googla Coral beauty sledeće što dobija od reklama na forumu ponudu za Japanke. :yeah: http://www.akvarijum.org/forum/upload/uploads/_98041123_IMG_20190916_12207.jpg