Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Posle 99 godina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista

Registrovan: 18 Apr 2010

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2019 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo upravo sam je dovrsio i pustio u rad:

Image

Image

Image

Image

Image

A tu je i kontroler. Zadovoljan sam odnosom mogucnosti - cena. Nadam se da ce i kvalitet-cena da bude u moju korist.

Image

I naravno a kako drugacije, vec imam neke ideje za "ristajling". Pre svega u pogledu sakrivanja ozicenja ali tu bih vec morao da kupim mat pleksigral pa da ga izbusim i obradim na zeljene dimenzije a za to na zalost ovde nemam alat....tako da cemo videti....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Ned Okt 06, 2019 4:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stigla i nova igracka Smile

Image

Image
Bojan95
Akvarista

Registrovan: 15 Dec 2018

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A lepo hteo sam i ja jedan takav al me zet preduhitrio i kupio atman F4, bilo mi glupo polse da ga zamenim, madabi sa njim sam zadovoljan.
Sto si izimao novi? Je l nije onaj Eheim mogao da izgura sam?
Oces korititi oba ili samo novi?
Baia
Akvarista

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2019 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristicu samo novi jer ima protok od 1400L sto je sasvim dovoljno....U medjuvremenu sam uzeo jaci ehejm od 1000l/h ali zbog konstrukcije filtera ga menjam jer mi je jako nezgodan za odrzavanje, nemam volje da ga ocistim jer sve oko aq-a polijem vodom....

Ovo je filter koji sam do sada koristio. Iako je ovaj filter visoko rangiran na nasem trzistu meni se konkretno ni malo ne dopada....mada mozda sam i sam kriv jer nisam uzeo one odvojive spojke sa slavinama pa se pre ciscenju bas mucim....

Image

Image
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Stanje vodenih biljaka posle vadjenja... ivanhoe Biljke 3 Ned Jul 08, 2018 3:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ima li koristi 2.5 godina starih t5 n... WoodyAllen Rasveta 16 Sub Mar 10, 2018 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Posle 650l biljnog, hteo bih morski Danijel-CH Morska Akvaristika 11 Sub Mar 03, 2018 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve hiljade i kusur godina... Milos987 Akvarijumi 6 Ned Feb 25, 2018 9:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum posle skoro 20 godina denza025 Početak u akvaristici 26 Ned Feb 18, 2018 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker