Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Posle 99 godina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Pon Apr 27, 2020 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I tako svemu dodje kraj.... Ova postavka odlazi u uspomenu. Na zalost nisam od nje izvukao ono sto sam zeleo ali sam se svojski trudio i borio. Svakako jedno iskustvo vise! Evo i poslednje fotke:

[img]https://i.imgur.com/Bj6e0Hb_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 27, 2020 10:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 8:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Nakon vadjenja biljaka....ostale samo kozice:) Nisam ocekivao da ih ima u ovolikom broju:)

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 1:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto si rasformirao, ispostila se podloga ili..?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Uto Apr 28, 2020 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Presao na veci akvarijum a ujedno je i podloga pocela da mi pravi probleme tako da sam i bez nabavke veceg akvarijuma imao nameru da ga preslozim. Ne mogu da tvrdim da se podloga ispostila ali svakako je trebalo dobro je ocistiti a to u postojecoj postavci ne bi bilo moguce bez vadjenja biljaka. Podlogu svakako necu baciti. Vraticu je u sledecu postavku najverovatnije u kombinaciji sa peskom i kamenjem....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nas dvoje se vratilo posle 10 godina.... nasdvoje Upoznavanje 0 Ned Sep 24, 2023 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc, uginula zenka gupike posle okota Nemanja99 Ribe 0 Ned Apr 26, 2020 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 2020 godina Peku Razno 3 Sre Jan 01, 2020 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Anubias, Christmass Moss, Bacopa - os... boskonet Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Jan 01, 2020 4:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License