Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 post Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Promenio bih režim ishrane da izgleda ovako: Ribe 2 dana u nedelji ne jedu pa narednih 5 dana jedu raznovrsnu hranu.Pa bih hteo znati vaša mišljenja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 1:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih rekao da je to normalan i preporucljiv nacin ishrane. Samo sto ja ne bih spajao dva dana da ne jedu, vec bi ih razdvojio. Sta sve spada u tu raznovrsnu hranu i koliko bi ih puta hranio na dan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hranio bi ih tertra guppy pa posle tetra pro colour.Inače jedanput dnevno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da ja malo 1 dnevno sa 2 dana pauze, al opet nisam nesto strucan sto se tog polja tice Smile Ja ih ne hranim onaj dan kad menjam vodu ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bi bilo lose da im ubacis i zivu hranu povremeno.
Ja na primer hranim 2 puta dnevno, ujutro listici, a uvece uglavnom dajem kuvano povrce (zivorotke su u pitanju) ili neke proteinske granule, mada sam primetio da su dosta masne pa ne preterujem sa njima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cvrc, Fiber fala na odgovru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A zasto da ne jedu dva dana nedeljno? Nesto su skrivile? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisu ništa skrivile nego bi da budu zdravije jer sigurno znaš da je gladna riba-zdrava riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa sad ne misli se sa tim da budu u logoru Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne kazem da ih treba toviti, sto je cest slucaj u akvaristici, ali ako zelis da im smanjis kolicinu hrane koju jedu, redukuj na dnevnom nivou, odnosno daj im manje kolicine.
Jedini nacin da ribe unesu u organizam ono sto im je potrebno za normalan rast i razvoj je putem hrane, a svaki nedostatak ce se vremenom ispoljiti i uticati na zdravlje ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu je Blue. To je isto kao i dijeta kod ljudi, vecina misli da ako ne jede ceo dan smrshace... To je najcheshca i najveca greshka. Ja hranim 2 puta dnevno (ujutru-uveche, ne pretetano velike porcije), 1 ili 2 puta nedeljno ubacim samo ujutru i to je sve...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha e hvala vam mnogo.
Cvrc lep ti je avatar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Maj 25, 2012 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno ne pravim post ribicama nikad ali nekad im smanjim ishranu radi manjka vremena tako da to je kao u prirodi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka post ribica GRBA Razno 16 Sre Apr 20, 2011 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi post. brainless Obaveštenja 0 Pet Mar 12, 2010 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License