Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Plantaža oraha Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aqua.forest
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2012
Poruke: 62

PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolji su likovi koji bi da zasade lesnike i orahe i da nista ne rade, a oni radjaju i sami se skupljaju i prodaju.

Takvih ima svakodnevno. Svaka sadnica zahteva poznavanje materije i RAD.

Mislim da informaciju trazis na pogresnom mestu , ima drugih foruma na kojima se ljudi bave bas time sto je tebi potrebno.

A 8 tona je 8 tona, za to je potreban ozbiljan proizvodjac , sumnjam da se takav bavi akvaristikom tj. da ima vremena za alge,filtere,bolesti ribica...

Ako trebaju lesnici , mozda mozemo nesto da trgujemo a za orahe zovi, da ne reklamiram ali udjes u bilo koju radnju i pogledas na pakovanju proizvodjace i firme koje pakuju pa se povezi sa njima.

Pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 12:49 am Snimi Poruku Nazad na vrh

CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 8:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aqua.forest ::
Najbolji su likovi koji bi da zasade lesnike i orahe i da nista ne rade, a oni radjaju i sami se skupljaju i prodaju.

Takvih ima svakodnevno. Svaka sadnica zahteva poznavanje materije i RAD.

Mislim da informaciju trazis na pogresnom mestu , ima drugih foruma na kojima se ljudi bave bas time sto je tebi potrebno.

A 8 tona je 8 tona, za to je potreban ozbiljan proizvodjac , sumnjam da se takav bavi akvaristikom tj. da ima vremena za alge,filtere,bolesti ribica...

Ako trebaju lesnici , mozda mozemo nesto da trgujemo a za orahe zovi, da ne reklamiram ali udjes u bilo koju radnju i pogledas na pakovanju proizvodjace i firme koje pakuju pa se povezi sa njima.

Pozz


Verovatno si promašio poentu, ja sam napisao sledeće:

CTale ::
Ako neko ima neke veze sa nekom plantažom oraha - neka se javi.


To ne znači da se neko od kolega akvarista nužno bavi orasima komercijalno, mene je zanimalo da li neko od uvaženih kolega možda poznaje nekoga ko se time bavi.

Tako da nisam info tražio na pogrešnom mestu, nikada ne znaš ko bi mogao da pomogne u onome što tražiš.

Tvoje savete na kraju posta sam primenio pre nego što sam ovde postavio temu. Ali, pošto je osnovni zahtev malo neuobičajen za ovdašnje prilike, bila mi je potrebna svaka moguća pomoć.

edit: i plantažeri, zemljoradnici, rudari, muzičari - sigurno imaju neki hobi kojim se bave van osnovnog zanimanja. Ne bave se svi akvaristi samo akvaristikom. Nekima je, kao i meni, to ipak samo - hobi.


Poslednji izmenio CTale dana Pet Jun 15, 2012 8:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znao sam da si muzicar, ZNAO SAM!!!
Hahahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A, ne, pa nisam muzičar Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 3:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci nisi muzicar?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzičar? Da, jesam, muzičar sam Very Happy

Bilo je zanimljivo, hvala vam svima na odgovorima.

Može da se zaključa tema, što se mene tiče.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Jun 15, 2012 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahaha, prihvaceno (balkan expres) Wink
Lock...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka List domaceg oraha u betta akvarijumu BlackRaven Početak u akvaristici 3 Pet Nov 08, 2019 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati pecina od kokosovog oraha stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 15, 2014 4:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Saksija od kokosovog oraha vodenchar Uradi Sam (DIY) 31 Sub Maj 02, 2009 12:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: Pecina od kokosovog oraha Bojan Uradi Sam (DIY) 90 Sub Apr 25, 2009 4:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License