Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 najbolji forum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Sub Maj 19, 2012 9:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Registrovan sam na mnogim forumima ali ovaku atmosferu nisam još video.Mislim da smo tu doprineli i mi članovi.Ima nas 2822 člana i skoro jedva da vidim da neko ima opomenu.Tako da od mene + za forum.Kad se ulogujem na njega više me on smiri nego sopstveni akvarijum.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 19, 2012 9:21 am Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

slazerm se sa tobom !!!!!!!!!!!!!!ovde za razliku od drugih foruma vlada opustena atmosfera
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

scalar 3 ::
Registrovan sam na mnogim forumima ali ovaku atmosferu nisam još video.Mislim da smo tu doprineli i mi članovi.Ima nas 2822 člana i skoro jedva da vidim da neko ima opomenu.Tako da od mene + za forum.Kad se ulogujem na njega više me on smiri nego sopstveni akvarijum.

Apsolutno si u pravu,idem i na automobilske,pecaroske itd. forume ali ovaj je najbolji !!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
OchA
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2012
Poruke: 68
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cool je Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I da dodam ni uredici nisu neka zakerala pa gledaju svaku našu grešku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 9:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drago nam je da Vam se forum svidja. Trudimo se da odrzimo opustenu atmosferu prilagodljivu svima koliko se moze. Nadam se da u svemu tome svi zajedno ucestvujemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 14 Jul 2012
Poruke: 45
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Sub Jul 14, 2012 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

scalar 3 ::
Registrovan sam na mnogim forumima ali ovaku atmosferu nisam još video.Mislim da smo tu doprineli i mi članovi.Ima nas 2822 člana i skoro jedva da vidim da neko ima opomenu.Tako da od mene + za forum.Kad se ulogujem na njega više me on smiri nego sopstveni akvarijum.

Potpuno se slazem !


Poslednji izmenio No 1 dana Uto Jul 17, 2012 10:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene No 1: Napisano velikim slovima, pisi malim slovima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Velicina slika, forum engine Mladen Obaveštenja 8 Pon Mar 11, 2019 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Forum Uros Kg Razno 2 Sub Nov 24, 2018 9:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka forum papagaji Cyrix Razno 63 Pon Jun 18, 2012 10:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka najbolji nacin za filter da ostane sv... sijamski borac Početak u akvaristici 4 Pon Apr 09, 2012 4:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Najbolji i najpovoljniji tecni prepa... sveta021 Hemija 6 Uto Mar 20, 2012 1:58 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License