Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grijac shark h-229 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bettas
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2012
Poruke: 72
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, kupio sam ovaj grijac ali mi je malo nelogican. Da li je normalno da radi u intervalima 4min rada pa 10min ne. Sunjao sam po forumu i vidim dosta ga koriste ali nigdje ne zapazih ovo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 1:18 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po pravilu grejac radi dok se temperatura ne zagreje na onoliko koliko si nastelovao,a nakon toga se ugasi a to sto se pali svakih 10 minuta je nelogicno jer ti onda temperatura non stop opada i raste a da li je to do grejaca moraces sacekati iskusnije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefans
Akvarista



Registrovan: 29 Maj 2012
Poruke: 175

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sta ce ti grejac sad?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 10:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja kod mene trpam led da oladim ovih prokletih 30 stepeni,pa ti vidi kolika je vrucina Very Happy
Al dobro mozda covek ima konstantno malu temperaturu u sobi(klima...) pa mu zato treba grejac,jer inace ne bi dzabe kupovao Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 11:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kamo srece da se meni pali grejac... Salim se, nego kolika ti je temperatura prostorije i na koliko ti je podesen grejac.?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i anaravno kolika ti je zapremina aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Uku
Akvarista



Registrovan: 01 Jul 2011
Poruke: 88
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To što si napisao da se događa je vrlo nelogično.
Prvo koliko ti je stepeni u akvarijumu?
Drugo kolika ti je zapremina akvarijuma? Shark H-229 (imam ga i ja) ima 25w i za akvarijume je koji imaju zapreminu manju od 30 litara (moj jedva ima 10 litara). Možda se zbog prevelike zapremine stalno pali i gasi mada je veoma toplo, tako da bez obzira na zapreminu, te voda u akvarijumu fura preko 26 celzijusovih.
Treće na koliko si namestio termostat?
Ovi malo litražni grejači izgleda dolaze na naše tržište sa greškama. Ja sam morao ovakav isti grejač da vratim u prodavnicu jer nije hteo da greje. to se dogodilo ovog proleća.Radio je prvo minut i gasio se, iako je termostat bio na 26 a voda 21. Stojao je u vodi nekoliko sati voda se još i ohladila na 20 i morao sam da ga vratim i kupim drugi u drugoj radnji


Poslednji izmenio Uku dana Sre Jul 18, 2012 12:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bettas
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2012
Poruke: 72
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Sre Jul 18, 2012 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma grijac sam stavio najvise zbog toga da mi temperatura u akvarijumu ne pravi velike razlike. Zivim u potkrovlju na petom u stanu bude pakao kad nema nikog e onda kad dodjem s posla pali se klima i radi do ujutru. Akvarijum je 30l i voda mi se brzo hladi i grije u istom. U njemu imam par zenki boraca i cor.pande. Zahvaljujuci tome sto mi temperatura ide od 26 kada je klima ukljucena pa do 32 kada me nema sve su mi pandice pokojne. Sada pokusavam da smanjim te razlike. Inace grijac je od 50w. Valjda ne grijesim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Atman grijac samo do 22 stepena brankorad Grejanje i hladjenje 1 Sre Sep 23, 2020 1:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Srebrna Ajkula ( silver ili Bala Shark) SasaB. Bolest 4 Ned Mar 19, 2017 2:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Prodajem silver shark-a Nebojsa-Perla Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 07, 2016 11:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grijac Atman AT-50W pitanje Sone_bg Grejanje i hladjenje 15 Uto Okt 04, 2016 12:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka da li je potreban grijac nekotamo Početak u akvaristici 5 Uto Okt 06, 2015 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License