Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 JBL AquaBasis plus i JBL Florapol Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebna mi je pomoc oko kupovine hranljive materije za biljni akvarijum, naleteo sam na JBL AquaBasis plus i JBL Florapol, proizvodjac kaze da je AquaBasis vec pomesana i spremna podloga dok je Florapol prasak koji se mesa u manju kolicinu podloge i ta kolicina ide na dno pa tek onda preko ide obicna podloga (nehranljiva).

Interesuje me da li AquaBasis ima jos neke dodatke u odnosu na Florapol (jer je veca kolicina) ili mogu jednostavno kupiti prasak Florapol i time obezbediti hranljive materije za svoje biljke kako kasnije ne bih morao da guram tecnu prihranu, mikro i makro elemente, ako neko moze da mi pojasni molio bih... Hvala

Iskopiracu informacije oba artikla sa sajta proizvodjaca:

JBL AquaBasis:

Does not require mixing with gravel.
Contains all essential nutrients such as iron, minerals and trace elements.
Clay pellets act as a nutrient store, absorbing excess nutrients and releasing them again as required.
Does not contain the algae nutrients phosphate and nitrate.
Effective for minimum 3 years.

JBL Florapol:

When setting up a new aquarium, mix with the substrate and cover with a top layer of washed gravel/sand.
Contains all the essential plant nutrients such as iron and clay. Acts as a nutrient depot, absorbing surplus nutrients or releasing them as required.
Effective for minimum 3 years.

Difference to JBL AquaBasis plus: JBL Florapol is mixed with the floor covering material, AquaBasis plus is already mixed and ready for use.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 21, 2012 1:05 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati JBL AquaBasis Plis, JBL Simec, Philip... stukolovac Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Avg 13, 2012 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License