Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jezerce za KOI sarane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cstefan9
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2011
Poruke: 60
Lokacija: boljevac

PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mogo bi neki update...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jul 06, 2011 12:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jecham
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 88
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo konacno nastavak radova.Sazidana 2 reda betonskih blokova cementnim malterom i fugne popunjene cementnim malterom. Stavljen 1 sloj CM11 i fasadne mrezice na blokove i preklopilo se 10cm sa betonom.
Spojevi betona za sad jednom premazani Izolitom.
Treba premazati jos dva puta, pregletovati gornji deo i pregletovati spoljni deo blokova a zatim neka farba (za bazene ili obicna za beton ili polikolor za spoljnu upotrebu)
Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 10:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako si zamislio odrzavanje bazena? Kako ces da ispustas staru vodu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 12, 2011 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ima tu lepe dubine. Kolika je dubina na svim mestima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Dozer
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2012
Poruke: 29
Lokacija: BRCKO

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li kakav Update Smile ? ? ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I mene interesuje kakoto sd se izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Strahinja
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 14 Jul 2012
Poruke: 45
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2012 1:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jecham ::
Neon Nitro ::
Pa imace prepreku od 40cm.

bas tako. Iznad zemlje ce biti zid visine ~40cm za koji se nadam da zabe nece moci da uskoce.
Sto se tice folije - ja sam koristio foliju od starog bazena za kupanje(ne znam koliko je bila u upotrebi pre nego sto je dosla kod mene) koji je imao precnik 300cm i kod mene je izdrzala 4 godine(i leto i zimu).
Nekad je to ovako izgledalo:
Image

Image
Zatim je odradjen temeljcic i 2 reda betonskih blokova(40x20x12cm) i od tad nisam imao problema sa zabama,ali je ostao problem sa suncem.
Leti je bazen non-stop na suncu i bilo je dosta algi, a zimi nikako da ga obasja sunce jer je kucica pravila hladovinu.
Image

Image

Prelepo jezerce malo i lako za odrzavanje!!! Smile svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Strahinja
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 14 Jul 2012
Poruke: 45
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Ned Jul 15, 2012 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo naso sam ti na you tube nesto za KOI sarancice Smile
http://www.youtube.com/watch?v=VeJ1sRxnjeU
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
lip_of_che
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 20
Lokacija: Beograd-Kotez

PorukaPoslao: Čet Jul 26, 2012 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze ako nastavis da kopas ,iskopaces bunar! Smile Salim se naravno,svaka cast na trudu i volji to ce da izgleda prelepo!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Srga
Akvarista



Registrovan: 01 Jan 2011
Poruke: 34
Lokacija: Surcin

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dubina je idealna da koi mogu da prezime bez problema Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Avg 28, 2012 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel moze neki update kako je stanje sa jezercetom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pet Jan 17, 2014 8:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad je zima a toplo je vreme pa me zanima koko se ponasaju ribice ako su ribice jos unutra, i kaci jos slike da vidimo kako izgleda, da ne zanemarimo temu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene jako zanima napredak ovog jezera, hteo sam kod tašte u dvorištu da pravim jezero al žena njoj frka da se ne nasele komarci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Iga
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2014
Poruke: 63
Lokacija: BGD-Ada

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 11:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene jako zanima napredak ovog jezera, hteo sam kod tašte u dvorištu da pravim jezero al njoj frka da se ne nasele komarci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanpodgorica
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2014
Poruke: 75

PorukaPoslao: Sre Jun 11, 2014 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima li novijih slika ? kako tece razvoj ? je su li se ribe fino adaptirale, kako si rijesio sistem filtracije u ovom jezeru ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrtno jezerce Drevni Zmaj Uradi Sam (DIY) 1 Čet Jun 23, 2022 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jezerce od betona, problem Srboljub Vrtna Jezerca 12 Sub Jul 18, 2020 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vrtno jezerce, od betona Fricky`88 Vrtna Jezerca 9 Uto Sep 03, 2019 9:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje bastensko jezerce Barakuda1971 Vrtna Jezerca 0 Čet Jul 11, 2019 3:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moje jezerce Loco-Serbia Vrtna Jezerca 10 Sre Nov 28, 2018 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License