Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 co2 ventilska grupa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Jul 28, 2012 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dali se za ovo isplati dati 2200 din
novo,proizvodjac Wiki,azija ? to je sve ?!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 28, 2012 12:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Sub Jul 28, 2012 2:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To mu je ta cena svugde, i ja sam trazio svoje vremeno. uvek je oko 20e
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Jul 28, 2012 4:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a kad bi neko imao iskustva sa ovim modelom,pa da kaze kupi ili nevalja pomoc
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 28, 2012 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kinez k'o kinez, ne mozes ni ocekivati ne znam sta za 20e. Ako se odlucis za ovo, gledaj da nadjes kvalitetan iglicasti ventil.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Jul 28, 2012 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispravite me ako gresim,u slucaju da se kupi kineska ventilska grupa kasnije bi imao problem stelovanja mehur/sekunda i morao bi da ubacim iglicasti ventil.Dok u slucaju ventilske grupe nekog renomiranog proizvodjaca iglic. ventil nebi trebao

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 28, 2012 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jok, u svakom slucaju uzmi dobar iglicasti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dariva1
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Tuzla- Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam varioc po struci ovo ti je ventil (manometar)za co2 a moze se koristiti i za argon tako da ti odgovara.kod nas u bosni taj ventil kosta 100 km (51)evro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dariva1 ::
ja sam varioc po struci ovo ti je ventil (manometar)za co2 a moze se koristiti i za argon tako da ti odgovara.kod nas u bosni taj ventil kosta 100 km (51)evro


Najveci problem sa co2 u akvaristice je preciznost,a staro je pravilo koliko para toliko muzike.Problem je ako ovaj ventil zakaze i propusti suvise co2 pobice sve u AQ.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

carpforever ::
dariva1 ::
ja sam varioc po struci ovo ti je ventil (manometar)za co2 a moze se koristiti i za argon tako da ti odgovara.kod nas u bosni taj ventil kosta 100 km (51)evro


Najveci problem sa co2 u akvaristice je preciznost,a staro je pravilo koliko para toliko muzike.Problem je ako ovaj ventil zakaze i propusti suvise co2 pobice sve u AQ.


nebi trebalo da popusti, nije bas toliki krs.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
dariva1
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Tuzla- Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

probaj vidjeti ovdje sta nisu skupi http://www.ebay.com/itm/UP-Co2.....0641427960
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dariva1
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Tuzla- Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imas i to http://www.zoznamtovaru.sk/?q=.....=f&f=1
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dariva1
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2012
Poruke: 13
Lokacija: Tuzla- Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Soulsack ::
carpforever ::
dariva1 ::
ja sam varioc po struci ovo ti je ventil (manometar)za co2 a moze se koristiti i za argon tako da ti odgovara.kod nas u bosni taj ventil kosta 100 km (51)evro


Najveci problem sa co2 u akvaristice je preciznost,a staro je pravilo koliko para toliko muzike.Problem je ako ovaj ventil zakaze i propusti suvise co2 pobice sve u AQ.


nebi trebalo da popusti, nije bas toliki krs.

svi ovi manometri imaju regulator na sebi mislim samo starije verzije nemaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo neznam dali primaju platne kartice iz Srbije,zatim dali zele da posalju,transport i carina.... ipak mislim da je sigurnije kupiti ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 31, 2012 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pošto još uvek namamo Pay Pall, osuđeni smo da nas deru kod nas!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 31, 2012 5:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U konkretnom slucaju (sto inace nije praksa) nas ne deru, ove stvari i ovde kostaju koliko i tamo, a pitanje je da li vrede i toliko. Smile
Kada drzite u dnevnoj sobi bocu sa gasom pod pritiskom od 70-80 bara, stvarno nije zdravorazumski stedeti 10 - 20e na opremi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebna ventilska grupa za CO2 Oziris Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 27, 2016 9:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License