Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li odgovara ova podloga? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Sub Avg 11, 2012 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao svima!
Imam jedno pitanje za vas. Da li odgovara ova podloga, koju sam juce nabavio!? Mislim da su kamencici od mermera, evo jedne slike da vidite.
Kamencice sam prvo oprao 3 puta, sad imam prvi put akvarijum!
http://postimage.org/image/vlbewpsaj/
Cekam odgovor.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 11, 2012 7:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bibby
Akvarista



Registrovan: 02 Apr 2012
Poruke: 27
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Avg 11, 2012 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma lepo izgleda Bravo Da li su kamenčići oštrih ivica? To može biti problem ribama, pogotovo koridorasima jer imaju veoma osetljive brkove koje mogu povrediti na oštrim kamenčićima iz podloge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
GoranVrsac
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2012
Poruke: 156
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Avg 12, 2012 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto kaze Bibby ako nisu ostrih ivica lepo izgleda. Ja sam slican doneo sa mermerne plaze (tasos). Obli kamencici kao tic tac bombonice. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
GoranVrsac
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2012
Poruke: 156
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Avg 12, 2012 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cini mi se da ti je ta neonka u akvarijumu ili se varam?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
JazakVoda
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2012
Poruke: 102
Lokacija: Srbija

PorukaPoslao: Ned Avg 12, 2012 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da su malo ostriji kamencici... Neonka mi je iza akvarijuma, sledece nedelje ce mi stici i hauba (krov kuce) u crnoj boji, pa cu moci ispod da stavim osvetljenje, ali neverujem da ce mi stati neonka. Sta mi predlazete, koju sijalicu da stavim? Imam onu stedljivu, najjacu, da li ce to valjati?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Avg 12, 2012 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bez više informacija o akvarijumu (dimenzije, koje ribe i biljke planiraš da gajiš...) teško da ti možemo pomoći. Sve zavisi od potreba stanovnika i dimenzija akvarijuma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Podloga za biljke misic01 Biljke 0 Ned Apr 04, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga i mozda problem Imperatore Podloga 8 Uto Jan 26, 2021 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panj i podloga Salvatoree Tražnja 1 Uto Sep 08, 2020 1:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hranljiva podloga za akvarijum 58x35(... uki01 Ostala oprema 5 Sub Jul 18, 2020 12:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Podloga za ciklide Zeljko80 Afrički ciklidi 10 Uto Mar 17, 2020 9:05 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License