Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prihrana za Hypostomus plecostomus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lestra




Registrovan: 03 Maj 2010
Poruke: 2

PorukaPoslao: Ned Jul 29, 2012 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me da li postoji neka vrsta prihrane za Hypostomus plecostomus - http://www.akvarijum.org/forum.....s-t87.html
imam akvarijum, 1,5m x 1m x 0,60m. . . Pleco je velicine oko 15 cm a vidjao sam da u akvarijumskim uslovima mogu biti i do 35cm, pa me interesuje koja vrsta prihrane se koristi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 29, 2012 9:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 29, 2012 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uz DIY pravljenu hranu kao što je bareni krastavac, tikvica, zelena salata... od industrijske hrane je naj bolja spirulina. Inače, pleko nije probirač i poješće sve od konvencionalne hrane koja padne na dno, ništa posebno ne zahteva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lestra




Registrovan: 03 Maj 2010
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na brzom odgovoru, probacu prvo za barenim tikvicama, nadam se samo da nece zamuljati vodu. . .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aqua.forest
Akvarista



Registrovan: 27 Apr 2012
Poruke: 62

PorukaPoslao: Pon Jul 30, 2012 1:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bareno povrce drzi maksimalno 24 u akvarijumu , nakon tog vremena trebao bi da izvadis i zamenis sa svezom ili nekom drugom hranom.
Najbolje je davati raznovrsno.
Pojesce pleko i hranu za macke , zivu hranu za akvarijumske ribe , a podjednako ce preziveti i na samo suvoj hrani. Moze ponekad i Tetra Diskus.
Mada je bolje da bude na biljnoj bazi.
Dobro bi bilo da imas neki panj , mangro ili lozu. Hraneci se delovima drveta pospesuju rad probavnog sistema.

Pozdrav
AF
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Uto Avg 14, 2012 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@AF Profi odgovor, svaka cast.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hypostomus Plecostomus pravi problem Alexnis Ribe 1 Sre Nov 24, 2021 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prihrana Malina Biljke 3 Uto Feb 25, 2020 8:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam čistača Hypostomus plecosto... CecaKnezNS Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Sep 05, 2019 10:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka plecostomus djole-80 Arhiva Malih Oglasa 4 Sre Maj 10, 2017 11:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plecostomus zuti/albino na poklon Tomsonbg Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Dec 22, 2016 11:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License