Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Juwel mišljenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lauking
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 30, 2012 9:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Početnik sam pa sam se odlučio za fabrički akvarijum interesuje me šta mislite o ovim akvarijumima
Juwel 120
Juwel Rio 125
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 30, 2012 9:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Avg 30, 2012 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bacis li pogled na Srodne teme , koje se nalaze ispod mog posta ... bice ti sve jasno


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lauking
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 30, 2012 11:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislio sam na ličo iskustvo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 12:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juwel akvarijumi su dobri akvarijumi ,bez ikakvih zamerki kod njih od bilo koga. Najvise mi se kod njih dopada prosta lagana i jednostavna hauba. Juwel akvarijumi u kombinaciji s policom Juwel lepo mogu radni prostor da upotpune. Medjutim, za mnogo ,mnogo manje para mozes sebi da priustis odlican akvarijum koji po nicemu ne zaostaje od fabrickih Juwel akvarijuma, pa cak i da obradis KP obradu , mnogo jeftinije ce te izaci. A ti odluci sta je za tebe bolje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lauking
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 12:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

interesuje me kako vrše filtraciju fabrički filteri i da li je svetla dovoljno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam dva juwela 125 i 240,meni su ekstra ako imas lovu to ti je moja preporuka da uzmes,filtracija mi je ok,nedrzim neke zahtevne ribice,a rasveta sasvim zadovoljava sa reflektorima dobijas i jace svetlo tako da mozes drzati i malo zahtevnije biljke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lauking
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na mišljenju a što se tiče cene čini mi se da je ovako jeftinije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije jeftinije sigurno, ni u kom pogledu ali je mnogo komfornije i nemaš cimanja ni oko čega.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License