Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pitanja u vezi biljaka i ishrane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Sub Sep 01, 2012 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako kao sto kaze tema imam par pitanja:
akvarijum mi je vec formiran ali bih hteo da ga ubiljim pa dali treba da izvadim ribice, izbacim vodu pa sve ispocetka ili mogu da posadim biljke ovako, i sad podloga mi je krupnija-sljunak nesto manje od 1 cm granule da li ce to biti problem?
da li su neophodni neki dodaci za brzi rast biljaka?
sad vezano za ribice imam 2 japanke 1 muljasa dajem im larve komaraca da li treba kombinovati hranu npr. sa onim ljuspicama (da ne jedu stalno isto i da li ima veze uopste sto jedu isto)
izvinjavam se ako odgovori napitanja vec postoje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 01, 2012 9:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 01, 2012 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lenjost je velika mana, naravno da postoje odgovori ali je ovako lakše... Nisi od juče na forumu, neke stvari si mogao i sam da pronađeš. Ubiljavanje akvarijuma, praktično bez podloge jer se kamenje ne može uvrstiti u podlogu osim ako biljke nisu vezane za njih, je utopija kao i biljni akvarijum sa japankama. Ostalo možeš pronaći i sam. Bez ljutnje, stalno odgovaramo na ista pitanja članova koje mrzi da traže.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Sep 01, 2012 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto nemanjask rece pred tobom je nezgodna stvar. Em imas japanke, em nikakvu podlogu. Predlazem ti da sve pocnes iz pocetka, a japanki se resi ako imas mogucnosti (odnosno bolje prvo nadji novu kucu za njih, a akvarijum radi nakon toga).
Sacuvaj svu prljavu vodu iz akvarijuma kao i filter masu koju nemoj da peres vec je potopi u bure/lavor sa akvarijumskom vodom dok ne zavrsis sa sredjivanjem akvarijuma.

O podlozi imas nekoliko tema na forumu pa citaj i onda odradi sve kako treba. Sipaj vodu iz starog akvarijuma nazad, ubaci staru filter masu i to ce ti mnogo ubrzati proces cikliranja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Sub Sep 01, 2012 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nekoliko neobicnih pitanja o koi sara... gazuraz Ribe 2 Ned Apr 17, 2022 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License