Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
misaks77




Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 1

PorukaPoslao: Uto Sep 04, 2012 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Imamo akvariju kuci vec oko godinu dana. Sa njim smo dobili i borca. Od pre neki dan mu se ispod desnog prednjeg peraja pojavilo nesto belo. Podseca na bubuljicu. Dosta "mase" prednjim perajima. Po ceo dan je sakriven ili ispod filtera ili u nekom kovcegu koga imamo kao dekoraciju. Slabo i jede. Moram mrezicom da ga "cacnem" da bi se pokrenuo i onda malo pliva, jede pa se opet vrati u mirovanje.
Pokusao sam da ga slikam, nisam siguran koliko se na slici vidi "problem".

Molio bih za pomoc nekoga ko je vec imao neki slican problem. Ne znam o cemu se radi, jer do sad nismo imali problem sa bilo kakvim bolestima. Ostale ribice su ok. Ni kod jedne vise nisam primetio nista slicno.
Ostale ribice su: neonke, tetre, cistaci ...


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 04, 2012 10:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zola
Urednik
Urednik



Registrovan: 30 Maj 2009
Poruke: 255
Lokacija: Užice

PorukaPoslao: Sre Sep 05, 2012 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bih rekao da je u pitanju neko oboljenje. Ukoliko je godinu dana kod tebe, poprilicno je star za borca i to je najverovatnije problem. Ako malo bolje pogledas bela promena se nalazi na krljustima sa donje strane vrata i u predelu grudi i bazi trbusnih i bocnih peraja. Ali ne izgleda mi kao neka infekcija. Mislim da je starost u pitanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License