Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Botia striata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Spoooky
Akvarista



Registrovan: 05 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,zanima me dali ova riba mora da bude u jatu i dali ostecuje biljke kada tamani puzeve???Hvala unapred!Pitam ovo za jato jer sam malopre bio u jednoj od najjacih prodavnica kucnih ljubimaca u autriji i dobio sam informaciju da moraju bar tri da budu u akvarijumu a jedna kosta 6.99 e.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 1:55 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ako gledas sa stanovista prodavca onda ocigledno mora jer ces im ostaviti vise para Smile
Sala mala,ma ne mora...stvar je tvog izbora...a biljkama nece nista naskoditi,bez brige.
Ako hoces da se resis puzeva onda ti je i jedna dovoljna,brze ce narasti Smile a ako hoces da naznacis estetu te ribe ti onda uzmi 2-3kom.
Ja sam imao jednu i nista joj nije falilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Spoooky
Akvarista



Registrovan: 05 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bio sam i cekao da druga prodavacica bude slobodna i onda joj rekao da vec imam tri kuci i kupio 2 ...prelepe su i pocele vec da "njuskaju" po akvarijumu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobra tehnika Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Spoooky
Akvarista



Registrovan: 05 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta cu druze puzevi mi unistavaju akvarijum mora da se snalazim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Grozdana




Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 2

PorukaPoslao: Sub Sep 22, 2012 1:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam i ja dve botie.Prva botia koju sam kupila maltretira ovu drugu.Cinimi se da su muzjaci.
Sad su pocele i neonke medjusobno da se tuku.Kao da oponasaju botie.
???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 22, 2012 1:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod ribica je ponasanje iskljucivo na genetskoj osnovi ...ne nasledjuje se tj. ne uci od drugih ribica
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Djura Vujanic
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 29
Lokacija: Mokrin

PorukaPoslao: Sre Sep 26, 2012 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzeo jednu botiu i radi posao ,tamani puze ko luda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
muzicar
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Sep 26, 2012 6:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel Botia jede celog puza ili ga samo izvuce iz kucice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 26, 2012 6:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo ga isisa iz kucice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tačkasta Botia njanja Bolest 1 Sub Jan 26, 2019 8:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati bocia striata Dare021 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Jan 14, 2019 8:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon 3 botia makrakanta DarkstarBGW Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 17, 2018 4:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Botia Macracanta Jecconi Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 23, 2017 4:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Silever dollar par + botia crno žute ... kidloco Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Nov 21, 2016 1:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License