Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Menjam bilje (prednjeg plana) za razno Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dajem bilje prednjeg plana Glossostigma Elatinoides i Hydrocotyle Dissecte. I jedne i druge biljke ima u solidnoj kolicini, glose oko 10x10cm, a druge ima u jos vecoj kolicini, moze tepix minimum 20x20 da se formira... Na poklon dajem i nesto malo Rotala rotundifolia i sad kad sam sisao i ne mogu se setim imena, lici na hrast (Ceratopteris silliquosa 0 al nisam siguran)... i rotala i hrastic idu na poklon, raznih su velicina, kako sam sisao... odokativno glose ima 30-40 pelcera, a hidrocotule makar 50-60 pelcera... kazem odokativno nisam broja, al mozda ima i vise, ako insistirate za tacnu kolicinu, brojacu Smile Very Happy

A za Glossostigma Elatinoides i Hydrocotyle Dissecte trazim nesto od sledeceg:

- kozice (sami ponudite kolicinu koju dajete za svo ovo bilje)

- helene (sami ponudite kolicinu koju dajete za svo ovo bilje)

- easy carbo, pro fito, fero (sami ponudite kolicinu u principu ne treba mi puno npr po 50ml carba i profita i 25ml fera mi sipate u bocice i to je to ili vi sami predlozite kolicinu)

- 1 neonka t5 od 8w (naravno polovna)

- co2 difuzor (stakleni naravno - polovno, al da sitno baca)

- Pinceta (minimum da je 25cm - polovno naravno)

Ili menjam moje bilje za neki od sledecih pelcera (znaci bilje za bilje nemislim svo ovo navedeno bilje za moje bilje, nego neki od tih sa spiska pa sta imate):

- HM Hemianthus Micranthemoides - zbun (10-15 pelcera)

- Alternanthera reineckii - 1 pelcer minimum 20cm visine i sto sira to bolja...

- Rotala nanjenshan - 6/7 pelcera

- Ludwigia palustris - 5 pelcera

Eto imate sta mi je potrebno, pre sam za menjazu nego za prodaju, al moze i pare za bilje (ponudite cenu na pp)... rotala i hrastic nisu na prodaju, njih poklanjam onom skim se dogovorim...

Naravno saljem post expresom, ocekuje isto tako da ako dodje do menjaze da i vi saljete, licno ne mogu doci jedino ako ste iz sm nije problem... svako svoju postarinu plati i to je to...

Sva pitanja i svaki dogovor na PP.


Glossostigma Elatinoides:
Image

Hydrocotyle Dissecte:
Image

Poklon:
Image

Svo bilje:
Image


Poslednji put izmenio nebojsa.85 dana Ned Sep 30, 2012 3:12 pm, izmenio ukupno 5 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 12:06 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze lock poklonjeno sve!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i Lucky takodje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aha al u pluca Smile a kutija u kantu Smile

to sam ga bio cisto stavio da moze da se vidi koja je kolicina u pitanju, radi uporedjivanja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Komplet bilje na prodaju Onix21 Ponuda 1 Pet Jun 04, 2021 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam akvarijum 170 litara efi Razmena 0 Pet Maj 28, 2021 1:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanisteri u delovima za razno Blue Razmena 1 Sre Dec 30, 2020 8:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac Trixie 25w menjam za grejac od... kikii77 Tražnja 2 Uto Nov 17, 2020 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke prednjeg plana / Pomoc oko izb... Salvatoree Biljke 5 Čet Sep 17, 2020 3:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License