Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Oliver Knott - 1700 litara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Sep 29, 2012 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verujem da je vecina cula za Olivera (poznati aquascaper) i bila u prilici da vidi neke od njegovih radova koji bas ostavljaju bez daha, no ono sto hocu da pokazem je slika jednog malo veceg akvarijuma Smile od 1700 litara da vidite kako ga je uredio.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Sep 29, 2012 6:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Sub Sep 29, 2012 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao da je priroda napravila. Ne izgleda mi kao da tu ima toliko vode. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
samo guppy <333
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 177
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Sep 29, 2012 6:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cas. covek je genije, kakve sam akvarijume njegove gledo bruka Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Sep 29, 2012 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

covek je pravi umetnik,a pogledajte ovaj akv...kao da je covek zagnjurio u pravu reku,bas realno odradjuje akv

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Sep 29, 2012 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na slici koju ju je Bojan postavio, akvarijum izgleda nekako prosecno u odnosu na ono sto sam od njega sve video, sad ne bi dublje da ulazim zato sto nisam kompetentan da komentarisem ali ovde na forumu ima lepsih biljnih akvarijuma od ovog ( bar po meni) meni je ovde samo litraza extra ostalo prosek...
Markonbg- covek koliki je umetnik uspeo da od Malawi jezera napravi reku Smile Smile Smile A sac ozbiljno , on ovde jedino sto je uradio je posadio tih par biljcica i pustio ribe eventualno, pozadina je verovatno ''back to nature'' i sigurno kosta par hiljada evra, a mozda i vise.


Poslednji put izmenio guppykiller dana Sub Sep 29, 2012 8:58 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 9:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

guppykiller ::
Na slici koju ju je Bojan postavio, akvarijum izgleda nekako prosecno u odnosu na ono sto sam od njega sve video, sad ne bi dublje da ulazim zato sto nisam kompetentan da komentarisem ali ovde na forumu ima lepsih biljnih akvarijuma od ovog ( bar po meni) meni je ovde samo litraza extra ostalo prosek...
Markonbg- covek koliki je umetnik uspeo da od Malawi jezera napravi reku Smile Smile Smile A sac ozbiljno , on ovde jedino sto je uradio je posadio tih par biljcica i pustio ribe eventualno, pozadina je verovatno ''back to nature'' i sigurno kosta par hiljada evra, a mozda i vise.


Nista ne bi dodao. Slazem se Zemo,ovo je ispod proseka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas i ja to htedoh reci, litraya impresivna a ostalo po meni nista, kao zapustena dzungla...ako je to hteo onda je uspeo a inace ima toliko bolje uradjenih, sto njegovih sto od drugih...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tusta
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2011
Poruke: 346
Lokacija: Pojate

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh da mi je ta litraza, dosao bi Oliver kod mene na casove : ))))

Slazem se sa ostalim kolegama, nista impresivno sem zapremine ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Aquamen
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2011
Poruke: 411
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Ned Sep 30, 2012 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam priliku da vidim u becu u radnji o kojoj sam vam pisao nekoliko manjih akvarijuma koje je uredio i potpisao Oliver Knott.
Zao mi je samo sto nisam nekoliko dana ranije posetio tu radnju kada im je Oliver bio u poseti.
Citao sam dosta o njegovim akvarijumima, sta reci osim "prelepo".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 3:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bi mu tu litrazu oduzeo i dao Tom Barr-u da vidim sta bi ovaj uradio od toga Smile ako je od ovoga uradio ovo sa bi tek od 1700l

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 5:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

auuu unistismo temu greska . Ja ocekivao da ce te da me ''napljujete'' zbog mog prvog posta a vi samo nastaviste gde ja stadoh Smile Smile Smile Ne znam, moj ukus povodom biljnih akvarijuma je malo komplikovan Smile na primer dobro mi izgleda ono sto radi Biohazard i isto onaj Sobo akvarijum od Japamije mi je extra, ima jos nekih ali da ne nabrajam dalje.
A za ovu poslednju sliku... Auuu pa to mi izgleda jos gore nego ovo izdnad. Kao da je pokusao da od biljaka napravi morski akvarijum, biljke mi izgledaju nekako plasticno ... mogo bi jos da nabrajam. Ne znam, i sam kazem cudan mi ukus Smile I na kraju unistih temu greska brisite ovo moje ''tupljenje'' ako treba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa dobro sve je stvar ukusa, mada u sustini jako malo ljudi znam koji su ciklidasi, a da vole i biljnu akvaristiku Smile al zato znam dosta ljudi koji vole biljnu akvaristiku, al vole i ciklide Smile Razz Very Happy ko je shvatio shvatice Smile Razz Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se malo umesam...
Normalno da svako ima drugaciji ukus i misljenje,i ne bih ikog da uvredim,ali ovaj akvarijum sto je Bojan okacio je meni licno lep,bas zato sto izgleda divlje.Jako puno nas se trudi da uradi nesto sto izgleda sasvim prirodno pa vecina odluta daleko od toga...treba odrzavati toliku "masu" bilja,i drzati je zdravom,to ja mislim,ne moze bas svako.
Onaj sarenis sto je Nebojsa85 pokazao mi se licno ni malo ne svidja,jer mi je sve isparcelisano i nekako sterilno,ne poricem da je bilje prezdravo,ali izgleda kao da nije pravo.Ja sam ciklidas,i uvek sam voleo ciklide vise nego ostale ribe,a obozavam i bilje,mada normalno da ne bi mesao neke africke sa biljnim akvarijumom,ali dosta amera moze sa biljem i jako lepo izgleda...
Uglavnom,ukusi su razliciti,i uvek valja o tome divaniti Very Happy


Poslednji put izmenio plavsic88 dana Pon Okt 01, 2012 8:33 pm, izmenio ukupno 2 puta

Razlog izmene plavsic88: preskosih slovo koje....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako se zove ova ljubicasta biljka na slici koju je okacio nebojsa85?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 01, 2012 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako se zove ova ljubicasta biljka na slici koju je okacio nebojsa85?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarij 60 litara doma87 Početak u akvaristici 4 Pet Jan 26, 2024 6:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 175 litara - predlozi i ideje mekses Akvarijumi 10 Pon Jul 31, 2023 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 200 litara - početnik od nule :D sloboradov Akvarijumi 25 Uto Maj 02, 2023 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License