Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 1:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U Tehničkoj školi ''Sava Munćan'' u Beloj Crkvi sa radom počinje akvaristička sekcija. Prijavilo se 34 polaznika. Za početak ćemo opremiti školski akvarijum od 130 litara. Paralelno sa formiranjem akvarijuma organizovaćemo predavanja o akvaristici. Najbolji spoj prakse i teorije. Uredno ću postavljati fotografije sa sekcije i obaveštavati vas o našim aktivnostima. Dakle, porodica akvarista se lagano, ali sigurno, uvećava. Smile


Poslednji put izmenio HORUS dana Uto Okt 02, 2012 1:09 pm, izmenio ukupno 2 puta

Razlog izmene HORUS: ispravljanje greške
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 1:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 1:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka Cast cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 1:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prava stvar ! Mogli bi forumaši nekako da pomognu (npr. prednost u " na poklon"). Sa srećom !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Unapred hvala. Smile Radim kao profesor geografije u pomenutoj školi, pa se eto rodila ta ideja. Klinci su prosto oduševljeni što im se pruža bilo kakva vannastavna aktivnost. Direktor i kolege pružaju mi potpunu podršku. Ja planiram da u petak otpočnemo tako što ću im prvo pokazati akvarijume najpoznatijih akvaskejpera od kojih zastaje dah. Šta kažete, dobar magnet? Smile Zatim ćemo krenuti od samog početka, od stiropora, pa nadalje. Razmišljam da možda malo kasnije organizujem odlazak u Beograd, recimo do Akvacentra, da im naši prijatelji možda prikažu neke od malih tajni velikih majstora. Otvaraju se velike mogućnosti u radu. Držite mi palčeve. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Krilati
Akvarista



Registrovan: 14 Avg 2012
Poruke: 17

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo HORUS samo napred!!!!odlicna ideja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast, retko ko bi se zalozio za tako nesto.
roditelji ima da te lincuju,kad im se deca vrate iz skole ima da bude mama, tata ocu ribice. Razz Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda prođem kao Galileo Galilej. Smile Oni koji imaju finansijskih problema moćiće da se bakću oko školskog akvarijuma. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kada budes predstavio ovde na sajtu tu sekciju verovatno ce se javiti dosta donatora(u smislu bilja, riba, neke stare opreme..), Pa ce se vremenom to i prosirivati..


Poslednji izmenio nazzia dana Uto Okt 02, 2012 4:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
OchA
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2012
Poruke: 68
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast!!!! Sve pohvale! Samo napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 5:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Secam se kad sam ja bio srednjoskolac, pre desetak godina, u kabinetu za ekologiju, bio je akvarijum sa zutim molijima, xifoima i jos nekim ribicama. Krov od bambusa ,spojen iznutra letvicama, izlakiran spolja. Sedeo sam bas blizu njega i obavezno dobijao grdnje sto ne pazim na casu. Odoh ja u off. Podrzavam u potpunosti, mislim da nece niko bezati sa casa! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Osnovcima je akvaristika tek vrh,kada im neko po prvi put to pretstavi mogu zamisliti kako je.A tek u manjim mestima gde nisu videli ni A od akvarijuma.Ja bih neke tupave predmete u nizim razredima ukinuo i uve nesto nalik ovoj akciji.Da se deca uce svemu i svacemu i da gaje ljubav,da imaju neku lepu uspomenu iz skole,da imaju neku motivaciju i razvijaju kreativnost.Verovatno bi manje agresije bilo.Predstaviti im i druge hobije...zeceve,ja npr volim tarantule i zmije,ali nemam uslova,domace zivotinje itd...A ne kao npr moja drugarica u srednjoj na ekskurziji u autobusu na sav glas VIDI KRAVE.
Npr uredjenje dvorista skole itd.
Super ideja i svaka cast za iniciranje takve akcije
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na podršci. Ja učenicima stalno govorim da ne smeju da dozvole da im bude dosadno, jer najveće gluposti upravo nastaju u dosadi. Ima u Beloj Crkvi baš dosta ljudi koji se dugo bave akvaristikom. Pozivaću i njih da održe predavanja. Ovo nisu osnovci. U pitanju je srednja škola, ali princip je isti, sve su ostalo nijanse. Smile Mogu da vam kažem da su klinci željni takvih aktivnosti. Ne želim da prognoziram, ali mislim da će ovo biti fenomenalno prihvaćeno u školi i gradu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bakibgd
Akvarista



Registrovan: 20 Sep 2011
Poruke: 78
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vec vidim da se snima novi film "Sesir profesora Koste Vujica" heheheh
Stvarno svaka cast!!!!
Kao sto je neko gore pomenuo, stvarno retko ko bi se zalozio i uradio vise od osnovnog posla... Vi profesori treba da ih vodite i naucite i zivotu, ne samo predmetu koji predajete, ali ti to vec znas Smile
Verujem da nema ko nece pomoci kad je neka akcija u pitanju...
Posto kazes da je tehnicka skola u pitanju, mozete i da organizujete pravljenje akvarijuma za one koji to ne mogu da priuste... ma ima milion ideja...
Jos jednom, svaka cast!!! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale za pocetak,lep gradic Bela Crkva tu provedeh godinu dana vojske i brckajuci se povremeno u jezerima,izvinite za mali off,ako bude potrebe za donacijama biljcica tu sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U manjim gradovima još uvek postoji prisan odnos na relaciji profesor-učenik. Naravno, preduslov za takav odnos je dvosmerna komunikacija i uzajamno poštovanje. Nemojte me pogrešno razumeti, ali u manjim gradovima su mladi ljudi još uvek iskreni i ne previše opterećeni materijalnim. U velikim gradovima večno traje besomučna borba za svoje parče asfasla. Naravno, sve ima svoje prednosti i mane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License