Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zahvaljujem se u ime polaznika akvarističke sekcije, kao i u svoje lično ime na nesebičnoj podršci. Ovako pozitivne reakcije daju mi podsticaj da istrajem u svojim namerama. Prelep je osećaj kada si svestan da, u nekom poslu koji predstoji, nisi sam. Još jednom, svima najlepše hvala. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 8:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 02, 2012 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takođe, ako zatreba kozica i helena - javi se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Daki82
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2012
Poruke: 35
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo za organizaciju, samo napred Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast na aktivnostima! Bolje da napalis klince na akvaristiku nego da ne znaju sta ce sa sobom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 10:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo,bravo puno srece i uspeha u radu...B.Crkva i njena jezera.....SmileSmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Okt 03, 2012 10:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrlo ,vrlo lepa zamisao i ideja , svaka cast, nek je sa srecom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Krenuli smo sa aktivnostima. Slede fotografije. Veoma me je obradovala vaša podrška. Naime, VURDOK je poklonjao na forumu akvarijum sa kompletnom opremom. Na pamet mi je palo da bi bilo lepo da akvarijum poklonimo nekom klincu koji nema sredstava da kupi akvarijum. HVALA NAJLEPŠE!!! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve pohvale, tu sam ako nesto treba iz moje kolekcije. Cekamo slike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fico
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 12

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast!Super!Samo naprijed! Very Happy Jedva cekam fotke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brate jedva cekam slike da vidim Laughing od mene imas jos + grejac za akvarijum

Drzimo ti svi palceve,ja kad sredim sve oko co2 kad mi se prime biljke slacu ti brzom postom Laughing

Vurdok ne pisi poruku za porukom !


Poslednji izmenio No 1 dana Čet Okt 18, 2012 10:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Aleksandar99
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2012
Poruke: 132
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene u skoli je ekoloska vec smo skupili para za ribice cakomo dam nam neko proda ili pokloni akvarium ima nas oko 15-ak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aleksandar99 ::
Kod mene u skoli je ekoloska vec smo skupili para za ribice cakomo dam nam neko proda ili pokloni akvarium ima nas oko 15-ak


Moj vam je predlog da taj novac za kupovinu ribica usmerite na kupovinu akvarijuma i opreme. U Kragujevcu ima dosta akvarista koji ce vam pokloniti po koju ribicu. Wink


Poslednji izmenio TeoDos dana Sub Okt 20, 2012 11:47 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene TeoDos: gramatika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 12:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laughing Ja sam kupio akvarijum u Kragujevcu Laughing

TeoDos kad ce da okacis nove slike tvog akvarijuma? Laughing


Poslednji izmenio VURDOK dana Sub Okt 20, 2012 12:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja predlažem da nagovorite direktora da kupi akvarijum i opremu, jer se akvarijum tretira kao nastavno sredstvo. Prema tome, eto nastavniku biologije nastavno sredstvo za nastavu. Za školu to nisu neka sredstva. Mi imamo akvarijum od 120 litara. Za sada, naravno, prazan. Ali, uskoro se menja situacija, jer smo pripremili sve za njegovo formiranje. Utorak je prekretnica. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

HORUS drzimo ti polaceve i ocekujemo slike yeah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License