Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 CO2 difuzor Up-Aqua- 20 mm Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2012 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam od sponzora ovaj difuzor, prikacio ga na diy co2 i radio super 12,13 dana.
Kada je nestalo vise CO2 nisam odmah zamenio vec je proslo 3,4 dana...

Sinoc napravim opet smesu prikacim sve ali ne ide kroz difuzor.
Pocelo da nabija pritisak u flasi...ja malo odvrnem cep na maloj boci i izadje velika kolicina (zamalo trovanje Smile

stavim onaj kamen ,rasprsivac, i kroz njega gura extra.
U maloj boci , iz creva koji je u velikoj izlazi regularno mehur na 3,4 sekundi..(fi 9mm)

Da li je moguce da se nesto zacepilo u ovom difuzoru kupljenom,
zapeklo jer nista nije izlazilo 3,4 dana......
ili pritisak mora da bude veci. Mada je bio poprilican u boci kada sam odvrnuo.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2012 9:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2012 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne verujem da se bilo sta zapusilo. Nisi trebao nista da diras. Ponekad je pozeljno da se kamen opere, da bih isli sitni mehurici. Ja recimo taj kamen perem domestosom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2012 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad cu da probam i ja Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2012 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potopi ga malo u toplu vodu...trebalo bi da krenu posle toga mehurici...hoce od diy co2 da zapusi po nekad difuzor, od one sluzi, posebno ako pravis diy ko ja na smao 1 flasu...ako si na 2 flase onda ne bi trebalo da zapusuje....jer ta druga flasa dodatno procisti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2012 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zhorz ::
Pocelo da nabija pritisak u flasi...ja malo odvrnem cep na maloj boci i izadje velika kolicina (zamalo trovanje Smile

ma imam dve boce, nisam sinoc vracao difuzor jer se vec svetlo ugasilo pa da ne uznemiravam ribice.
neznam koliki treba da bude pritisak da bi izlazili mehurici....kameni rasprsivac bas super radi jedino sto nije lep za zakaciti/staviti gde hoces..
videcu danas kako ce se ponasati
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nebojsa.85
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2009
Poruke: 563
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2012 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kameni rasprsivac nevalja za co2, jako krupne mehure daje, svaki mehur co2 koji dodje u kontak sa povrsinom vode se oslobadja u atmosferu i nema svrhu, znaci sto sitniji mehur malte ne dok dodje do povrsine da se rastopi u vodi ima svrhu...sve ostalo je bacanje para i vremena...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2012 3:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

veruj mi da su sitni da sitnij ne moze, jer nije toliki velike protok kao kad avazduh prolazi
Probacu da slikam, kazem jedini problem je sto mi kvari kompetnu sliku na sred aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2012 4:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
koliko je sitno cak se uhvatilo po filteru/sundjeru
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2012 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje ti je sa difuzorom sigurno,a kad se zapusi ja sam sa varikinom resavao taj problem dok mi nije pukao difuzor,e onda sam ubacio crevo ispod motorne glave u filter i resio problem,mozes tako probati meni je super
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bucephalandra sp. aqua artica Milivoje Lampa Biljke 0 Sub Maj 21, 2022 8:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica 3 u 1 difuzor na DIY CO2 sistemu Looniz Uradi Sam (DIY) 3 Sub Jan 02, 2021 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 difuzor - čišćenje bolan970 Ostala oprema 7 Uto Dec 15, 2020 9:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic ili Atman LGM respectre Rasveta 1 Čet Okt 10, 2019 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Aqua Zonic nosaci popindeed Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 19, 2019 1:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License