Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras paleatus - razmnozavanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Pon Okt 08, 2012 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najzad i moji Cory su poceli da se mreste,
samo to rade onako pocetnicki,
Stavjaju jaja na sve strane, Jeste dva para u pitanju, Mladi tek dorasli izazovu.
ali bato gde stignu, ima mali milion Smile
Ne znam videcemo dalice da uspe, Bice up date.

Image

Image


Poslednji put izmenio nikouro dana Ned Okt 21, 2012 8:15 am, izmenio ukupno 2 puta

Razlog izmene nikouro: Dopuna naslova
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 08, 2012 5:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Okt 08, 2012 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrest moze satima da traje. Moj ti je savest kad vidis da se odprilike zavrsio, da izvadis ribe iz akvarijuma, i bilje ,stavis zuti lek , podignes temp.na 26.st.celz. i zamracis akvarijum/posle nekoliko dana bice malaca. Povremeno prati stanje akvarijuma i ikre, neolodjenu belu ikru izvadi iz akvarijuma cevcicom .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Pon Okt 08, 2012 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na savetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Ned Okt 14, 2012 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas jutro lepo pocelo, od nekih 50 ikri 10 je bilo belih neoplodjenih te sam uklonio a ovo ostalo mi se cini da su se svi izlegli, sitni mali cory, mnogo lepo.
Nadam se da ce biti sve ok, bice slike cim uhvatim neku i da se i vidi nesto na slici Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Okt 14, 2012 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo i h dobo hrani i nema brige. Mozes, kasnije i sa zivom artemijom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Pet Okt 19, 2012 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sada sam izbrojao preko 55 malaca Smile
lepo napreduju, nadam se da ce tako i da ostane.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Okt 19, 2012 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uuu svaka cast, kad cepamo kosulju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 9:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zhorz ::
uuu svaka cast, kad cepamo kosulju?

talasi yeah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laughing zop zop zop zop svaka cast Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 2:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Mrest moze satima da traje. Moj ti je savest kad vidis da se odprilike zavrsio, da izvadis ribe iz akvarijuma, i bilje ,stavis zuti lek , podignes temp.na 26.st.celz. i zamracis akvarijum/posle nekoliko dana bice malaca. Povremeno prati stanje akvarijuma i ikre, neolodjenu belu ikru izvadi iz akvarijuma cevcicom .

IZ kog razloga se vade bilje i kako se zove ziti lek koji se stavlja?Jer je to lek za plesanj ili za nesto drugo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@Markonbg - Da to je protiv plesni mada u mom slucaju ona je zelene boje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
vikkv
Akvarista



Registrovan: 02 Sep 2012
Poruke: 51
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Okt 20, 2012 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cory su juce pobacali ikru po celom zajednickom aq, mislite li da postoji sansa da se ikar sacuva, mada danas vidim da je negde i pobelela, aq je od 400l, 4 nedelja cikliranja je trenutno i u aq imam 8 coriya i 4 ancistrusa.
Šta mislite jesu li ikri sanse ravne nuli!? Wink


Poslednji izmenio vikkv dana Sub Okt 20, 2012 11:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Pon Okt 22, 2012 9:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo napreduju Hranim ih mikro crvima i sitnom crvenom granulom i sa raznom usitnjenom haraom za ribice

Velicine su razlicite od 5mm do 1cm

Image

Image


Poslednji izmenio Soulsack dana Pon Nov 05, 2012 1:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Nov 10, 2012 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moji su danas poceli da plivaju zajedno, da plesu, da se trljaju itd. U svakom slucaju, mrest je poceo Smile . Posto mi se nikada to nije desilo sa koridorasima, imam jedno pitanje.
Da li je obavezno izdvojiti ih? I ikru takodje?
Akvarijum mi je dobro ubiljen, pa me zanima da li je moguce da mrest uspe (makar i delimicno) ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Ned Nov 11, 2012 4:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cory Ne cuvaju ikru, Tako da ce ikru pojesti ostale ribe ako je rec o drustvenom AQ-u.
Iz licnog iskustva.


Poslednji put izmenio Soulsack dana Ned Nov 11, 2012 4:03 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License