Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Omiljene ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
scalar 3
Akvarista



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 260
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

omiljena riba mi je gupika zbog repa i skalar.ovo korisničko ime koristim zato što sam na početku bavljenja akvaristikom ugledao tri prelepa skalara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 9:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ramirez i borac Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

trihogaster...prelepo,mirno biće...način mresta i jednostavno,tako....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Pet Avg 31, 2012 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ancistrus, Corydoras, Crna tetra..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2012 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Definitivno barbus tetrazona i botia makrakanta. Svaka je luckasta na svoj način. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
NikolaAr
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2012
Poruke: 29
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2012 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U potpunosti se slazem za prethodnim postom, samo bih dodao i Guppy zbog lakog mresta i bezbroj varijacija boja i oblika Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2012 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos uvek ne mogu da se odlucim koja mi je najomiljenija, ali sam primetio poprilicnu dozu moje naklonosti prema ancistrusima.
Takodje, koriji su mi neverovatno simpaticni sa onim svojim "sad se ne mrdam - sad jurcam okolo" ponasanjem i blagotelecim pogledom Very Happy dok me kod skalara odusevljava sloboda i interakcija sa mojom rukom.

Proslo je premalo vremena da se iskristalise najomiljenija, ali polako pocinju neke da se izdvajaju.


Poslednji izmenio chikavili dana Ned Okt 21, 2012 9:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ringeee
Akvarista



Registrovan: 15 Nov 2011
Poruke: 48
Lokacija: Kursumlija

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2012 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ancistrusi, zbog ponasanja,skrivanja,ciscenja stakla itd, i pre svega zato sto su mnogo ruzni a ipak dragi.
Zivorotke, ksife pre svega, jer se lako razmnozavaju a zbog jake boje lepo izgledaju, barem meni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 21, 2012 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja prvu ribicu koju sam zavoleo je (Corydoras paleatus fish )
posle sam zavoleo (Gupike fish ) ima jos mnogo ribica koje obozavam ali necu da ih nabrajam.Zbog ovih Shocked ribica sam zavoleo akvaristiku klopa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Vladica Arsic
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2013
Poruke: 97
Lokacija: Leskovac,Hisar

PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2013 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gupy zbog lepih boja i lakog mresta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Sub Jul 27, 2013 5:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

skalari zbog toga sto su lepi graciozni kad plivaju zbog istih stvari mi je prelep i trichogaster leeri,on mi je divan.Od sitnijih ribica nemam za sada nista omiljeno lepe su mi kraljevske tetre ali ih nikada nisam imala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milos1997
Akvarista



Registrovan: 16 Nov 2012
Poruke: 34
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 12:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je omiljena riba Discus Blue Turquoise
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
fender
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2013
Poruke: 168
Lokacija: Beograd - Banovo brdo (18.mart.1981)

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1.Losos
2.Skusa
3.Tolstolobik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

platike !lepa male sarene!!!!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Dec 14, 2013 4:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni su omiljene ribe crne, dugonoge i pod obavezno da su malkice uvrnute Wink

Sada ozbiljno
plati
velifera
kardinal
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License